Nar ile yapılan çekicilik büyüsü

Kurutulmuş nar çiçeği, kime büyü yapılacaksa, onun adının yazıldığı bir kâğıda sarıldıktan sonra ipek iplikle yedi düğüm vurulup bağlanır (üç kat katlanabilecek büyüklükte olmalı muşamba). Ortaya çıkan kalınca çıkın, biri kadının (alta gelen), biri erkeğin (üste gelen) adı varili iki düz taşın arasına konarak iyice bastırılır. Çiçekler ezilir, kâğıda; kâğıt ezilir, muşambaya yapışır. Günde üç yüz altmış kez olmak üzere üç gün boyunca Kur’andan bir âyet okunup büyü yapılanın oturduğu eve doğru üfürülür, büyünün neden yapıldığı, hangi ereği güttüğü söylenir, tanrıya, sonra cinlere yakarılır, bir de «Cin» sûresi okunur (en sonra). Bu işlem bittikten sonra muska ıssız bir yerde, ıslanmayacak durumda, iki taşın arasına ya da büyük bir kayanın çatlağına sokulur. Üç gece (yedişer gün ara ile) büyü yapılan kimsenin evinin çevresinde dokuzar kez dolanılır «Ya Gayyur» denir (yedi kez). Sonra «besmele» çekilerek kıbleye karşı ya da bir cami mihrabına (dıştan duvara) işenir. Kırk gün içinde büyünün etkisi görülür, büyü yapılan kimse nar çiçeği gibi kızarır, iki kayanın arasında kalmış gibi ezilir, sevişme duygusu ile tutuşur, azarmış.
îstenen olup, büyü gerçekleştikten sonra, muskanın konduğu yerden alınıp yakılması, yakılırken de «Ya Gaffar» diye yedi kez seslice, göğe bakıp, söylenmesi gerekir. «Gaffar» sözü arapça «¡bağışlayan» anlamına ‘gelip tanrı adlarından biridir, muskayı yapan suçtan korkarak tanrıdan bağışlanmasını diler.

İslâm inançlarına göre, nar kutsal bir yemiştir, nar taneleri peygamberin teridir. Bu nedenle, nar çiçeği, dinin yasakladığı büyü işlerinde kullanılmaz, kullanan büyük suç işlemiş sayılır. Bu yüzden tbu büyüyü her hoca, her cinci yapmaz.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Nar ile yapılan çekicilik büyüsü

Nar ile yapılan çekicilik büyüsü, yüzyıllardır bilinen ve uygulanan eski bir âdet olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde sıklıkla yapılan bu büyü, aşk ve çekicilik konularında etkili olduğuna inanılan bir ritüeldir. Bu ritüel, genellikle genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Şimdi sizlere nar ile yapılan çekicilik büyüsü hakkında detaylı bir şekilde bilgi vereceğim.

Bu büyü için ilk olarak, taze ve olgun bir nar seçilmelidir. Ardından narın üst kısmı kesilerek içerisindeki taneler çıkarılır. Bu taneler, büyü yapılacak kişiye doğru olan düşüncelerle birlikte niyet edilerek bir kağıt üzerine yazılır. Kağıt daha sonra tekrar narın içerisine yerleştirilir. Bu işlem sırasında dikkat edilmesi gereken nokta, niyetin samimi ve olumlu olmasıdır. Büyünün etkili olabilmesi için içtenlikle yapılmış olması önemlidir.

 • Bu büyü uygulamasında, narın sembolik anlamı da oldukça önemlidir. Nar, aşk, bereket ve canlılık simgesi olarak kabul edilir. Bu nedenle bu ritüelde kullanılan narın özenle seçilmesi ve işlemlerin dikkatlice yapılması gerekmektedir.
 • Nar ile yapılan çekicilik büyüsünde, kağıda yazılan dilek ve niyetin güçlü bir şekilde hissedilmesi önemlidir. Pozitif enerjinin yoğunlaştırılması ve büyünün etkili olabilmesi için bu noktaya özellikle dikkat edilmelidir.
 • Büyünün etkili olabilmesi için düzenli bir şekilde tekrarlanması gerekmektedir. Büyünün tam olarak etkisini gösterebilmesi için sabırlı ve kararlı olmak önemlidir. Ancak bu şekilde istenen sonuçlar elde edilebilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 3588 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
25 Hayır

“Nar ile yapılan çekicilik büyüsü” için 15 yorum var.

 1. Daireme çıkan merdivenimin alt kısmına yapıştırılmış muska buldum. İçinde ezilmiş, püre gibi bir şey vardı. Anneme konuyu açınca bana Medyum Dolunay’ın numarasını verdi. Dolunay hoca dul komşumun kocama nar ile yapılan çekicilik büyüsü yaptığını söyledi. Zaten bir süredir beraber olduklarından şüpheleniyordum. Neyse ki Dolunay hoca çok geçmeden büyüyü bozdu. Şimdi her şey normalse döndü. Ama o kadının gözü hep üzerimizde olacağı için Dolunay hoca koruma duası da gönderdi.

 2. Kocamı birkaç kez telefonda bir kadınla konuşurken yakaladım. İnkar ediyordu ama her akşam iş uzadı deyip geç geliyordu. Bir gün cebinde bir otelin kartını gördüm. Zaten o an anlamıştım. Arkadaşım medyum Dolunay hocayı önerdi. Ona danıştım. Kocama bir kadın nar ile yapılan çekicilik büyüsü yaptırmış. Neyse ki Dolunay hoca büyüyü hemen bozdu. Şimdi kocam her gece dibimde.

 3. Nar ile yapılan çekicilik büyüsünü herkes yapmıyor. Eğer yaptığını söyleyen hoca varsa yorumlarını okuyun. Çünkü bu büyüyü yapmak çok zor ve uğraş gerektiriyor. Medyum Dolunay sevgilimle benim için yaptı bu büyüyü. Çok uğraştı büyü etkisini 4 hafta sonra gösterdi. Şimdi birbirimize çok aşığız. Dolunay hocanın aldığı para helaldir arkadaşlar. Başka kimseyle çalışmaya gere yok.

 4. Karım bana çok soğuk davranıyordu. Doğum yaptıktan sonra hiç birlikte olmak istemedi. İnternetten Medyum Dolunay’ın telefonunu buldum. Kendisine durumu anlattım ne yapabiliriz dedim. Bana sizin için nar ile yapılan çekicilik büyüsü hazırlayacağım dedi. Büyüyü yaptıktan 3 ay sonra karım kendisi bana sokulmaya başladı. Hatta şimdi her gece beraberiz. Her fırsatta beni çok sevdiğini söylüyor.

 5. Ben nar ile yapılan çekicilik büyüsü konusunu bir arkadaşımdan duydum. Ama yapacak kimse bulamadım. Okuldan çok hoşlandığım bir kız vardı. En sonunda Medyum Dolunay’ı önerdiler. Dolunay hoca büyüyü yaptı. 4 ay sonra kızda bir değişiklikler olmaya başladı. Bana çay kahve ısmarlıyordu. sürekli etrafımda dolanmaya başladı. Bir gece birlikte olmayı teklif ettiğinde büyüyün etkisinin gösterdiğini anladım. Şimdi çok mutluyuz.

 6. Evleneli daha 3 yıl oldu ama sürekli eşimle kavga ediyorduk. Daha önceden de çekicilik büyüsüne dair bir şeyler okumuştum. Ama hangi hocaya gittiysem ben yapamam dedi. En son Medyum Dolunay ben yaparım ama uzun sürer dedi. Olsun hocam dedim. nar ile yapılan çekicilik büyüsü tesirini 3 ay sonra göstermeye başladı. Eşim sürekli üstüme düşüyor ağzımdan çıkacak laflara bakıyordu. Hatta son zamanlarda ben yorulmayayım diye evi süpürmeye, yemek yapmaya da başladı. Sağ olun Dolunay hocam.

 7. Çocukla evin etrafında oynarken muşamba sarılı bir muska bulup bana getirdiler. İçini açtığımda ezilmiş çiçek buldum. Bir süredir eşim sürekli bahaneler uydurup geceleri dışarı çıkıyordu. Acaba beni aldatıyor m diye düşünüyordum. Yardımıma medyum Dolunay koştu. Meğer bu nar ile yapılan çekicilik büyüsü imiş ve kocama işyerinden bir kadın yaptırmış. Kocam da her akşam ona gidiyormuş. Dolunay hoca büyüyü bozar bozmaz her şey eski haline döndü.

 8. İşyerindeki Nagehan’a ne yaptıysam kendimi beğendiremedim. Sürekli patron ve onun çevresiyle akılıyordu. Bense ona çok aşıktım. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine konuyu Medyum Dolunay hocaya açtım. Dolunay hoca nar ile yapılan çekicilik büyüsü hazırlayacağım ama biraz zaman ver dedi. Tamam hocam dedim. 3 ay sonra Nagehan bir gece bana gelsene diye mesaj attı. İnanamamıştım. Yüzüme bile bakmayan kız şimdi sevgilim.

 9. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 10. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 11. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 12. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 13. Isparta merkezden ben zühal. selamun aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2018 14:21:51

 14. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 15. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir