Büyü Bozma

Büyü BozmaBüyü Bozma yapmak dinimizde herkesinde bildiği gibi çok büyük günahtır yine aynı şekilde büyü yapılan ve acı çeken bir insanı bu büyüden kurtarmak ise bi o kadar sevaptır.Büyü yapılmış kişi bu derdini çözerek aynı zamanda büyük bir acıdan da kurtarmış olcaksınız

Tek sevap olanı yapılmış bir büyüyü bozmaktır. Böylece büyülü, yani aslında acı çekmekte olan kimse bu durumdan kurtulur.
Ancak büyüyü çözmenin de kolay olduğunu sanmamak.gerekir. Bu herkesin yapabileceği bir iş değildir.

Çünkü büyü yapan Tanrıya ortak koşmakta, yani ortak olarak başka bir gücü göstermektedir. Bu da bağışlanmaz bir günahtır..
Büyü yapan şeytanla işbirliği etmektedir. Şeytanın yardımıyla istediklerini elde etmektedir. Bu arada ilginç bir şeyi de açıklayalım:
Tanrı, din kitaplarında kendi iradesi dışında hiçbir şey yapılamayacağını kesinlikle belirtmektedir.
. Hatta büyünün bile kendi istediği zaman tutacağı açıklanmaktadır. Yani her şey Tanrının isteğiyle olur. Bir büyüyü çözebilmek için de rasgele çarelere başvurmak tehlikelidir. Yine, herkes büyü çözemez.

Çünkü buna gücü yetmez.Büyü bozabilecek kimsenin belirli özellikleri, yetenekleri olmalıdır. Dini iyi bilen, ruhu çok gelişmiş, din bilgini diye adlandırabileceğimiz biri ancak büyüyü bozabilir. Böylece o kötü etkiyi ortadan kaldırır ve kendisi de zarar görmez.Böylesine yetenekli olmayan birisi büyüyü çözmeye kalkarsa büyük zarar görebilir. Çok ağır bir güç aldığı için hastalanabilir, bir felaketle karşılaşabilir.Ama bu arada herkesçe bilinen büyü ve nazarı def eden basit usullerde vardır.
Bunlar da hafif büyüleri ve kem gözü gidermek için yeterlidir. Ama şiddetli büyülerde bu basit usullerden sonuç alınamaz.

İlgili Başlıklar

Büyü Bozma

Birçok kişi için gizemli ve merak uyandıran bir konu olmuştur. Büyüler, insanlar üzerinde etkili olduğuna inanılan garip ve doğaüstü güçlerdir. Bu güçler genellikle kötü niyetli insanlar veya negatif enerjilere sahip kişiler tarafından kullanılır. Ancak bazen, bilmeden veya istemeden birisi büyüye maruz kalabilir ve bu durumda büyü bozma işlemi gereklidir.

Büyü bozma, insanların üzerindeki doğaüstü etkileri ortadan kaldırmak amacıyla yapılan bir ritüeldir. Büyülerin etkilerinden kurtulmak isteyen kişiler, genellikle medyum veya büyü uzmanlarına başvururlar. Bu uzmanlar, büyünün türüne ve etkisine bağlı olarak farklı yöntemler kullanabilirler.

Büyü bozma işlemi genellikle dualar, tılsımlar ve ritüellerle gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında, kişinin üzerindeki negatif enerji ve etkiler temizlenir. Büyü, insanların yaşamlarına olumsuz bir etki yapabilir ve bu nedenle büyü bozma işlemi oldukça önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1352 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
20 Hayır

“Büyü Bozma” için 4 yorum var.

  1. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  2. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

  3. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  4. Merhaba Dolunay abla, sana daha once yazdigim gibi asagisa isimleri yazili shaislari oyle bir yap ki afedersin kalbura donsunler..Bu is icin ne kadar istersin..Buyu yaptiricam onlara…Ama kisi basi ne kadar istersin..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir