Nişanlımla Kavuşma Duası

Nişanlımla Kavuşma Duası: Uzakta olan ve aralarındaki mesafeden muzdarip 2 şahsın kavuşmaları amaçlı bu mübarek celileyi … mürekkebi ile yazdıktan hemen sonra üstünde taşıyan murat sahibi kimsenin bu yöndeki arzusu olabilir .Birbirlerinden uzakta ve tek başına olan kimseler içindir .

(70 kere “Yâ Tanrı ,Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kaviyyü, Yâ Kadîr” okuyup da dua eden, nasıl isterse istesin, Cenâb-ı Doğruluk duasını onay eder ve nasıl muradı varsa verir.)
Allah rızası amaçlı okumalı.Bir seferde 70 defa okumalı, 71 olsa olmaz, yanına diğer isim taşlık olmaz, bu bir şifredir. İsm-i a’zam, ism-i Celal, Esma-ül Hüsna’dır. Her namazdan ardından okuyana nasıl mutlu! Hiç olmazsa günde bir defa okumalı .

Nişanlımla Kavuşma Duası

İlgili Başlıklar

Nişanlımla Kavuşma Duası

Bir ilişkide zaman zaman ayrılıklar ve uzaklaşmalar yaşanabilir. Ayrılık, çiftler arasında hüzün ve özlem duygularını tetikleyebilir. Özellikle nişanlılar için ayrılık dönemleri oldukça zor olabilir. Ancak, Nişanlımla Kavuşma Duası ile bu ayrılık sürecini daha kolay atlatmak mümkündür.

Bir ilişkide ayrılık dönemlerinde yapılan dualar, çiftlerin birbirlerine kavuşma dileklerini yüce Allah’a iletmelerini sağlar. Bu dualar nişanlılar arasında sevgi, sadakat ve özlem duygularının artmasına yardımcı olur.

İşte, nişanlılar için yapılan kavuşma duası örneği:

NoKavuşma Duası
1“Ya Rabbel Alemin, sevdiğimle birlikteliğe kavuşmayı dilerim. Onunla mutluluğa ve huzura ermek için dualarıma kulak ver. Kalplerimizi birleştir, aşkımıza güç kat. Senin izninde, bahşettiğin sevgiyi layıkıyla yaşamamıza yardım et. İnşallah bir an önce kavuşabilmeyi dilerim. Dualarımı kabul eyle. Amin.”

Bu kavuşma duasını düzenli bir şekilde yapmak, nişanlılar arasındaki bağı güçlendirecektir. Duaların gücüne inanmak ve sabırlı olmak önemlidir. Ayrıca, her iki tarafın da birbirine olan sevgi ve sadakatini sürdürmek için çaba göstermesi gerekmektedir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1357 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
23 Hayır

“Nişanlımla Kavuşma Duası” için 5 yorum var.

  1. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  2. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  3. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  4. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  5. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir