Seni sevmeyen erkeğe aşk büyüsü

Seni sevmeyen erkeğe aşk büyüsü Seni sevmeyen erkeğe aşk büyüsü: aşk büyüsü konusunda bir kimse, sevip de kavuşamadığı, elde edemediği bir kız ya da (kadının gönlünü kazanmak için, özel bir muska yaptırır. Bu muska «vav», «mim», «nun» harflerinden oluşan içiçe üç dairedir. Dairenin ortasında «Hu» yazılıdır, (bu da tanrı anlamına gelir. Muska yapılırken kırk «kulhuvallah» okunur. -Bu daire bir kâğıt üzerine çizilir, sonra katlanıp bir muşambaya, muşamba, beze sardıp dikilir.

Muskayı üzerinde taşıyan kimse, kırk gün, su başında, sevdiği kimseye (kız, kadın) görünürse, onun gönlünü çeler, ona ¡kavuşur. Bu tür muskalar erkekleri elde etmek için yapılır. Muskayı üzerinde taşıyan kimsenin, su başına giderken ıkırk bir «lâhavle» çekmesi, içinden boyuna «ya Allah» demesi gerekir.

İlgili Başlıklar

Seni sevmeyen erkeğe aşk büyüsü

Seni sevmeyen erkeğe aşk büyüsü, bir ilişkide sevgi ve tutkuyu yeniden canlandırmak amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Bu büyü, sevdiğiniz kişinin kalbini size tekrar açmasını sağlamak için yapılan bir tür etkileme çalışmasıdır. Bazı kişiler, ilişkilerinde istedikleri sevgiyi ve ilgiyi alamadıklarında veya sevdikleri kişinin kendilerine aşık olmadığını düşündüklerinde bu tür büyüleri deneyebilirler.

Seni sevmeyen erkeğe aşk büyüsü, eski bir büyü yöntemidir ve çeşitli malzemelerin kullanımını içerebilir. Bu malzemeler arasında kişisel eşyalar, resimler, mumlar, yazılar ve tütsüler bulunabilir. Bu büyü genellikle bir medyum veya spiritüel bir danışmana başvurarak yapılır. İlk olarak, medyum size büyü için gerekli olan malzemeleri ve talimatları verecektir.

Birçok insan, seni sevmeyen erkeğe aşk büyüsünün etkili olduğunu düşünse de, bu konuda bazı şüpheler ve tartışmalar da vardır. Bazıları bu büyünün etik olmadığını düşünerek karşı çıkarken, bazıları ise büyünün gerçeklik düzlemine olumsuz etkileri olabileceğini savunur. Bu nedenle, seni sevmeyen erkeğe aşk büyüsü yapmayı düşünmeden önce dikkatli düşünmek ve bu konuda uzman bir kişiye danışmak önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü, Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2128 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
24 Hayır

“Seni sevmeyen erkeğe aşk büyüsü” için 4 yorum var.

  1. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  2. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  3. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  4. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir