Evliliğimin Üzerindeki Kara Bulutlar

Evliliğimin Üzerindeki Kara Bulutlar

Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. Evliliğimizin beşinci yılını geride bıraktığımız günlerde hızla aramızın açıldığını, birbirimizden soğumaya başladığımızı fark etmeye başladık. Canımdan çok sevdiğim kocamın her gün ellerimin arasından kayıp gidiyor olması beni adeta hayattan kopartıyor, yaşam tempomu düşürüyor, hiçbir şeye konsantre olmamama neden oluyordu. Zaman geçtikçe aramızdaki kopukluk iletişimsizliğe ve sonunda küs olmamıza yol açtı. Kocamla resmen tek kelime dahi etmiyorduk. Bir süre sonra korktuğum başıma geldi ve kocam evi terk etti. Aramızda uçurumlar oluştuğunun her ikimiz de farkındaydık fakat buna neyin sebep olduğunu anlayamayacak kadar düşünemez olmuştuk. O vakte kadar ne eşim ne de ben büyüye inanan insanlar değildik fakat evliliğimi kurtarmak ve kocamla barışabilmek için buna ihtiyacım vardı.

Medyum Dolunay’a güvenebilirsiniz

Hemen hemen her günüm Medyum aramakla geçiyordu diyebilirim. Ve sonunda Medyum Dolunay’ı aramaya karar verdim. Birçok insan gibi benim de ilk başlarda şüphelerim olmadı değil fakat sitedeki olumlu yorumlara göz attıkça içimdeki tedirginlik yok olmaya başladı ve hemen 0555 171 85 40 nolu numaradan hocamızla iletişime geçmeye karar verdim. Kendisine tüm sıkıntımı anlattım. Yaptığı çalışmaların sonucunda eşime büyü yapılmış olduğunu söyledi. Bu durumu düzeltmek için küs olan eşle barışma duası işlemini gerçekleştirdi. Çok kısa bir süre sonra eşimin bana geri döneceğinin garantisini verdi.

Eşimle aramızdaki küslük sona erdi

Duanın ardından ertesi gün eşim beni aradı ve benimle tıpkı eskisi gibi sıcak, tatlı ve sevecen şekilde aşk dolu bir dille konuştu. Kulaklarıma inanamıyordum. O anda dünyanın en mutlu kadını olmuştum. Sizler de bahsettiğim sorunları yaşıyorsanız vakit kaybetmeden hocamızla tanışın derim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1245 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
23 Hayır

“Evliliğimin Üzerindeki Kara Bulutlar” için 6 yorum var.

  1. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

  2. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  3. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  4. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  5. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  6. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir