Nazar Büyüsü

Nazar Büyüsü: Başkalarının kıskançlığı, göz değirmesi yüzünden başına (bir yıkım geleceği, evde kalacağı korkusuna kapılan bir kızın bundan kurtulması için arpa tanelerinden büyü yaptırması gerekir.

Komşu tarlalardan birinden, özellikle kendisinden kuşku duyulan komşunun tarlasından, gece ay ışığında yedi başak arpa çalındıktan sonra ıssız bir yerde bir kayanın üzerine konarak iyice kurutulur. Kuşların arpaları yemesini önlemek için çalılardan yararlanılabilir. Arpaların üzeri çalılarla örtülür. Arpa başaklan kayanın üzerinde üç gün kalır. Eve götürülen arpa başaklan biraz da ocak başında bekletilir. Üç gün kaya üzerinde kalan arpalar için yetmiş «ya seyyid» çekildiği gibi ocak başında da yedi «ya hu» söylenip arpaların üzerine üflenir. İyice kuruyan başaklardan arpa taneleri aynlır. Her başaktan üç arpa tanesi alınır, öteki taneler bir yamaya sanlarak saklanır. Yedi başaktan alman yirmi bir arpa tanesinin her biri üzerine bir «Ya Sin» okunup üflenir, her tane küçük bir muşambaya sarılır, kızın adı söylenip üzerine üflenir, büyünün niçin yapıldığı söylenip tanrıya, cinlere, koruyucu meleklere «imdat» diye yakarılır. Günde yedi kez olmak üzere üç ‘gün ‘«ya Set-tar» denip arpa tanelerinin bulunduğu yere doğru «tuuu» diye tükürülür (önce tuuu denir, sonra tükürülür). Bir cuma gecesi, ‘bu arpalar, kızın oturduğu evin çevresinde, bir üçgen oluşturacak biçimde, sıralanır (ev arpalardan oluşan bir üçgen içine alınır).

Bu işlem bittikten sonra üç gün daha beklenir, bu üç gün içinde, her yatsıdan sonra Kur’andan «Kamer» sûresi okunur, «tövbe .ya Rabbi» denir. Üçüncü günün bitiminde kırk bir «ya Afi» denir, baş üç kez secdeye kapanılarak yere konur.

Bu büyüyü kızın kendi yaptırır, cinci ile kız arasında gizli kalması gerekir, üçüncü kimsenin duyması büyünün bozulmasına yol açar.

İlgili Başlıklar

Nazar Büyüsü

Nazar büyüsü, kelime anlamıyla göz büyüsü olarak bilinen bir tür kötü enerji veya kötü niyetin kişiye gönderilmesi veya kişinin üzerine konması durumudur. Genellikle insanlara zarar verme amacı taşıyan bu büyü, Türk kültüründe yaygın olarak bilinir ve inanılır.

Nazar büyüsü, özellikle Türk halkı arasında çok eski bir geleneğe dayanan bir inançtır. Nazar boncuğu olarak bilinen koruyucu objelerin kullanılması da bu inancın bir parçasıdır. Nazar boncukları, kötü enerjiyi uzaklaştırdığına ve kişinin koruyucu kalkanı olduğuna inanılır.

Nazar büyüsü, kişinin sağlık, mutluluk ve başarı gibi pozitif enerjileri çekmesini engellemek için yapılan bir tür saldırıdır. Bu büyü, çoğunlukla göz temasıyla yapılmaktadır. Bir kişiye kötü gözle veya kıskançlıkla bakmak, nazar büyüsünün etkisini başlatır.

 • Kötü enerjinin kişiye ulaşması için, göz temasının yanı sıra vücudun belirli bölgelerine de dokunmak gerekebilir.
 • Bir kişi nazar büyüsüne maruz kaldığında, olumsuz etkileri bedeninde ve ruhunda hissedebilir.
 • Nazar büyüsüne karşı korunmak için dua etmek ve nazar boncuğu gibi koruyucu nesneler kullanmak önerilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 2556 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
32 Hayır

“Nazar Büyüsü” için 13 yorum var.

 1. Nazar büyüsü ve Medyum Dolunay hocam sayesinde beni bırakıp giden sevgilimi tekrar döndürmeyi başardım. Hocamdan Allah razı olsun. O olmasa nasıl yapardım nasıl başarırdım bilmiyorum. Hayatımı yeniden inşa etti. Bana mutlu günlerimi geri verdi. Bundan sonra başım sıkıştığında konuşup danışacağım ilk kişi kendisi.

 2. Sevdiğim adam ile nişanlandıktan sonra annesi bir türlü bizi rahat bırakmadı. Sürekli problem çıkardı. Düğün günü tam 3 kere ertelendi. Benim aileme etmediği kötülük kalmadı. Sürekli hır gür kavga… O kadar yordu ki bizi ayrıldık. Nazar büyüsü ile alakalı Medyum Dolunay hocama danıştım. Sağ olsun işlemlere hemen başladı.

 3. 35 yaşındayım ve hayatımın bu zamanına kadar o kadar çektim ki anlatamam. Her günümü bana zehir ettiler. Kimseye yaranamadım. Hep sustum sustukça da tepeme bindiler. Buna başta eşim izin verdi. Kayınbiraderim ve eşi bana etmediğini bırakmadı. Medyum Dolunay hocam ile nazar büyüsü hakkında konuştum. Şimdi onların bana yaptığını ben onlara yaptım.

 4. Nazara inanmayan kaldı mı artık gerçekten bilmiyorum. Bir sürü kem gözlü insan varken inanmamak çok tuhaf olur. Benim başımı bu nazar belaya soktu resmen. Ne yediğimden tat aldım ne içtiğimden. Nazar büyüsü sayesinde kendime geldim. Medyum Dolunay hoca tüm profesyonelliği ile bana yardımcı oldu.

 5. Nazar büyüsü yaptırmak için gidip yeni nazar boncukları aldım. Bu nazar boncuklarına Medyum Dolunay hoca birkaç sure okudu gereken işlemleri sırası ile uyguladı. İlk başta biraz çekinmiştim ama sonrasında hocamın profesyonelliği sayesinde çekincemi üzerimden attım. Yaptığı işlemler kısa sürede etkisini gösterdi.

 6. Nazar büyüsü en etkili büyülerden biriymiş ben bu büyüyü resmen 1 yıldır araştırıyorum diyebilirim. Çok düşündüm çok araştırdım ve sonunda işe başlamaya karar verdim. Önce bana yardımcı olacak birini bulmam lazımdı ve bu kişi tabi ki Medyum Dolunay hocadan başkası değildi. İşinin ehli olması benim kendisine daha da çok güven duymamı sağladı.

 7. Medyum Dolunay hocamdan Allah bin kere razı olsun. Kendisine her gün her gece dua ediyorum. Ne kadar teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Hayatıma dokunuşu sayesinde o kadar rahat bir nefes aldım ki. Gerçekten artık yaşadığımı hissediyorum. Beni tüm yüklerimden kurtardı. Nazar büyüsü yapabiliyor ve işinde o kadar iyi ki inanılmaz.

 8. İnternetten nazar büyüsü ile alakalı araştırmalar yaparken Medyum Dolunay hocaya denk geldim. Önce kendisinin yaptığı işleri araştırdım. Güvenilir olduğunu görünce hemen 0555 171 85 40 numaralı telefonu aradım ve kendisi ile görüştüm. Bu sayede işlemlere başladık. Bana gerekli adımları anlattı. Ben de istediği her şeyi harfiyen yerine getirdim ve büyü kısa sürede tuttu.

 9. Medyum Dolunay hoca ile tanışmamız benim bir intikam alma hevesim sebebi ile olmuştu. Bana çok ama çok büyük kötülükler yapan birine gerekli yanıtı sayesinde verdim. Nazar büyüsü yaptırdım ve karşımdaki kişinin artık hayatı hiç normal ilerlemiyor. Bana yaptıklarının yanında bu az kalırdı gerçi ama. Hocama teşekkür ediyorum.

 10. Nazar büyüsü hayatıma Medyum Dolunay hocam ile tanışmamdan sonra girdi. Bir konu üzerine görüşürken kendisi bana bunun nazardan kaynaklı olduğunu anlattı. Ben de bu büyünün nasıl yapıldığını öğrendim sayesinde. Hayatımı değiştirdi diyebilirim. Beraber kurduğumuz iletişim sayesinde işlerim yoluna girdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

 11. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 12. Yuzerimde nazar varmi bize büyü yapılmışmi merak ettim bana cevap verirmisinz

  1. Belirtileri zaten herkes tarafından biliniyor.halsizlik,uykusuzluk,uyanamanak.işlerin tersine gitmesi,iş bulamamak,bunalım,herşeye alınma,asabiyet hali,evli eşler arasında huzursuzluk gibi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir