Herkesin Lafına Kulak Asmayın

Selamlar, internette son zamanlarda sürekli derdine çare olacak bir medyum arıyordum ve kime gideceğimi de bilmiyordum. Neticede dolandırıcı, para yüzünden yalan söyleyen bir dünya insan var ve ben de bu kişilerden uzak durmak için sürekli araştırma yapıyordum. Yolum Medyum Dolunay’a çıktı ki bu açıdan şanslı olduğumu kabul ediyorum. Kendisi ile görüştüm ve derdimi anlattım. Bana karşı hem çok sıcaktı, hem çok ilgiliydi hem de derdimde sağ olsun hemen çözüm buldu. Bu yüzden internette dolaşan her söze kulak asmayın ve aklınıza Medyum Dolunay sahtekar mı diye bir soru gelmesin çünkü tam tersi gerçekten işini müthiş yapıyor.

Sayısız İnsana Yardım Ediyor

Daha sonra kendisi hakkında bayağı bir bilgi edindi ve hatta yakın çevremde de onunla görüşenler olduğunu, sorunlarını hallettiklerini öğrendim. Eğer dürüst birini arıyorsanız hiç durmadan 0555 171 85 40 numaralı telefondan kendisine ulaşabilirsiniz. Zaten sahtekar biri olsa telefonunu b u şekilde vermez. Ön yargılı olmadan doğrudan görüşme talep ettiğinizde si de zaten ne kadar dürüst ve samimi biri olduğunu anlarsınız.

Büyüleri Çok Etkili

Bu arada söylemeden edemeyeceğim yaptığı büyüler gerçekten etkisini hemen gösteriyor ve sonrasında da bir problem çıkmıyor. Öyle paragöz biri de değil, sadece hakkını alıyor ama kimseyi para için kullanmıyor yoksa ben de ona gitmezdim. Bu tip konularda çok titiz olduğum için sizinle paylaşmak istedim.

İlgili Başlıklar

Herkesin Lafına Kulak Asmayın

Birçok insanın, çevresindekilerin sözlerine çok fazla önem verdiği görülür. Ancak herkesin düşündüğü gibi ya da söylediği şeylerin doğru olduğunu kabul etmek ne kadar doğru bir davranıştır? İnsanlar genellikle başkalarının sözlerine kulak asarak kendilerini yönlendirmekte ve bazen yanlış kararlar alabilmektedirler. Bu yüzden herkesin lafına kulak asmamak, kendi düşüncelerimizi ve duygularımızı önceliğimiz yapmak önemlidir.

Öncelikle, başkalarının düşüncelerine sürekli kulak vermek bizi kendi doğrularımızdan uzaklaştırabilir. İnsanlar farklı arka planlara ve deneyimlere sahiptir, bu da onların fikirlerini etkiler. Ancak bu fikirler, bizim gerçeklerimiz ve değerlerimizle uyuşmayabilir. Bu nedenle, her zaman başkalarının sözlerini sorgulamak ve kendi fikirlerimize güvenmek önemlidir.

Ayrıca, herkesin lafına kulak asmamak bize daha özgür bir şekilde hareket etme imkanı sağlar. Eğer sürekli olarak başkalarının sözlerine önem verir ve onları takip edersek, kendi benliğimizi kaybedebiliriz. Kendi düşüncelerimizi dikkate almak ve kendi kararlarımızı vermek bizi daha bağımsız bir birey yapar. Böylece kendi hayatımızı istediğimiz gibi yönlendirebiliriz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1400 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
25 Hayır

“Herkesin Lafına Kulak Asmayın” için 2 yorum var.

  1. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  2. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir