Sevgiliye kavuşma duaları

Gönül isterki her kişi sevdiği ile birlikte olsun oana kavuşsun ve bir ömür boyu onla birlikte yaşasın ama imimiz de hala arayıştayız bir türlü kavuşamıyor,onun tarafından hatırlanmak için çabalıyoruz. Bugün sizler ile paylaşıcağımız dua gerek sevgilinize gerekse kocanız ile aranızı düzeltmek için boş zamanlarında özelliklede cuma günlerinde sürekli olarak okuyabilirsiniz.

Aşağıda gelen mübarek ayeti kerimeler Recep ayının ilk Cuma günü gümüş bir plaket üzerine nakşedilir. Sonra bu ayetler hazırlanan bu plaket üzerine yüz bir defa okunup nefes edilerek taşınılmaya devam edilirse; taşıyan kimseyi her gören sever. Aşık olur ve sevgilinize bu mübarek dua ile kavuşursunuz. Her gittiği yerde büyük bir sevgi, saygı ve hürmetle karşılanır. Müracaatları kabul görür ve reddedilmez. Erkek olsun kadın olsun herkes ona karşı iyilik besler ve istediğini kabul eder.

Sevgiliye kavuşma duaları

Ya Musa la tehaf inn la yehafü ledeyyel murselun*
İlla men zaleme sümme beddele husnen ba’de suin fe ınni ğafurur rahiym* Ve edhil yedeke fi ceybike tahruc beydae mm ğayri suin fi tis’i ayatin ila fir’avne ve kavmin innehüm kanu kavmen fasikiyn*
Felemma caethüm ayatüna mübsiraten kalu haza sihrun mübin*
Ve cehadu biha vesteykanetha enfüsühüm zulmen ve ulüvva fenzur keyfe

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevgiliye kavuşma duaları

Sevgiliye kavuşma duaları, aşık olan ya da bir süre ayrı kalan çiftler arasında oldukça yaygın olan bir uygulamadır. Bu dualar, sevgililerin bir araya gelmelerini, aşklarının güçlenmesini ve birbirlerine kavuşmalarını dilemek için yapılan özel dua ritüelleridir. İnançlara göre dualar, samimi bir kalple yapıldığında daha etkili olur ve tüm engelleri aşarak sevgililerin bir araya gelmesini sağlar.

Birçok kişi, sevgililerin birbirine kavuşması için farklı dualar yapmayı tercih eder. Herkesin inancına ve isteğine göre farklılıklar gösterebilen bu dualar, genellikle samimi dileklerle yapılan özel sözlerden oluşur. Sevgiliye kavuşma duaları, sevgililer arasında iletişimi güçlendirir, aşkın gücünü artırır ve ayrılığın sona ermesini sağlar. Bu dualar, çoğunlukla geceleri yapıldığı düşünülür ve duaların kabul olması için inançla ve sabırla yapılması önerilir.

Sevgiliye kavuşma dualarında, farklı dinlere ve inançlara ait sözler kullanılabilir. Önemli olan, duaların kalpten, samimi bir şekilde yapılmasıdır. Dualar sırasında sevgilinin ismi anılarak, onunla birlikte olmanın ve aşkın güzel bir şekilde ilerlemesinin dileği yapılır. Ayrıca, dua sırasında Allah’a ya da herhangi bir yüce güce yönelerek yardım ve destek istenir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 4284 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
33 Hayır

“Sevgiliye kavuşma duaları” için 10 yorum var.

  1. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  2. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  3. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

  4. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  5. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  6. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  7. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  8. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

  9. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir