Nişanlını Kendine Isındırma Büyüsü

İnsan; düşünmek, inanmak daha da önemlisi sevmek için dünyaya gelmiştir. Sevmek insana verilen en güzel nimettir. Sevgi yücedir yüceliğini yaşatabilen de gerçek mutluluğu bulandır. Sevmek tek taraflı ise daha yücedir seven için. Bir o kadar da acı. Mutsuz eder insanı, sadece hayal kurmakla mutlu olursun ama o da sana hayal gelir. Hayal etmek güzeldir ve hayaller gerçek olabilir. Mesela bu hayaliniz. Sevdiğinizin de sizi sevdiği o hayal. Gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçiniz.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Nişanlını Kendine Isındırma Büyüsü

Nişanlını Kendine Isındırma Büyüsü oldukça popüler bir konudur ve birçok kişi tarafından araştırılan bir konudur. Bu büyü, nişanlı olan kişiler arasındaki sevgi ve tutkuyu artırmak için kullanılır. Nişanlı çiftler arasında yaşanan soğukluk ya da sorunları çözmek için bu büyüden yardım alabilirsiniz.

Bir Nişanlını Kendine Isındırma Büyüsü yapmak için bazı adımları izlemeniz gerekmektedir. İlk olarak, bu büyüyü yapmayı düşündüğünüz kişiye odaklanmalısınız. Onunla ilgili bir fotoğraf ya da bir eşya bulabilirsiniz. Ardından, kendinizi rahatlatacak bir ortam hazırlayın ve meditasyon yaparak içsel enerjinizi yükseltin.

İkinci adımda, meditasyon sırasında nişanlıyla olan bağınızı güçlendirmek için nişanlınızın enerjisini görselleştirmeniz gerekmektedir. Onunla birlikte mutlu anlar yaşadığınızı, birbirinize olan sevginizin nasıl büyüdüğünü hayal edin. Bu şekilde enerjinizi nişanlınıza yönlendirebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 996 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
27 Hayır

“Nişanlını Kendine Isındırma Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir