YUMURTA BÜYÜSÜ

Büyü ritüelleri arasında belki de en bilinenlerden biri yumurta büyüsü ritüelidir. Yumurta büyüsünde, bildiğimiz doğal gıdalarımızdan olan yumurta kullanılır. Yumurta ve kağıt ile yapılan bu büyünün okunması lazım gelen duaları da bulunmaktadır. Ayrıca, büyünün yapıldığı ortam, kişinin odaklanması da çok önemlidir. Niyetinize odaklanmak ve büyüyü doğru şekilde yapmanız gerekir. Aksi halde bir işe yaramaz. En önemlisi ise, büyüyü yapma noktasında size yardımcı olacak hocanın ehil olması çok önemlidir.
Yumurta Büyüsü neden yapılır?
Yumurta büyüsü yapımı, hem iki seven insanı birbirinden ayırmak, hem de iki insanı birbirine bağlamak ya da yaklaştırmak için yapılabilir. Bir insanın sevdiğine ulaşması için, sevdiğinin duygularına cevap vermesi için de yumurta büyüsünü yapabilir. Bu büyünün yapılması kolay gibi görünebilir ama, okunması gereken dualar ve bekleme süreleri ile kapsamlıdır. Öncelikle, yumurtanın kırılmasından sonra tam bir gün kurumasının beklenmesi lazımdır. Yumurta kırılan kağıdın doğru olarak katlanması da çok önemlidir. Oluşan tılsımı uygun yere koymalı e yedi gün boyunca beklemelisiniz. Bu büyünün en etkili şekilde sonuç vermesini istiyorsanız, Medyum Dolunay’dan yardım almalısınız.
Medyum Dolunay ile yumurta büyüsünde kesin sonuçlar:
Yumurta büyüsü ritüeli herkesin elinde kesin sonuç vermez. Bu tılsım ancak Medyum Dolunay gibi önemli zatların elinde anlam kazanır ve netice elde edersiniz. 0555 171 85 40 numaralı telefon ile arayarak medyum Dolunay’dan randevu alabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1045 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
23 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir