Kabala Aşk Büyüsü

Kabala aşk büyüsü hakkında bilinmeyenler neler, kabala büyüsü nedir ne değildir sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; Gizli kabalistik kehanet pratikte ibranice kısaltılmış kutsal cümlelerin ve şifahi büyü formüller halinde farz ediliyor. Kehanetin en yaygın bilineni ve usulü herhangi bir malzemeden ve ya materialden hazırlanmış muskadır.

Bu şekilde yapılmış muskalar büyük kuvvete sahipler ve kendi sahibine bu güçü vere bilirler. Bira yılan otu ve argan özü ve karabalak otu karıştırlarak ve üzerine tılsımlı sözler okunarak yapılan muskayı kişi üzerinde taşımalıdır. Aşık olmasını istediği kişinin deli divane şekilde kendisine aşık olduğunu ve aklını aldığını görecektir. Oldukça etkili bir aşk büyüsü olan kabala aşk büyüsü eski kehanet ve eski pagan kültürüne dayanan geçmişi ile bilinen en etkili ve kalıcı aşk büyülerindendir.

Kehaneti karakterize edecek en kuvvetli güç kilden yapılan adamdır. Kilden yapılan yöntemde ise kişinin silüetini canlandıran bir küçük kil heykel yapılır. Hanur kıvamında kil çamuru yapılırken tılsımlı sözleri okunur ve aşık olması istenen kişi olarak oluşturulan kil heykel güneş altında kurumaya bırakılır. Kil heykel günekşte kuruyuncaya kadar aşık olunması istenen insan aşkından kavrulacaktır. Hız hızlı etki eden ve güçlü bir yöntem olan kil heykel kuruduktan sonra bir kutunun içine kilitlenir ve öylece ebediyen saklanır.

Yukarıda yazılanlarla ilgili kabalistik öğretiya göre 2 anlam ileri sürüle bilir. Birincisi- kabalanın sırrını bilerek asıl mucizeler yapıla bilmesi. İkincisi- yapılan muçizelerle dikkatli olunması gerektiğidir. Zira etkisi, hızı ve süresine bakıldığında yapımı da bozumu da büyk ustalık isteyen ama bir o kadar güçlü büyüdür.

İlgili Başlıklar

Kabala Aşk Büyüsü

Kabala Aşk Büyüsü, ilginç bir mistik geleneğe sahip olan Kabala öğretilerinden biridir. Kabala, kökeni Yahudi geleneklerine dayanan, evrenin anlamını ve insanın ruhsal potansiyelini anlamaya çalışan bir felsefedir. Aşk büyüsü ise, insanların arzuladıkları kişiyle birbirlerine bağlanmalarını sağlamak amacıyla yapılan ritüellerdir. Kabala Aşk Büyüsü, Kabala öğretilerinin ve mistik uygulamalarının aşk ve ilişkiler üzerindeki etkilerini inceleyen bir konudur.

Kabala Aşk Büyüsü, insanların aşk hayatlarında daha derin bir bağlantı, tutku ve anlayış arayışında olduğu durumlarda tercih edilmektedir. Bu büyü, bir kişinin kalbine giden yolu aralamak, tutkulu bir aşkın filizlenmesini ve ilişkinin daha da güçlenmesini sağlamak için kullanılan etkili bir yöntemdir. Kabala öğretilerine göre, evrenin enerjisi ve sembolleri kullanılarak yapılan ritüeller, aşkın çekim gücünü artırarak istenen sonuçları elde etmeyi mümkün kılar.

Bu büyü sürecinde, öncelikle doğru niyetle ve sevgiyle hareket etmek önemlidir. Kabala Aşk Büyüsü, sadece bir kişiyi başka birine bağlamak için değil, iki kişi arasındaki sevgi, saygı ve uyumu artırmak için kullanılmalıdır. Büyüyle uğraşırken, bireylerin kendi enerjilerini ve frekanslarını yükseltmeleri önemlidir. Bu sayede, büyünün etkisi daha güçlü olur ve istenen sonuçlar daha kolay gerçekleşir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü, Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 5014 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
28 Hayır

“Kabala Aşk Büyüsü” için 24 yorum var.

 1. Kabala aşk büyüsü yaptırmak için güvenilir bir medyum arayışı içerisindeydim. Bir arkadaşım Medyum Dolunay ile görüşmemi sadece onun bana yardım edebileceğini söyledi. Sevdiğim kişiye kavuşmanın başka yolu yoktu ve bu çok tesirli çok zor bir büyüydü. Büyüyü gerçekleştirdi. Beni de 2 hafta boyunca takip et0-ti. Aşkıma kavuştum. Kendisine dürüstlüğü ve çabası için teşekkürü bir borç biliyorum.

 2. Bir firmada yöneticiyim. Daha önce hiç aşık olmadım. İşe yeni başlamıştı ve ilk merhabada aklım başımdan gitti. O kadar güzeldi ki ona bakınca gözlerim kamaşıyordu. Niyetim ciddiydi ama açılamıyordum. Medyum Dolunay ile görüştüm. Daha önce iş ve kariyer için kendisinden yardım almıştım. Şimdi aşka gelmişti sıra. Kabala aşk büyüsü yaptı. Böyle bir etki olamaz. İki hafta içerisinde iki yıla sığmayacak anlar yaşadık. Gerçek büyü bu olsa gerek.

 3. Karşılıksız aşkın esiri olmuştum. Artık sadece hayaller kuruyordum. Gerçek dünya ile bağlantım kesilmişti. Teyzemin kızı eşi ile ilgili sorunlarında Medyum Dolunay’dan yardım aldı. Bana da tavsiye etti. Hemen ulaştım. Beni dinledi, iyice izah ettim. Sonra Kabala aşk büyüsü istediğimi söyledim. Kabul etti. Çok etkili bir büyüymüş gerçekten. Hayallerimde yaşattığım adam beyaz atlı prensim oldu. Evlendik. Sizin sayenizde yepyeni ve mutlu bir hayata başladım.

 4. Yıllardır üniversiteden arkadaşıma ilgi duyuyordum. O da benden hoşlanıyordu. Sonra aramıza başka biri girdi. Başka bir kız kandırdı onu. Bende aşkımdan yanıp tutuşuyordum. Medyum Dolunay ile bir arkadaşım beni tanıştırdı. Kabala aşk büyüsü yaptırdım. İşinde bu kadar profesyonel ve bu kadar insanlarla alakadar birini daha önce görmedim diyebilirim. Büyü etkisini hemen gösterdi. Beni aradı ve aşkını ilan etti. Evlilik yolunda ilerliyoruz sayenizde. Her şey için teşekkürler.

 5. Kız kardeşim bir gence aşık oldu. Ondan başkasını düşünmüyordu. Artık kendi kendine konuşur hale gelmeye başlamıştı. Ağlıyor, gülüyordu. Araştırdım Medyum Dolunay ile irtibata geçtim. Son derece tesirli bir büyü talep ettim. Kabala aşk büyüsü yaptırdık. Üç hafta sürmedi yalvar yakar kardeşime evlenme teklifleri yağdırdı. Şu anda kız kardeşim çok mutlu.

 6. Çok sevdiğim bir kadın ile birlikteliğimin evliliğe dönüşmesini istedim. Bir türlü yanaşmıyordu. Medyum Dolunay ile irtibata geçip son derece tesirli olduğunu bildiğim kabala aşk büyüsü için yardım almak istedim. Bu büyüyü yapabilecek kişi sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Büyüyü yaptı. İki hafta içerisinde etkisini gördüm. Kadın bana deli divane olmaya başladı. Sevdiğiniz kadına bu yolla sizde kavuşabilirsiniz.

 7. Büyülere inanmazdım. Medyum Dolunay sayesinde ne kadar etkili olduklarını gördüm. Çok ilgi gören ve sürekli duyduğum kabala aşk büyüsü yaptırmak için araştırma yapıyordum. Medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Herkesin yapabileceği bir büyü çeşidi olmadığı için gerçek bir medyuma ihtiyaç vardı. Büyüyü yaptırdım ve çok etkili oldu. Sevdiğim kadını kendime deli gibi aşık ettim. Size de tavsiye ederim.

 8. Aşk bu hayatta ki en güzel duygu ancak bazı aşklar gerçekten imkansıza dönüşebiliyor. İşte bende böyle bir imkansız aşkın esiriydim. Ta ki Medyum Dolunay ile tanışana kadar. Kabala aşk büyüsü gerçekten yapılması en zor büyülerden ve Medyum Dolunay bu büyü ile benim için olanaksızı olanaklı hale getirdi. Size de tavsiye ederim.

 9. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 10. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

 11. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 12. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 13. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

 14. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 15. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 16. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 17. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 18. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 19. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 20. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 21. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 22. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 23. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 24. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir