Saç Teli İle Yapılan Aşk Büyüsü

 

Saç teli ile yapılan aşk büyüsü nedir ve nasıl yapılır, saç teli ile büyü yapımı nasıl olur burada olacak ; Hemen hemen her kültürde saç teli ile yapılan büyüler mevcut olmakta olup, kültüre göre uygulama teknikleri farklılık gösterebilir.

Anadolu’da da en iyi bilinen ve icra edilen aşık etme ve bağlama büyüsü hiç saç büyüsüdür.

Kendisine saç büyüsü yapılan bir kadının gözü aşık ettirildiği erkek dışında hiçbir şey görmez. Kadın aklını ve mantığını kaybeder. Tamamen o güçlü aşk duygusu ile hareket ve kayıtsız şartsız aşık edildiği adama bağlıdır. Aile, sosyal çevre, iş vs gibi etkenleri gözü görmez. Bu büyü evli bir kadına yapılırsa kişi kocasını ve çocuklarını bir çırpıda silecek ve riskli bir yaşama doğru koşar adımlarla ilerleyecektir.

 

Saç büyüsünde en önemli konu sevgilinin saç teline ulaşılması ve tabiki büyünün usta ellerde yapılmasıdır. Kadına uygulanan bir büyüdür saç teli büyüsü. Kadının saçından bir tutam gerekmektedir.

Kadının saçı alındıktan sonra üzerine yasin Suresi 9999 defa okunarak saç teline 3 düğüm atılır. Daha sonra bu saçların 13 gece boyunca üzerine günde 7 defa fatiha suresi okunur. Okuma ilemi gece yıldızlarında yapılmalıdır. 7. günün sonunda 3 düğüm atılı olan saçlar yanına zencefil ve karanfil tohumu koyularak ve 77 kere Fatiha suresi okunarak bir kabıniçinde tütsülenir. Bu tütüsü dumanı aşık olunması istenilen erkeğin üzerinde bitene kadar gezdirilir. Kalan küller ise bir keseye bağlanarak ömür boyu saklanır. Aşktan kadının göz kör eden, bir kadını kendinize deli divane aşık etmek için yapılabilecek etkili ve kalıcı aşk büyüsüdür saç teli ile yapılan aşk büyüsü. Okuma işlemi ve tütüsü işlemi bittikten sonra etkisini gösteren hızlı etkili birbüyüdür. Bozumu oldukça zordur çünkü o kesenin kesinlikle bozacak kişi tarafından bulunması gerekir. Aksi takdirde büyü asla bozulamaz.

İlgili Başlıklar

Saç Teli İle Yapılan Aşk Büyüsü

Saç Teli İle Yapılan Aşk Büyüsü, uzun yıllardır birçok kişi tarafından tercih edilen etkili bir büyü çeşididir. Söylendiği kadarıyla, bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişiye olan duygularınızı etkileyici bir şekilde iletebilir ve onun kalbini kazanabilirsiniz. Ancak, bu tür büyülerin nasıl yapıldığı ve etkilerinin ne kadar süreceği konusunda bazı önemli ayrıntıları bilmek önemlidir.

Bir saç telini kullanarak yapılan aşk büyüsü, çoğunlukla özel bir ritüelle yapılır. İlk adım olarak, büyü yapılacak olan kilisede veya başka bir kutsal mekanda dua etmek oldukça yaygındır. Ardından, sevdiğiniz kişinin saç teline ihtiyacınız olacak. Bu saç telini özenle saklamalı ve güvende tutmalısınız.

Büyüyü gerçekleştirirken, enerjileri uyumlu hale getirmek için özel bir tılsım, mum veya benzeri nesneler kullanabilirsiniz. Bu tılsımlar, büyünün etkisini arttırmaya yardımcı olabilir ve istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayabilir. Ancak, bu ritüelleri gerçekleştirirken dikkatli olmalı ve dikkatli bir şekilde yönlendirilmelisiniz.

 • Başarılı bir saç teli ile yapılan aşk büyüsü için birkaç önemli ipucu vardır:
Saf ve içten niyetlere sahip olmalısınız. Sevgilinizin iznini veya rızasını almalısınız.
Büyüyü doğru zamanda yapmalısınız. Gerektiğinde bir uzmana danışmalısınız.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü, Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 6942 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
32 Hayır

“Saç Teli İle Yapılan Aşk Büyüsü” için 20 yorum var.

 1. Slm yatak odamda bir tutam sac buldum cok alakasız bıryerde ne yapabılırım

 2. Yıllardır herkes bana sen evlenemezsin dedi. Evde kaldın, artık bu saatten sonra nasıl koca bulacaksın kim ne yapsın seni dedi. İnsanlar bazen ne konuştuğunu bilmiyor gerçekten. Ben biriyle evlenmek istemiyordum ben sevdiğim o kişi ile evlenmek istiyordum. Bunu da bana sağ olsun Medyum Dolunay hoca sağladı. Saç teli ile yapılan aşk büyüsü konusunu araştırırken nerelere geldim. Haliyle herkesin ağzı da kapandı.

 3. Tam 10 yıldır seviyordum Merve’yi. Kendisi hem ilk hem de son aşkımdı resmen. Onsuz bir hayat düşünemiyordum. Onu gördüğüm an kalbim gerçekten atmayı kesiyordu diyebilirim. Hem çok yakındım ona hem de çok uzak. Saç tellerinin bir gün işime yarayacağını tahmin etmemiştir. Saç teli ile yapılan aşk büyüsü beni medyum Dolunay hoca ile tanıştırdı. Sağ olsun gerçekten teşekkürlerimi sunuyorum.

 4. Medyum dolunay hoca sayesinde hayata yeniden tutundum diyebilirim gerçekten. Böylesine muhteşem ve işinin ehli bir insan ile tanıştığım için o kadar mutluyum ki anlatamam. Saç teli ile yapılan aşk büyüsü bir kişinin hayatını değiştirecek deseler inanmazdım ama gerçekten değiştiriyormuş. Böylesine uzak olduğum bir konuda şimdi böylesine mutluluk çıkardığım için gerçekten çok şanslıyım.

 5. Büyüler kendi içerisinde de pek çok şekilde ayrılıyormuş. Saç teli ile yapılan aşk büyüsü de bunlardan biriymiş. Ben öncesinde bu kadar bilgi sahibi değildim. Ama insan aşık olunca bilmesi gerekenden fazla şey biliyor bazen. Medyum Dolunay hoca ile yollarımız da bu konu üzerine kesişmişti. Sağ olsun kendisi bana çok yardım etti.

 6. Saç teli ile yapılan aşk büyüsü için hoşlandığınız insanın saç teli gerekiyormuş. Ben buna ulaşabilmek için biraz uğraştım. Çünkü büyüye konu olacak kişiye biraz uzaktım. Ama imkansız diye bir şey yoktur. Allahtan kızların saçı dökülüyor da bu durum işimi kolaylaştırdı. Medyum Dolunay hoca da bana yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

 7. Sevdiğiniz insana kavuşmak artık imkansız değil ben bunu anladım. Yani öncesinde gerçekten imkansız olarak görüyordum. Her gece ağlıyordum. Hayattan hiç tat almıyordum. Artık sosyal hayatımdan da uzaklaşmaya başlamıştım. Benim için çok zor zamanlardı ta ki Medyum Dolunay hoca ile rastlaşana kadar. Saç teli ile yapılan aşk büyüsü ile şimdi hayatım bambaşka gelişti.

 8. Saç teli ile yapılan aşk büyüsü bağlama büyüsü ya da aklınıza gelebilecek her türlü büyü ile alakalı Medyum Dolunay hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisi alanında uzaman gerçekten. Her türlü derdinize derman bulabilecek ve sizlere yardımcı olabilecek muhteşem bir insan. Tanışmakta geç kaldığım için kendime kızıyorum resmen alanında bir numara gerçekten.

 9. Medyum Dolunay hoca ile saç teli ile yapılan aşk büyüsü hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçmiştim. O an bilgi almayı bırakın hemen gidip derdime bir çare bulması için zaman kolladım diyebilirim. Sağ olsun beni büyük bir yükten kurtardı. İnsanın yüreği bazen kendisine ağır yük getirir. Şimdi kuş gibi hafifledim.

 10. Medyum Dolunay hoca ile 0555 171 85 40 nolu telefon ile iletişime geçmeniz mümkün. Ben kendisini başımdaki bir beladan kurtulmak için aramıştım. Zamanında bana yardımı dokunmuştu sağ olsun. Saç teli ile yapılan aşk büyüsü ya da yaptırmak istediğiniz herhangi bir büyü ile alakalı sizlere yardım eder. Ne kadar teşekkür etsem az.

 11. Saç teli ile yapılan aşk büyüsü beni aşkıma kavuşturdu. Yıllardır sevdiğim biri vardı. Komşumuz Hasan. Beni hiç onu gördüğüm gibi görmedi. Hep arkadaşı gibi davrandı. Bu durum benim her geçen gün moralimi bozmaya başladı ve kalbim çok kırılıyordu. Medyum Dolunay hoca ile irtibata geçtim. Kendisi bana çok ama çok büyük bir iyilik yaptı. Şimdi Hasan ile sevgiliyiz.

 12. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

 13. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 14. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 15. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 16. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 17. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 18. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 19. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 20. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir