Peygamber mührü

Değerli okuyucularım! Biliyorsunuz sonuçta her şey inanç ve itikada bağlıdır.

Aşağıda gelen mührü şerif elimizde bulunan eski bir eserde Peygamber mührü diye adlandırılmıştır. Başta; halk arasında azîz ve muhterem bir kişi olmanın yanında her dilek ve niyet için yazılır ve taşınırsa mutlaka müspet neticeler elde edileceği bildirilmektedir.

Mübarek mühür budur;

Peygamber mührü

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Peygamber mührü

İslam dinindeki Peygamber Mührü, peygamberlik geleneği ve kutsal metinlerle ilişkilendirilen önemli bir semboldür. Peygamber Mührü, birçok farklı isimle anılmakla birlikte, genellikle “hatemü’n-nebiyyin” olarak da bilinir. Bu sembol, Hz. Muhammed’in peygamberliğinin son ve en yüce olduğunu temsil eder.

Peygamber Mührü, İslam dini ve kültüründe peygamberlik zincirinin son halkası olarak kabul edilir. Hz. Muhammed’in vahiy aldığı sürecin sonunda, kendisine gönderilen son ilahi mesajın sona erdiği anlamına gelir. Bu mühür, peygamberliğin tamamlanıp kutsal metinlerin yazıldığı bir döneme işaret eder.

Ayrıca Peygamber Mührü, İslam toplumunda Hz. Muhammed’in peygamberliğini vurgulayan bir sembol olarak kullanılır. Bu sembolün kullanımı peygamberliğin sona erdiğini, artık yeni bir peygamberin gelmeyeceğini ve Hz. Muhammed’in mesajının ebedi olduğunu anlatır. Peygamber Mührü, İslam toplumunun birliğinin ve saflığının bir sembolüdür.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü Hikayeleri
Yazdır
Bu sayfaya 2027 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
27 Hayır

“Peygamber mührü” için 2 yorum var.

  1. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  2. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir