Bağlama büyüsü ile kızımın kocasını yola getirdik

Geçtiğimiz sene kızım çok çapkın bir erkekle evlendi ve biz onu çok uyarmamıza rağmen bu evliliği yapmak da ısrarcı olduğu için hiçbirimiz ona karşı gelmedik. Ne yazık ki evliliğinde yaşadığı sorunlar hepimizin tahmin ettiği şeylerdi çünkü evlendiği kişiyi son derece güvenilmez bir insandı. Çok da çapkın biri olduğu için kızım sürekli olarak aldatıyordu ama Kızım ona deli divane aşık olduğu için söylediklerimizi hiçbir zaman dinlemedi. Ben de evliliğinin daha iyi olması için bağlama büyüsü yaptırıp kocasını en azından çapkınlıklarından vazgeçirmeyi umuyordum.
Kocası çapkınlıktan vazgeçti
İnternette pek çok bağlama büyüsü çeşidi vardı ve ben bunların hangisinin kızım için uygun olacağını tam olarak bilmiyordum. Bu konuda ne kadar okuma yaparsam yapayım kafam sürekli karışıyordu ben de medyum Dolunay bey ile görüştüm. Kendisine çok yakın bir arkadaşım önermişti ve resmi telefon numarası olan 0555 171 85 40 nolu hatta da ondan almıştım. Tabii ki hiç vakit geçirmeden kızımın mutluluğu için Dolunay Bey ile görüştüm.
Kızımı el üstünde tutuyor
Kendisi ile bağlama büyüsü hakkında yeterince konuştuktan sonra hemen işe koyulduk. Yaptığı büyü gerçekten çok etkiledi çünkü hemen ertesi ay kızının eşi çok ilginç bir şekilde eve erken gelmeye ve ona hediyeler almaya başladı. Şiddet kalmamıştı ve kötü söz de etmiyordu tam tersini kızıma karşı aşırı ilgili ve sevgi dolu yaklaşıyordu çünkü büyü işe yaramıştı.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1486 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
27 Hayır

“Bağlama büyüsü ile kızımın kocasını yola getirdik” için 8 yorum var.

  1. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  2. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  3. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  4. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  5. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  6. Tekirdağ merkezden ben cansu. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 21-01-2019 12:28:10

  7. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  8. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir