Kendine Bağlama Büyüsü

Bir erkeğin ya da bir kadının birini kendine bağlama büyüsü yaptırması talep gören büyüler arasındadır. Bu büyü bir aşk büyüsü gibidir. Eşler arasında, sevgililer arasında ya da dostlar arasında bu tür büyülerin yapılması talep edilebilmektedir. Bağlama büyüsünün etkisi oldukça fazladır. Kişiler arasındaki soğuklukların giderilmesi, kavgaların sona ermesi, aşkın yeniden tazelenmesi gibi amaçlarla bu büyünün yapılması talep edilebilir. Bunun hakkında Medyum Dolunay ile 0555 171 85 40 telefondan görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
Nasıl Yapılır?
Bir başka kişiyi kendine bağlamak için büyü yaptırmayı tercih edenler olabilir. Kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır, bu büyünün yapılabilmesi için bitkisel malzemeler, ceylan derisi, saç teli, hayvan derileri, toz, kan gibi malzemeler kullanılabilir. Ancak kendine bağlama büyüsü için en etkili malzeme safran olarak bilinmektedir. Bu büyü iyi niyetle yapılır. Buna rağmen dinimizde büyü yapılması yasaklanmıştır.
Nasıl Anlaşılır?
Kişiler kendine büyü yapıldığından şüphe edebilir. Kendine bağlama büyüsü nasıl anlaşılır, bu büyünün yapıldığını gösteren bazı belirtiler bulunmaktadır. Kendine büyü yapılan kişi geceleri düzenli uyku uyuyamaz. Uykudan aniden uyanma, uyuyamama gibi belirtiler gözlenir. Uykusunda gördüğü rüyalarda sıkça yılan, akrep, köpek, kedi gibi canlıları görebilir. Terleyerek uykusundan sıçrar. Bu belirtilerin nedenleri de bulunamaz. Sürekli takip edildiğini düşünür. Kendini halsiz ve yorgun hisseder. Büyü yapan kişiyi tüm olumsuz yönleriyle kabul eder.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 832 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
24 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir