Çok Etkili Aşk Muskası

Çok Etkili Aşk Muskası, birisini sevmek çok güzeldir de o kişi tarafından umursamayıp görülmemek çok zordur. Bu nedenle dua ve muskalar vardır. Çok etkili aşk muskası konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Dilerseniz aşağıdaki duayı da okuyabilirsiniz. Dua budur: Ve inimraetün hafet mim ba’liha nüşuzen ev ı’radan fe la cünaha aleyhima ey yusliha beynehüma sulha ves sulhu hayr ve uhdıratil enfüsüş şuhh ve in tuhsinu ve tetteku fe innellahe kane bi ma ta’melune habıra.Ve len testetıy’u en ta’dilu beynen nisai ve lev harastüm fe la temılu küllel meyli fe tezeruha kel müalekah ve in tuslihu ve tetteku fe innellahe kane ğafurar rahıyma.Ve iy yeteferraka yuğnillahü küllem min seatih ve kanellahü vasian hakıma.Ve lillahi ma fis semavati ve ma fil ard ve le kad vessaynellezıne utül kitabe min kabliküm ve iyyaküm enittekullah ve in tekfüru fe inne lillahi ma fis semavati ve ma fil ard ve kanellahü ğaniyyen hamıda.Ve lillahi ma fis semavati ve ma fil ard ve kefa billahi vekıla.İy yeşe’ yüzhibküm eyyühen nasü ve ye7ti bi aharın ve kanellahü ala zalike kadıra.Men kane yürıdü sevabed dünya fe ınellahi sevabüd dünya vel ahırah ve kanellahü semıam besıyra.Ya eyyühellezıne amenu kunu kavvamıne bil kıstı şühedae lillahi ve lev ala enfüsiküm evil valideyni vel akrabın iy yekün ğaniyyen ev fekıyran fellahü evla bihima fe la tettebiul heva en ta’dilu ve in telvu ev tu’ridu fe innellahe kane bi ma ta’melune habıra.Ya eyyühellezıne amenu aminu billahi ve rasulihı vel kitabillezı nezzele ala rasulihı vel kitabillezı enzele min kabl ve me yekfür billahi ve melaiketihı ve kütübihı ve rusülihı vel yevmil ahıri fe kad dalle dalalem beıyda.İnnellezıne amenu sümme keferu sümme amenu sümme keferu sümmezdadu küfral lem yekünillahü li yağfira lehüm ve la li yehdiyehüm sebıla.

İlgili Başlıklar

Çok Etkili Aşk Muskası

Aşk, insanlık tarihi boyunca en büyülü duygulardan biri olmuştur. İnsanların kalplerini hızlandıran, dünyaya anlam katan aşk, birçok kişi için hayatın en değerli hazinesidir. Peki, aşkı daha da büyüleyici hale getirebilecek bir şey var mıdır? İşte karşınızda çok etkili aşk muskası! Bu yazıda, aşk muskasının ne olduğunu, nasıl hazırlandığını ve nasıl etkili bir şekilde kullanılabileceğini keşfedeceksiniz.

Aşk muskası, tılsımlarla süslenmiş bir nesne veya formülasyon olarak tanımlanabilir. Bu muskalar, aşkı çekecek enerjileri aktive etmeye yardımcı olabilir ve aşkın olumlu titreşimlerini çevrenize yayabilir. Muskalar genellikle belirli malzemelerden yapılır ve ritüellerle birlikte kullanılır.

Bir aşk muskası hazırlarken, belirli bileşenleri bir araya getirmek önemlidir. Örneğin, gül yaprakları romantizmi simgeler ve kalp çakralarını açabilir. Sümbülteber ise aşk enerjilerini yükseltir ve çekiciliği artırır. Bunların yanı sıra vanilya, tarçın ve yasemin gibi kokular da aşk muskalarına eklenerek duyguların daha da kuvvetlenmesi sağlanabilir. Özellikle doğal malzemeler kullanmaya özen göstermek, muskanın etkinliğini artırabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Muska Çeşitleri
Yazdır
Bu sayfaya 1523 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
29 Hayır

“Çok Etkili Aşk Muskası” için 5 yorum var.

  1. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  2. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  3. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  4. Aşığım bana soğuk bakıyor kendisi biliyor ilgilendiğimi kendisine konuştum kendisini sevdiğimi söyledim evt diyor beni sevdiğini biliyorum biraz arkamda gel sonra bakarız yani beni kendisi arkasında gezdirmeyi çok seviyor o da bana ilgi duyuyor his ediyorum bana yardımcı olabilirseniz minatla olurum veya ben yapa bilirmisin o duaya teşekür ederim saygılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir