Kocasından Ayırmak İçin Büyü

Kocasından ayırmak için yapılacak büyüler neler sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; Kocasından ayrılması istenen kadnın ya da karısından soğuması istenen erkeğin sağ ayağına giydiği çarık çalındıktan sonra, bir yerde üç gün saklanır. üçüncü günü yatsıdan sonra, konduğu yerden alınarak üç yüz altmış «Ya Alim» okunup çarığa üflenir. Niçin çalındığı söylenerek büyünün gerçekleşmesi için tanrıya yakarılır.

Üç kez «Cin» süresi okunup (büyü yapilacak kimselerin evine doğru üflenir. Çarık gözden sakli bir yerde, (bir çalılığa asılır üç gün de orada kalır, (bu üç gün içinde günde üç kez «Ya Seyyid» söylenip yere tükürülür. Üç gün sonra çarık çalılıktan alınarak kirli bir beze sarılır, üzerine yedi düğüm vurulur.
El firak vel firak
Gözden gönülden uzak
Sen
icra eyle ya Hak
Yürüsün hükm-i Hallak
Hu Hu Hu Hu Hu Hu Hu
dizeleri üç kez okunup sağa sola, çarığın üzerine üflenir. Daha sonra Kur’andan «El Asr» süresi okunur. Bu işlem ikindiden biraz sonra yapılır. Sürenin türkçesi şöyledir:
«İkindi hakkıyçin, kendi yıkımına çalışmaktadır insan. Ancak inananlar, güzel işler görenler, birbirlerine doğruyu, katlanmayı öğütleyenler ayrıdır bundan.»
Bu iş bittikten sonra, yatsı geçince, çarik, büyü yapılan kimsenin kapısına asılır. Sabahleyin çarık kapıda asılı bulununca büyü yapıldığı anlaşılsa bile iş işten geçmiş sayılır.

İlgili Başlıklar

Kocasından Ayırmak İçin Büyü

kocasından ayırmak için büyü. Büyüler, tarih boyunca insanlar tarafından çeşitli amaçlar için kullanılmış olan mistik uygulamalardır. Bunların arasında aşk büyüleri, bağlama büyüleri ve ayrılık büyüleri gibi çeşitler bulunmaktadır. Kocasından ayırmak isteyen birçok kadın, bu yönteme başvurmuş ve sonuçlarını almışlardır.

Ancak, burada önemli bir noktaya dikkat etmek gerekiyor. Bir ilişkinin sona ermesi ya da sorunlu bir evlilik yaşanması durumunda, çiftler arasındaki sorunların çözülmesi için öncelikle iletişim kurulması ve profesyonel yardım alınması önerilmektedir. Büyülere başvurmadan önce, alternatif çözüm yollarını denemek ve ilişkiyi kurtarmak için çaba göstermek önemlidir.

Bununla birlikte, bazı kişilerin inandığına göre, kocasından ayırmak için büyü yapmak etkili bir çözüm olabilir. Elbette, bu konuda kesin bir kanıt bulunmamaktadır ve büyü ile ilgili inançlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kimileri büyülerin gücüne inanırken, kimileri ise bu gibi uygulamaların etkisiz olduğunu düşünmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3118 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
24 Hayır

“Kocasından Ayırmak İçin Büyü” için 19 yorum var.

 1. Üniversiteyi kazanmak benim bu hayattaki en büyük hayalimdi ama puan açısından iyi bir puan kazanmam gerekiyordu. Kısmet açma büyüsü bu aşamada bana yardımcı olur diye düşündü Medyum Dolunay. Öyle de oldu. Çok çalışmama rağmen oldukça yüksek bir puan aldım. Şimdi üniversitedeyim. Çok teşekkür ederim…

 2. Çevremde büyük bir dedikodum çıkmıştı. Herkesin kanıtları ile beraber hakkımda pis pis konuştuklarını duyuyordum. Ailemin kulağına da gelmek üzereydi. İntihar etmeyi bile düşünüyordum ki Medyum Dolunay ile tanıştık. Dil bağlama büyüsü ile bu sorunu tamamen ortadan kaldıran Medyum Dolunay’a minnet duyuyorum. Şimdi kimse adımı ağzına bile almıyor.

 3. Görümcem benim kabusumdu. Ondan nefret ediyordum çünkü evliliğimi çok kötü anlama etkiliyordu. Uzak tutma büyüsünü uygulattığım günden beri o bizden çok uzakta ve bizi asla mutsuz etmiyor kocamla. Medyum Dolunay sayesinde oldu bu güzel şeyler her şey için teşekkür ederim.

 4. Oğlum bir hayırsız kız uğruna ailesini reddedip, evini terk etmişti. Ben oğlum olmadan yaşayamazdım ve o kızın da bu savaşı kazanması ağrıma gidiyordu. Medyum Dolunay geri getirme büyüsü yaptı oğluma. Oğlum o kızı bırakın anasının kollarına geldi. Hem intikamımı aldım hem oğluma kavuştum. Medyum Dolunay beye sonsuz teşekkürler.

 5. Kocam evinden çok uzak bir adamdı. Bunun nedenini bulamamakla beraber, kocamı da evine bağlamak istiyordum. Kocamı kendime nasıl bağlarım ve kocamı eve nasıl bağlarım diye kara kara düşünürken Medyum Dolunay kocayı eve bağlamak için papaz büyüsü uygulamasını bana layık gördü. Çok mutluyum. Kocam artık resmen bana ve evine bağlı bir adam.

 6. Yapım süresi 7 gün olan vefklerin benim hayatımı bu kadar mutlu bir hale sokacağını düşünemezdim. Aşık etmek için vefk uygulaması ile haftaya evleniyorum. Darısı başınıza inşallah ben çok mutluyum, Medyum Dolunay’a da teşekkürlerimi sunuyorum.

 7. Medyum Dolunay, sevdiğim adamı bana bağlamak adına bağlama büyüsü yaptı. Şu an o adamın gözü benden başkasını görmüyor ve de bana körkütük aşık. Çok mutluyum.

 8. Ayırma büyüsü olmasa ben sevdiğim adama nasıl kavuşurdum bilmiyorum. Medyum Dolunay’a bu uygulamayı en başarılı şekilde sevdiğim adama uyguladığı için ve onu karısından ayırdığı için çok teşekkür ederim.

 9. Kariyerimde büyük bir ilerlemede bulunmam lazımda ve de bunun için şu kördüğüm olan kısmetimin açılması lazımdı. Neyse ki Medyum Dolunay bana kısmet açma büyüsü yaptı ve her işim rast gidiyor, kariyerimde ise çok önemli yollar aştım.

 10. Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua sayesinde sonunda kocam artık evinden ayrılmayan, bana sadık bir adam haline geldi. Siz de benim gibi sorunlar içerisinde iseniz 0555 171 85 40 numaralı telefonu arayarak Medyum Dolunay’a ulaşın, istediğiniz hayata erişmeye başlayın.

 11. Deli gibi aşıktım ve de bana deli gibi aşık olunmasını istiyordum. O adamın bana aşık olmasından başka bu hayatta bir isteğim olamazdı. Sonunda aşık etmek için papaz büyüsü uygulamasından haberdar oldum. [email protected] adresi ile iletişim halindeydik. Medyum Dolunay büyü işlemini gayet başarılı ve de tesirli bir şekilde uyguladı şimdi ise hayalimdeki aşkı yaşıyorum.

 12. Güzel kızım göz göre göre onu mutsuzluklara sürükleyen bir insanla evlendi. Daha sonra evlendiği adam ona şiddet uygulamaya başladı ve kızımdan asla boşanmıyordu. Ayırma büyüsü ile kızımı o adamdan kurtaran Medyum Dolunay oldu. Ne kadar teşekkür etsem az kalır.

 13. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 14. Edirne merkezden ben nazım. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 25-10-2018 20:59:26

 15. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 16. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 17. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 18. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

 19. Ya lutfen bana yardim edin benim ne zamandir ayakkabilarim ortada yok ve esime karsida sogukluk vardi surekli bizimle ugrasiyorlar biz severek evlendik ama simdi ayrilmak uzereyiz esim beni cok sevmesine ragmen suan onun gozude beni gormuyor bi hocayla konustuk oda ikinizdede var buyu ama esininki daha kotu papaz buyusu dedi ve sizin isler cok karisik ben gityom bakmam dedi ve esimle ayrilmak uzreyim suan 🙁

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir