Aşık Etme Büyüleri

Aşık etme büyüleri nasıl yapılır ne işe yarar gibi konularda bilmediğiniz tüm konularda size Medyum Dolunay yardımcı olacaktır. Platonik aşk hem güzeldir hem de zor. Yanınızdan geçer sizin varlığınızı bile fark etmez. Aşkı ile yanıp tutuşursunuz. Bir işareti ile ayaklarına kapanacak ve onun kölesi olmaya razı olacaksınızdır. Kalbiniz yerinden çıkacak gibi atıyordur. Gece gündüz onu düşünmekten başka bir iş yapamıyorsunuzdur. Hayatınız alt üst olmuştur. Neden beni sevmedi? Neden beni fark etmedi? Aklınızdan hiç eksik olmaz bu tür sorular. Yaşamdan zevk almaz olursunuz. Sizi fark etmesini sağlamanın yolu aşık etme büyüsü yaptırmaktır. Bu her zaman çalışır.

Aşık Etme Büyüsü Ne işe Yarar?

Sevdiğiniz kadın ya da erkek bu büyüden sonra size taparcasına aşık olacaktır. Aşık etmek için denenmiş büyüler profesyonel bir kişi tarafından yapılmalı ve tamamen en iyi şekilde organize edilmelidir. Tüm bunları çok iyi araştırmış biri olarak aşık etme büyüsü konusunda herkesin başarılı olmadığını gördükten sonra Medyum Doğanay’a kadar gittim. Kendisi işin ehli aşık etme duası yapma konusunda uzman.

Hayallerimin Gerçek Olduğu O An

Medyum Doğanay’ı bir arkadaşım sayesinde tanıdım. O’da kocasını eve bağlamak için destek almıştı. Kendisine 0555 171 85 40 ya da [email protected]  iletişim adreslerinden ulaştım. Görüştük. Bana son derece içtenlikle yardımcı oldu. Aşık Etme büyü yaptırma ile ilgili destek oldu ve hep hayalini kurduğum kadına kavuşmamı sağladı. Hemen harekete geçin ve siz de sevdiğinizden uzak kalmayın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3182 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
27 Hayır

“Aşık Etme Büyüleri” için 13 yorum var.

 1. Karı koca ayrıma büyüsü sayesinde artık metres değildim ve de sevdiğim adam benim yanımdaydı. Medyum Dolunaya çok teşekkürler. Siz de Medyum Dolunay ile çalışmak isterseniz 0555 171 85 40 numaralı telefona ya da [email protected] adresine ulaşabilirsiniz.

 2. Bu işe çok ihtiyacım vardı ve beni bu işe alması için patronun ikna olması gerekiyordu. Benim için hayati bir konu olan bu durumda devreye Medyum Dolunay girdi. İkna etme büyüsü ile patronu beni işe alması konusunda ikna etti. Şimdi istediğim işte yüksek maaş ile çalışıyorum.

 3. Aramızda büyük bir düşmanlık olan akrabalarımız yüzünden ailemizde huzur kalmamıştı. Bu insanlar bize yakın oldukları sürece ve de sataştıkları sürece başımız beladan kurtulamayacaktı. Hemen 0555 171 85 40 numaralı telefondan Medyum Dolunay’a ulaştım ve o kişilere uzak tutma büyüsü yaptı. Şu an o insanlar asla hayatımızda değil.

 4. Hiçbir iş yeri benimle çalışmıyor, hayatıma kimse girmiyor ve bırakın sevgiliyi bir arkadaşım bile olmuyordu. Medyum Dolunay bana kısmet açma büyüsü uyguladığından beri istediğim işe de girdim, yanımda sevgilim de oldu ve bir sürü de arkadaşa sahip oldum.

 5. Sosyal hayatımda asla kabul edilmeyen, dışlanan bir insandım. Artık ben de herkes tarafından imrenilen ve istenilen bir insan olmak istiyordum. Medyum Dolunay ile çalışmaya başladım ve bana bağlama büyüsü yaptı. Bunun ardından çevremde ne kadar insan varsa kör kütük bana bağlı kalmaya başladılar.

 6. Sevgilim benden ayrılmıştı ve Medyum Dolunay geri getirmek için vefk uygulamasını yaptı. Muska ve duadan ibaret olan bu uygulama sonucunu hemen gösterdi. Artık sevgilim yine benimle ve bu defa kalıcı bir şekilde…

 7. Sevgilimin ailesi sevgilimi zorla evlendirmişti. Ne yapacağımızı şaşırmış bir haldeydik. Acı çekiyordum. Hemen imdadımıza Medyum Dolunay yetişti. Ayırma büyüsü ile onları ayıran medyumumuz, bizi de birbirimize kavuşturdu. Her şey için sağ olun hocam.

 8. Evlendiğim günden beri benim psikolojimi bozan, beni mahveden kayınvalidem artık yuvamı bozacak bir hale gelmişti. Neyse ki kayınvalideyi uzaklaştırmak için papaz büyüsü işlemini hayatıma katan Medyum Dolunay yardımıma yetişti. [email protected] adresinden siz de medyumumuza ulaşın, hayatınızı kurtarın.

 9. Evimizi tek eden eşimi geri döndürmek için papaz büyüsü yaptırdım. Bu işlemi gerçekleştiren kişi Medyum Dolunay idi. Ona ne kadar teşekkür etsem az. Artık eşim bırakın evi terk etmeyi, dizimin dibinden ayrılmayan bir insan haline geldi.

 10. Medyum Dolunay’ın kişiye özel havas işlemi konusunda ne kadar iyi olduğunu duydum. Hayatımı yoluna koymam işin hemen bu işlemi uygulamaya koydurdum. 21 gün içinde her şey çorap söküğü gibi halloldu. Çok minnettarım…

 11. Beni terk edip giden sözlümü geri istemiyordum. Artık ondan nefret etmiştim. Fakat benim tek amacım onu pişman etmekti. Pişman etmek için papaz büyüsü yaptırdığım günden beri Medyum Dolunay’a teşekkür ediyorum. İntikamımı aldım ve çok rahatım.

 12. Yapım süresi 7 gün süren aşık etme vefki ile Medyum Dolunay beni kocamla yine eski günlerdeki aşkımıza kavuşturdu. Sanmazdım ki bir daha birbirimize o denli aşık olacağız ama olduk. Medyum Dolunay’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 13. İki en yakın arkadaşım beni aralarından çıkartmıştı ve de onları da birbirinden soğutmak, intikamımı bu şekilde almak istiyordum. 0555 171 85 40 numaralı telefon ile Medyum Dolunay’a ulaştım ve bu iki arkadaşım birbirinden soğutma büyüsü sayesinde bir hayli soğuyarak, birbirine düşman kesildiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir