Referanslar

LÜTFEN DİKKAT BÜTÜN REFERAS MEKTUPLARI

%100 ORJİNALDİR!!!!!HİÇ BİR OYNAMA KESİNLİKLE YOKTUR!!

 

1. Dolunay beyle ilk konuşmam bundan 3 ay öncesi kadardı. Çok fazla bir ruh bunalımı vardı bende ve sürekli intihar düşüncem vardı. Psikiyatr a gittim ilaçlar kullandım ama geçmedi. Sonrasında büyü etkileri diye internettedolaşırken denk geldim bütün etkiler bende vardı. Dolunay beyin sitesinde gördüğüm için ilk Dolunay beyi aradım başka hocalarlada konuştum ama Dolunay beyin söyledikleri daha çok dikkatimi çekti. Sonuçta üzerimde 3 tane büyü çıktı ikisi bir kişiden diğeri farklı bir kişiden ve bunları bünyem kaldırmamış. Büyüleri bozdu sağolsun bana bi muska yada vefk şuan Tam bilemiyorum yazdı yolladı ve taktım. Duaları vardı okudum şuan şükürler olsun iyiyim bütün ruh halim düzeldi. Şuan psikolojik olayların herkestekinin büyü olduğunu düşünmeye başladım. Bu şekilde sıkıntı yaşayanlar kendilerine baktırsınlar derim neyin nerden olacağı bilinmiyo 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Yaşayan bilir o ruh halini çok kötüydü şükür iyileştim. Teşekkür ederim.

2. Ben yaşadığım sıkıntıyı ve başıma gelenleri yazmak istiyorum. Birisiyle görüşüyodum ve sadece masum bir görüşmeydi. Zamanla onu sevdim oda beni sevdi ama bitürlü birlikte olamadık. O sonra başka bir kızla çıkmaya başladı bende başka biriyle görüştüm ama aklımda sadece o vardı. Onunda aklında ben varmışım öyle diyordu ama biz bir araya gelemedik. Ne zaman konuşsak tartıştık geri ayrıldık ayrılınca özledik o döndü ben döndüm. Benden vazgeçeceğine inanmadım hiç. Bu bu şekilde 2 yıl sürdü ve en uzun konuşmamanız 48 gündü ve 48 gün sonunda bana mektup yolladı. Başka birisine aşık olmuş bana bunu anlatıyodu. Bende hayatıma birgün onunla birlikte olucaz diye kimseyi sokmadım ama beni sevginin yanında arkadaş gördüğü için benimle paylaştı. Çocukluk aşkıymış ama o kızlada olmaz diyodu. Bi garip birisiydi. Arkadaşımda büyü olayını söyledi ben büyü yaptırmam dedim sonra araştırdık vefk diye bişey vardı. Konuştuk Dolunay hocayla bana ısındırmak için bir vefk hazırladı. Sonra sevgilim bana sen olmazsan başkasıyla asla olmaz diye geldi. Şimdi çok mutluyuz kavgada etmiyoruz ben ediyorum bazen. Ailesiylede tanıştım yani abisi ve ablasıyla yakın bir zamanda ailelerimizide tanıştırıcaz. İnş olur bu iş çünkü o olmazsa başkasıda olmaz benim için.

3. hayatımın 5 yılını sadece bir kıza verdim çok masum çok güzel iyi kalpli birisiydi ve tartışsakta çok mutluyduk evlenicektik herkes bunu böyle biliyodu ama ben askere gittim sıkıntılar çoğaldı kız arkadaşım ayrıldı sonra çok ısrar ettim barıştık ve son ayrılığımızda sürekli benim tavırlarım yüzünden barıştığını söyledi sevgi bitti bende dedi sen bitirdin dedi. Benimde hatalarım vardı ama onu sevdim başka sevdim çok sevdim ve o olmazsa ne yapardım bilemedim. Askerde tanıştığım birisinin önerisiyle Dolunay abimi aradım. Konuştum anlattım derdimi ve çok yardımcı oldu. Kargoyu beklerken çok heycanlıydım hemen olmasını istiyodum hemen olmadı ama 1 ay sonra meyvesini aldım. O aramadı bende Dolunay abime söyledim bi arasam olurmu dedim ara dedi. Aradım sana haksızlık ettim günlerdir aklımdaydı dedi beni affet dedi bende atladım yanına gittim. Eskisi gibi oldu her şey. Sonuna kadar onu bırakmam benim bitanem o. Sizde vazgeçmeyin çaresiz dert yok.

4. Dolunay hocamdan Allah razı olsun ne desem az benim imkansızımı başardo tabi her şey Allahtan. Tek bir ümidim yoktu kaybedecek hiçbirşeyim yoktu ne kaybederim diye aradım çok itimatımda yoktu aslında ama bunu dediğim zamanlarda bile içten içe o ümit var ya insanda bekliyo. Bekledim ve oldu muzice gibi.

5. nasıl yazıcam bilmiyorum bir saattir kelimeye dökmeye çalışıyorum Dolunay hocama dedim referansa yaz dedi ama zor kelimeye dökmek. Şunu diyeyim aşk acısı çekenler bir arayın konuşun zaten ikna olursunuz ve pişmanda olmazsınız. Ben iyiki güvendim size Dolunay hocam ne desem az beni mutlu ettiniz sizde hüzün yüzü görmeyin inşallah.

6. bundan daha mutsuz olacağım bir an daha var dedim ve o anıda yaşadıktan sonra ölmek istedim. Benim kurtuluşumdu. Eskiden derdim aşk acısı çekenler için ne kadar abartıyolar dünyada ne dertler var diye ama büyük konuşmuşum. Verdiğim kilolar yok olucaktım neredeyse ağlamadan bir günüm geçmedi kolay değilmiş hiç kolay değilmiş birini sevmek ve sevilmemek. Ama çare varmış ben sadece onunla bir kez daha konuşmak istedim bir kez daha göreyim kendimi anlatayım istedim ve oldu hatta daha iyisi oldu. Biz çok mutlu bir çifttik sorunsuz kavgasız. Şimdi yine aynıyız değişen bir şey yok o geçenler kötü birer anı olarak kaldı keşke unutabilsem o günleri ama fazlasını istemiyorum şuan sevdiğim benimle ya daha ne olsun.

7. daha öncede buraya yazmıştım sormuştum arayın dediler ve aramadım ben buradan bir cevap bekledim ama sonra iş iyice çıkmaza girince aradım ve şimdi o gün aramadığım için pişman oldum daha erken işim çözülürdü o kadar zaman sıkıntıyı çekmezdim. Şuan Dolunay hocam sayesinde mutluyum huzurluyum. Sizlerde aşk ayrılık gibi sorunlarnız için çekinmeden arayabilirsiniz.

8. internette çok araştırma yaptım ve sizin sitenizdeki yorumlar dikkatimi çektide aradım. İyiki sizi aramışım yaptığınız çalışma sonuca ulaştı kalan parayıda hesaba geçtim ama gönlüm ferah bir şekilde helal olsun sonuna kadar her kuruşu.

9. ben 3.5 yılımı bir adam verdim o kişi benim için çok şey yaptı bana çok değer verdi beni çok mutlu etti. Ve haziran ayında direk karşıma çıkıp başka biri var dedi bildiğin terk etti ve onsuz ne yapardım bilemedim okadar alıştım ki her günüm zehir. Ben ona okadar yılımı verdim bana evleneceğimizi söylerken nasıl olduda beni iki günlük bir kız için terk etti dedim hazmedemedim ama her şeyden öte ben onu sevdim. Sonrasında olan oldu işte Dolunay beyin bir müşterisi iş yerimden sıkıntılarımı paylaştığım bir arkadaşımdı bana anlattı bende aradım söyledim. Başka birisini aramadm çünkü zaten konu hakkında bilgim yoktu iyikide yokmuş. İnternetten baktım bir sürü medyum hoca var insanın aklı karışır. Ben şanslıymışım diyorum. Dolunay beyin yardımıyla sevgilimle barıştık. Hala ortada evlilik konusu yok ama onun için başka bir işlem yapıcaz inşallah şuan için her şey çok güzel böyle devam etsin. Titizlik önemli bu konuda sağolun Dolunay bey.

10. yaşadıklarım çok ilginç şuan gözüm körmüş diyorum. Nasıl yaptım diyorum bilemiyorum. Ben evli bir adamla birlikteydim ve üniversite son sınıfta tanıştık o çok istedi ben yapamam dedim istemedim ve şuan olmuş 4 yıl geçen zaman hakkında hiçbir fikrim yok. O beni terk etti ve ben aşıktım aşk büyüsü yaptırmak istedim ve duyduklarım karşısında şok oldum. Zaten bana aşk büyüsü yapılmıştı o yüzden bu şekildeydim ve şuan hiç bir şey hissetmiyorum ne aşk ne sevgi o kişiyle birlikte olmadan önce nasılsa şuanda da aynı. Kızdığım ben onu sevdiğim zamanları hatırlıyorum sevmiştim oda sevmiş ki benim kazanmak için bunu yaptırdı sonra niye terk etti. Şaka değil bu işler bir anlık duyguyla olmamalı. 4 yılım gitti ona yanıyorum. Beni bu işten kurtaran Dolunay hocamdır çok sağolun.

11. eşim burada üniversiteden bir kız bulmuş ve ona ev döşemiş araba almış onunla birlikte ve ben bunları 1 yıl sonra öğrendim. Ney yaptıysam onları ayıramadım. Yeni heycan yeni birisi istemiş beni bırakmaz biliyorum ama kadınlık gururum zedelendi onunla hiç kavga etmedim zaten yapmam gerekenide biliyodum Dolunay hocamıda tanıyordum daha önceki bir mevzudan direk aradım anlattım ve en fazla 1 ay daha katlandım bu duruma sonrasında ayrıldılar. Güzel oldu bu şekilde sıkıntısı olanlara tavsiyemdir harama kullanmayın.

12. benim aşkım platonikmi bilmiyorum ama karşıdaki kişinin duygularımdan haberi vardı ama bana istemiyorum demedi hiç ama birliktede olmadık. Onun sevgilisi vardı ve kız beni hiç sevmemişti. Bende kızı sevmiyodum kız kadar güzel değildim ama sevgim gerçekti. Kızabilirsiniz ama kız sevdiğim kişiyi gerçekten sevseydi ben zaten aralarına girmezdim. Kız benim bir arkadaşımlada görüşüyodu aynı ortamdayız biliyorum ve sevdiğime söyledim sanki gözü kördü bana kıskanıyosun ayırmak için iftira atıyosun dedi ama yemin ederim iftira değildi. Benimle görüşmeyi kesti ve sonralarında duydum kız terk etmiş ve morali bozuk aradım bana benimle konuşmak istemediğini söyledi. Bende aradım Dolunay hocayı ve çok araştırdım çok medyum aradım Dolunay hoca daha dürüst gibi geldi. Yaptı işlemi. Yaptırdıktan sonra beklemek ölüm gibiydi ama oldu geldi bana ve şimdi henüz bir ay olmadı birlikte olalı kabul edilmiş duam ben onu asla aldatmam terk etmem. Teşekkür ederim.

13. benim 3 yıllık bir ilişkim var ve erkek arkadaşımın sınıfından bir kız sevgilime aşıktı. Sevgilim durumu biliyodu kızıda biliyodum ben ve kızı sevmediğini gıcık olduğunu söylerdi bana ama bir anda kızla yakınlaşmışlar sonra benimle görüşmez konuşmaz oldu zaten ondan sonra öğrendim ama belliydi yani bişe olduğu çünkü sevgilim sevmiyodu onu. Baktırdım Dolunay hocama kızın büyü olayı çıktı ortaya bozdukta rahatladık. Dolunay hocam sayesinde.

14. yorumları okudum ne yazayım diye benim durumumda farklı değilmiş ve sağolsun yine ortak nokta Dolunay abiymiş. Benim aşk acıma çare buldu beni sevindirdi Allah ta onu sevindirsin gönlünden geçeni versin.

15. canımdan çok sevdiğim sevgilimi bana geri getirdiğiniz için size minnettarım. İnşallah herkes bir gün sevdiğine kavuşur. Asla çaresizliğe düşmeyin çare hep var. Dolunay hocam var nihayetinde. Çok yardımcı olan birisi ben memnun kaldım tavsiye ediyorum.

16. Dolunay abimm ben izmirden m?. Abim inşallah iyisindir. Sayende ben çok iyiyim şükür. Çalışma tutalı 10 gün kadar oldu ve her şey çok iyi inşallah daim olur. Allah seni karşıma çıkardı diyorum demekki bana bu çareyi reva gördü. Sadece tek bir sıkıntımız kaldı onuda halledicez inşallah. Size ve ailenize mutluluklar dilerim. Kendinize iyi bakın.

17. Dolunay hocam nasılsınız. Ben nişanlısı tarafından 9 kez aldatılan kız. Heralde böyle bir olay başka yoktur diye yazıyorum hatırlayın diye. Şuan çok sakin hiçbir aldatma eğilimi yok inşallahta birdaha olmaz. Evlendikten sonra yapılan işlem bozulurmu diye korkum var malum düğün bayramdan sonra ve endişeliyim. Sıkıntı olursa yine size bildiririm şimdilik hoşçakalın.

18. Dolunay bey size yaptırdığım işlem tutmadı diye çok kızmıştım ama vardır bir hayır diyorum. Sizden sonra başka birisine daha yaptırdım yine olmadı. Hakkınıza girdiğimi düşünğyorum kusura bakmayın nolur insan asabi oluyor somut bir şey bekliyor ve olmayıncada ne yaptığını bilmiyor. Kusuruma bakmayın inşallah bende bir gün huzuru bulurum.

19. Dolunay hocam ben mersinden aramıştım sizi adım s**** bağlama için işlem yapmıştınız. Hocam sonunda istediğim olsada çok fazla sorun yaşıyoruz bu zamanla düzelirmi. Yanımda beni seviyo artık başkalarıda yok ama her şeyden kavga etmeye başladık. Hayatı çekilmez hale getiriyo sonuçta ben onunla mutlu olmak için bunu istedim sadece beni sevsin aldatmasın diye ama şimdide deli gibi kıskanç benim onu aldatıcağmı zannediyo aklından geçirdiği şeylerin kavgasını çıkarıyo. Verdiğiniz duayıda okuyorum okuduğumda sakinleşiyo aradan hafta geçiyo yine bi olay. Bununla ilgili ne yapabiliriz yardım edermisiniz.

20. Dolunay abi bekliyorum hala bir sonuç çıkmadı aklımı kaybedicem son konuşmamızı anlatmıştım her şey iyiydi şimdi yine yok aramıyo yine benmi arasam. Eskisi kadar katı değil bana karşı yumuşak ama aşk sevgi olayı henüz gündeme gelmedi. Daha zamanı olabilirmi yada olmadı dicem tutmadı ama imkansızdı bidaha konuşmamız. Biraz daha bekleyimmi başka bişe daha yapmalımıyız lütfen sizden haber bekliyorum.

21. Dolunay hocam eline koluna yüreğine nefesine sağlık nihayet kocam döndü rüya gibi Allah sizin ne muradınız varsa versin bundan sonraki en büyük duacınız benim. Sizin sayenizde yuvam kurtuldu sizi ömrümün sonuna kadar anıp dua edicem.

22. Dolunay abi benim bu şanssızlığım ne olucak ben anlamadım. Bi yerden olurken bi yerden bozuluyo. Başarı için yaptığınız bir şey varmı şimdide okul hayatım mahvoldu. Her şey üst üste geldi bi anda ben şanssızım zaten tek şansım sizle tanışmaktı. Şans için başarı içinde bana yardım edin nolur. Birde vefki bir gün takmadım unuttum banyoda sonra taktım ama değişen bir etki olmadı bozulur diye çok korktum ama değişiklik yok. İleride etkilermi unutmuş olmam sadece 1 gün ama fazla değil. Kendinize iyi bakın hocam selametle.

23. Dolunay abi ben ne yaptım bilmiyorum. Kızıcaksınız ama bu geldiğinde bende hemen üstüne atlamiyim diye biraz ağırdan almak istedim abartılıda bişe yapmadım sadece beni sevdiğine inanmıyorum dedim yaşananların siniriyle beni buna inandıramazsın dedim ağzıma geleni dedim ama sevdiğimide söyledim tartıştık gitti bende bidaha aramadım o arasın istiyorum ne yapıcaz şimdi tekrar bişe yapayımı bekliyimmi pişmanım ama sinirliydim karşımda görünce dayanamadım hocam benide anlayın ?

24. Dolunay hocam kargoyu aldım daha almamla içim huzurlandı yemin ederim inşallah bundan iyi bir sonuç alacağız ben çok inanıyorum çok güveniyorum. Bugün başliycam Allah nasip kısmet ederse 40 gün sonra sevdiğim benimle olucak. O zamana kadar bir şey olursa yazarım size sizde dua edin nolur.

25. Dolunay abi nedendir bilmiyorum bu aralar içim sıkılıyo hiçbirşeye tahammül edemez oldum. Beni çok bunaltmaya başladı bir anım yalnız geçmiyo e istediğinde bu değimliydi diceksiniz biliyorum ama bensiz duramaz oldu bunu hafifletemezmiyiz birisi anlar diyede korkuyorum yoksa hala onu çok seviyorum sadece strese girdim.

26. şuan dünyanın en mutlu insanı benim. Benden daha mutlusu yok olamaz ne para ne pul ne şan ne şöhret hiçbirşey bir insanı bukadar mutlu etmez şuan sevgilimle barıştım ya Allahtan daha başka hiçbirşey istemem ben dünyalığımı ve ahretliğimi buldum gerisi boş Allah sizden bin kat razı olsun iyiki sizi tanıdım.

27. 6 yıllık ilişkim 2 günlük bir kız yüzünden saçma sapan bir heycan yüzünden bitti. Atlatamadım uzun bir süre başlarda gurur vardı barışmak için hiç çabam yoktu ama onsuzda yaşamak istemedim. Kötü şeylerde yaptım ölmek için ama öldürmeyen Allah öldürmüyo işte. Sonrasında onu kazanmak için bişeler yapmam gerektiğine karar verdim. Öyle bişe olmalı ki o gelmeliydi kendiliğinden. Bu sırada medyumlarla görüştüm konuştum hepsinden bilgi aldım ve Dolunay hocam Allah razı olsun anlaştım ve sevgilim tıpış tıpış geldi. O yüzden hala sinirli olsamda yanımda olduğu için mutluyum.

28. Dolunay hocam dediklerinizi bir bir yaptım ve yavaş yavaş aramız düzelmeye başladı. Daha sık görüşüyoruz ve bana daha yakın ve ilgili davranmaya başladı. Hep dediğiniz gibi inşallah dahada iyi olucak. Yardımınızı esirgemediğiniz için teşekkür ederim. Allah razı olsun.

29. her şeyimi bana geri kazandırdığı için Dolunay hocama minnettarım ondan Allah razı olsun dert yüzü görmesin ne dileği varsa kabul olsun inşallah.

30. Dolunay hocam ben f**** İstanbuldan. Hocam oldu nihayet geldi ve şimdi herleş çok iyi gidiyor sağolun varolun sayenizde mutluluğumu geri kazandım. Bozulmaz değimli hocam çok dikkat ediyorum çok titiz davranıyorum ama korkuyorumda ve bozulursa yenileme gibi bir şey yapılırmı. Rahatlamak istiyorum sadece belki bozulmaz biliyorum ama işte haber bekliyorum sizden.

31. Kocamla aramızdaki sorunlar yüzünden müracat etmiştim Dolunay hocama. Birbirimizi severek evlenmemize rağmen 4 senenin sonunda aldatma diyemesemde başka kadınlarla internette konuşmalarını gördüm. İşine gücünede önem vermez oldu. Çocuk düşünüyorduk şimdi ben bu durumda neye güvenipte dünyayay evlat getireyim. Dolunay hocama durumu anlattığımda bana eve ve kendime bağlama vefki hazırlayacağını söyledi. Zaten ne kaybedicektim yaptırdım ve her şey bir anda sihirli bi deynek deymiş gibi düzeldi. Ne desem az.

32. sevgilimle severek ayrıldık araya bizim birlikte olmamızı istemeyen başka birileri girdi ve başardılarda. Sevgilimi benden uzaklaştırıp soğuttular nefret etti benden ama onu geri kazanmam lazımdı çünkü hayat benim için oydu. Dolunay hocamla yazıştık görüştük ödemelerden dolayı bana en uygun olan Dolunay hocamdı. Ve şimdi yavaştan düzeliyoruz çok sık konuşmasakta hiç konuşma olamayan bir durumdan bu hale geldik bu büyük bir başarı ve dahada iyi olacağına inanıyoruz. Alla Dolunay hocamla beni karşılaştırdığı için sevgili kuluyum diyorum.

33. hiç olmayacak birisini deli gibi kıskanıyodum. Telefon dökümanındaki her numarayı aramaya başladığımda artık ciddi ciddi sıkıntıda olduğumu fark ettim. Sevdiğim kişi evliydi ve birlikteliğimiz vardı ama olmazdı mümkün değildi ve ondan uzaklaşmak soğumak istedim bu yüzden Dolunay beyi aradım konuştum. Şimdi düşününce neden bukadar büyüttüm diyorum eskisi gibi içimde aşk sevgi yok çok farklı bi duygu ama artık umrumda değil olup olmaması ve böylesi daha hayırlı. Beni bu çıkmazdan kurtaran Dolunay beye teşekkür ederim.

34. benim sıkıntım zamanla yarıştı. Sevdiğimle ayrıldık ve o Türkiyeden gidicekti hem gitmesini istemiyodum ve en olmadı gitmeden son kez görmek istedim. İlk konuştuğum hoca Dolunay hoca olduğu için vakit kaybetmeden ona yaptırdım (sonradan öğrendimki bu işi çok yapan dolandırıcı varmış şansıma ilkinde doğruyu buldum acemi şansı diyorum) ve sonuç inanılmaz gideceğine emindim ve bana dönüp ben şaka yaptım gitmiyorum biyere dedi ama ciddi ciddi gidicekti. Şimdi yine beraberiz bakalım Allah daim etsin inşallah.

35. benimde aşk ve sevgi sorunuma çare olan Dolunay hocama buradan çok teşekkür ediyorum. Bu teşekkürü aşan bir konu ama sadece teşekküre sığdırıyoruz. Hakkınızı helal edin.

36. şimdi sıcağı sıcağına yazıyorum. Bir arkadaşımla telefonda konuşuyodum ve iki kez aradı. Kalbim küt küt attı ve telefonu kapattıktan sonra çağrı yada msj atmadım bidaha aradı açtım iftara davetliydim ve ede yoktum evimin önünden geçmiş ve alt katımız kiralıktı oda bizim ev kiralık sanmış aradı telaşlıydı taşındınmı dedi öyle konuştuk bişeye ihtiyacın varmı dedi güzel konuştuk yarın ne olur bilmiyorum ama aradı işlemin 32. günü bugün ? çok teşekkür ederim hocam

37. hocam ben işlemi yapmaya başladığımız günden veri eşim farklı davranıyor. Daha sakin birisi oldu çıktı. Evden bile gitmez oldu ve aldattığınıda henüz yakalamadım. Ama çok aşırı sakin öyle böyle değil. Üzgün ve pişman olduğunu söylüyo. Bu dahada ileriye gitmez demi ruh halinin değişmesini istemiyorum sadece daha gürültüsüz bir ev ortamına hasret kaldım ve nihayet yakaladım ama sürekli pişman olmasını nasıl düzelticez

38. evlenmek istemediğim ama ailemin zorla evlendirmek istediği nişanlımdan Dolunay hoca sayesinde kurtuldum. Onu benden soğuttuk ve o ayrılıp istemeyince meselede kalmadı. Sanırım soğutma işlemi daha kolay çok sorunsuz oldu çok şükür.

39. çok sevdiğim ayrıldıktan sonra 2 yıl medyum medyum gezdiğim ama çare bulamadığım hep dolandırıldığım sorunuma çare Dolunay hocamı buldum. İçin rahat vicdanım rahat herkese tavsiye ederim.

40. uykusuz kaldığım geceler onun sesini duymadan uyumaya çalıştığım geceler artık yok. Her sabah uyandığımda telefona bakıyodm aramışmı diye ama yok yok yok. Uzun sürede bu böyle devam etti. Okadar zor ki dışarı çıktığında sadece onunla karşılaşmayı beklemek sadece o görür diye süslenmek yada onunla geçtiğin her yerden geçerken bile sürekli sürekli sürekli o anları düşünmek. Ben çok büyük konuştum. Aşk derdiymiş neymiş saçmalık dedim. Ben asla böyle saçmalamam dedim. Ben aylardır o aklıma geldiği her an gözlerimin dolduğunu bilirim. Ki bu yazıyı yazarken bile o günler içimi acıtır yine gözlerim dolar. Sevgilisi olduktan sonra onları görücem karşılaşıcam diye evden çıkmadığımı bilirim. Onun adını farklı birinde duyduğumda bile kalbimin yerinden çıkıcak gibi olduğunu bilirim. Sanki hayat o varken yaşamaktı şimdi o yoksa sadece ölmek istedim. Her gün öleyim diye dua ettim ve denedimde. Okadar çok sevdim ve şimdi onunlayım. İnanamıyorum bile çünkü olması imkansız bir durumdu. Dolunay hocam hocaların hocası diyorum çünkü biliyorum o başardı bunu.

41. öncelikle iyi günler hocam. Umarım iyisinizdir. Hocam ben yaptırdığım işlemi bozdurmak istiyorum. Bazı nedenleri var ama genel olarak bunaldığım için. Sıkıldım yani artık benden uzak dursun. İlgisizliğinden yakınıyodum ama ben ağzımın içine düşsün istemedim adam peşimde deli oldu yazık günah o adam bu hale düşecek birisi değil nolursunuz işlemi bozalım hocam. İyi günler.

42. Allah?ın rahmeti üzerinize olsun hocam. Sayenizde elim ekmek tuttu işim gücüm oldu ailemle birlikte mutluyuz geçim sıkıntımız yok çok şükür. Bana öyle bir imkan sundunuzki size borcumu ödeyemem çok ama çok sağolun.

43. merhaba hocam ben size bundan 7-8 ay önce bağlama işlemi yaptırmıştım ve şimdi bozuldu gibi yavaş yavaş yine kopmaya başladı bakarmısınız sorun nedir ne değildir tekrar o günleri yaşamak istemiyorum yada yeni bir işlem için sizden haber bekliyorum.

44. Dolunay hocama güvenebilirsiniz ben güvendim ve rahata erdim yaptırdığım işlem aşk içindi ve gerçekleşti. İçinizde yinede şüphe kalıcaktır ben payıma düşeni yapıyorum çünkü benimde çok şüphelerim vardı ama sonuca bakınca boşunaymış.

45. hocam iyi geceler. İki gün önce sevgilim aradı nasılsın sesini duyayım dedi konuştuk biraz iyide konuştuk ama iki gündür ses yok. Olmaya başladımı sizce. Bidaha ararmı yada iki günde niye aramadı. Yavaş yavaşmı olur bir andamı bilmiyorum merek ediyorum beni aydınlatırsanız sevinirim.

46. Dolunay hocam bir tane. Ben başkasını bilmem arkadaş ben kendi işimi bilirim ve benim içimide çözüme kavuşturdu ben bunu bilirim buna güvenerek söylerim söyliyeceğimi ve Dolunay hocam gerçekten bir tanedir.

47. çok üzülüyorum hocam bana ilgi göstermeye başladı mutlu ediyo ama hala başka kızlarla konuşuyo soruncada onlara sana hissettiğim şeyi hissetmiyorum diyo. Bazen ayrılsaydık daha iyiydi dediğim olmuyo değil çok sinirleniyorum. Lütfen daha başka yardım edin bu yaptığımız tam olmadı gibi yinede en iyisini siz bilirsiniz.

48. hocam merabalar. Yüzüm gülerek mutlulukla söylüyorum ki nihayet çalışmalarımız sonuç verdi. Emeğinize ve emeğime değdi. Size verdiğim paranın misli katını hak diyorsunuz bu mutluluk parayla ölçülemez çünkü ah olsada size dünyaları bağışlasam ne yapsam az. Siz bana bu mutluluğu verdiniz dileğim Allah da size öyle bir mutluluk versinki ömrünüz boyunca bitmesin.

49. buraya bu tavsiye yazısını gönlüm rahat yazıyorum kardeşlerim. Elbet herkesin şüpheleri vardır kimin olmadı ki benim olmadımı ama Dolunay hocayla çalışmış birisi olarak söylüyorum kesinlikle dolandırıcı değildir işini düzgün yapar ve sonuç alana kadar uğraşan bir hoca olarak bildim vicdanım rahat bir şekilde size bunları söylüyorum.

50. ben ayırma büyüsü için Dolunay hocama başvurmuştum. Benim eşim varlıklı birisi ve tahmin edersinizki çevresinde onu yemek isteyen aşk olduğu için görüşmeyen çok kişi oluyo ama bir tanesi daha farklıydı. Ona araba aldı eşim ev açtı üstüne şirket yaptı ordanda kazansın diye yani nasıl bunları yapar çocuklarının rızkını nasıl başka bir kadına yedirir. Ondan ayırmak için yaptırdım ve şuan o kadının facebook adresine bakıyorum başka bir adresten beni engellediği için ayrılmışlar ve ayrılıkla ilgili şarkılar paylaşıyo. Bizimkinde hiçbir dert tasa yok bitti gitti onun için ve ben bu durumdan hiçbir rahatsızlık duymuyorum. Aşkı yaşarsın ama helalinle.

51. ben eşimi diğer kadınlardan soğutmak istediğim için Dolunay hoca ile görüştüm. Bir adam bukadar kadına düşkün olamaz. 40 yaşındayım kocam 51 yaşında ve hala bu şekilde gidiyo. Dine yakınlaşması gerekirken o iyice azgınlaştı. Aşk maşk kalmadı zaten aramızdada korktuğum malını mülkünü çocuklarına bırakacağına orda burada kadınlarla yemek bitirmekti. Dolunay hocada sağolsun ilgilendi bu meseleyle ve şimdi sütten çıkmış akkaşık gibi evinde oturan bir kocam oldu. Ben memnun kaldım Dolunay hocadan. Güvenebilirsiniz.

52. Dolunay abimle diyorum çünkü abim oldu abi gibi davrandı bana başından beri ve o benim ağabeylerimin yapmayacağı işi yaptı. Unutamadığım bi kız vardı deli gibi sevdiğim onu bana geri getirdi daha ne diyim olan bu hakkını ödeyemem valla.

53. benim durumumu yaşayan çok bayan olduğuna eminim. Bi erkeği çok seversiniz ama o sizi sadece erkeksi ihtiyaçları için kullanır sizde boyun eğersiniz ve bir gün başka biri çıkar onada aynısı gibi davranır ve sizi bırakır. Ve o erkek sizin hayatınızın ilki olmuştur. Dolunay hocama utanarak anlattım ve durumumu anladığını söyledi merak etme seni ortada bırakmaycam dedi ve başladık işleme. İşlem tuttu başarılı oldu adam yolda elimi bile tutuyo ama sizlere tavsiyem özelliklede bayan arkadaşlara lütfen duygularınıza kapılıpta kendinizi kullandırmayın. Ben şimdi onun burnundan fitil fitil getiriyorum çokta seviyorum.

54. benim sevdiğime ailem çok karşı çıkıyodu biz dindar bir aileyiz Konyalıyız ve kız arkadaşım mersinli. Üniversitenin başından beri çıktık okul bitti hala ayrılmadık ve bana hep söylenen onunla olmaz istemiyoruz gibi şeylerdi. Ailesi çok rahat açık bir aile diye istemediler. Mantıklı şeylerde sundular bana ama aşk bu. Ailemi ikna etmem gerekti çünkü aileleri tanıştırıcaktık ve biliyodum. Tanışmadada öyle bir tartışma olmasada sıcak bakmadı iki tarafta. Bende kız arkadaşıma bile söylemeden medyum arayışına girdim. Zaten dinle ilgili bilgim olduğundan biliyodm böyle şeyleri. Dolunay abiyle konuştum maddiyat olarak bana uygun geldi iknada oldum ve ailemin bir anda bu konuya bakışı değişti. Nişanı bile yaptık Allahın izmiyle. Çok sağolun hocam.

55. arkadaşlar siz siz olun iyice araştırmadan ilk konuştuğunuzla iş yapmayın. Ben çok dolandırıldım. Dolunay hocam benim 4. çalıştığım medyumdur ve ben memnunum işim odlumu olmadımı ona bakarım. Burada bir kardeşime yardımım olduysa ne mutlu bana.

56. iki yıl öncesine kadar ne kadar mutlu güler yüzlü güzel bir kızdım ama iki yılda yaşadığım bir ilişki beni bitirdi yok etti. Fotoğraflara bakınca bile kendimi tanıyamıyorum bu benmiymişim diyorum. Sevdiğim adamdan çocuk aldırdım daha yaşım 23 tü ve sevdiğim adam 31 di. Ve öğrendimki evliymiş. Ben ne yapabilirim yemin ederim bilmiyodum bilsem nasıl yaparım. Şimdi ne yapıcaktm ayrılsam unutmaya çalışsam bi dert eşinden boşan desem bi dert derken terk etti beni. Ona ne yapsam müstehak dedim kendime döndürme işlemi yaptırdım. Kapıma kadar geldide. Eşinden boşansın istemiyorum çocukları var ama bu şekilde nereye kadar gider onuda bilmiyorum. Sadece utanıyorum.

57. Dolunay hocaya güvenip içinizi dökebilirsiniz hiçbir sıkıntı yok işlem de yaptırabilirsiniz ben şahsen sayesinde mutluyum huzurluyum Allaha bin şükür.

58. birisi beni çok sevmişti benimle birlikte olmak için kapımda yattı kalktı bende inandım onunla birlikte oldum sevdim beni çok mutlu etti. İlk alkolümü onunla içtim ilk onu öptüm tarihleride aklımdadır. Sonradan öğrendimki bir iddia uğruna olmuş bütün bunlar. Ben temiz birisiydim ailemle tanıştırdım bunları hak etmedim derken birde uzun yıllar süren sevgilisi olduğunu öğrendim. Ölürmüsün öldürürmüsün ne yaparsın. Aylarca sadece medyumlarla konuştum. Farklı adreslerden farklı olaylar yazarak mail attım denemek için telefonla arayarakda öyle ve bana en tutarlısı Dolunay hocam geldi işimi yaptırdım biraz uzun sürdü ama geldi bana. Şimdi bensiz yapamaz durumda, işin kötüsü artık ben soğudum ondan.

59. hep sevdiğin insanı aşık etmekmi ister insan bazen unutmak ister çünkü nekadar sevsede bazı şeylerin hazmedilmesi çok zordur. Şimdi sevdiğim yanımda olsaydı aşık olsaydı yine bir sürü şeyi düşünüp üzülücektim çünkü umursadığım çok fazla ey var ve ben huzur istiyorum aşk değil. En güzeli o dengesizi unutmak sevmemek umursamamaktı ama bunu gerçekten yapmaktı. Soğudum inanın çok kolay oldu. Bırakın aşkı çok sevsenizde size hata ettiyse unutun gitisin. Eskisi kadar takmıyorum ağlamıyorum onun için birlikte olmayı bırakın yüzünü görmeye tahammülüm yok yıllarmı harcamışım boş yere. Tabi ki Dolunay hocam sayesinde oldu.

60. güvenecek medyum arıyorsanız Dolunay hocaya güvenin. Yeri yurdu adresi belli bana yanlışı olmadı sözünü tuttu Allah izin verdiyse sizinkinide tutar. Benim görevimde burada bunu yazmaktır. Kolay gelsin herkese.

61. ben daha önce Dolunay hoca ile bir iş yapmıştım zaten yorumda yazmıştım bu ikincisi. İlkini eşimi birinden ayırmak için yaptırmıştım. İkincisinide artık bana bağlansın diye. Adam birinden ayrılsa başka birine gidiyo duramadı yerinde. Artık yaşlandıda sayılır birazda beni mutlu etsin dedim şuan güzel medyum Dolunay hoca ailemizin medyumu oldu çıktı ?

62. ailemin istemediği eşimi bir türlü sevemediği eşimi aileme sevdirmek ısındırmak için Dolunay hocamam başvurdum. Çünkü huzur her şey. Aile bir olmayıncada olmuyo sevdiğinde ailendir ayrı ayrı nereye kadar dedim. Şükürler olsunki huzuru bulduk Allah razı olsun.

63. ben çok hastalıklı bir ilişki yaşadım ve çocuktan kurtulamadım. Çok uzun süre birlikte olduk ama her ayrılmamda kendimi öldürürüm dedi döndüm. E artık öldür demeye başladığımdada aileme bişeyleri söylemekle tehtid etti kaldım. Onun benden uzaklaşması için yani asla yapmayacağım bir şeyi yaptım büyü artık ne varsa umrumda değildi yeterki şu insan beni bi rahat bıraksın dedim. Dolunay hocamda daha önceden bildiğim duyduğum birisiydi. Numarasını buldum aradım ve 2 ay oldu çocuktan ses soluk yok. Kolay kurtuldum gibi geliyo şaka gibi ama umarım birdaha karşıma çıkmaz.

64. Dolunay hocamın en uzun süreli tanıdığı kişi benim heralde tam 3 yıl oldu. 3 yıl önce 22 yaşında biriyim ve üniversite 3.sınıfım birini sevdim aşık etmek istedim diye daha çok gençsin dedi öğütler verdi yapmak istemedi. O sırada ben başka kişilere yaptırdım olmadı. Arada Dolunay hocamada yazıyodum. Geldim 25 yaşında ve hala aynı kişiyi seviyorum daha niceleri çıkmadı karşıma dedim artık küçük değilim dedim ve kısmet Dolunay hocamdaydı biliyorum sanki o yapınca olucakmış hissi vardı. Şimdi sevdiğimle mutluyum tatile gidiyoruz geziyoruz eğleniyoruz inşallah evlenirizde. Bunlar Dolunay hocam sayesinde.

65. ben aşk vefki yaptırdım işlemin 28inci gününde tuttu. 2 haziran da yani beni aradığı tarih. Şimdi aynı şehirde yaşama planları yapıyoruz inşallah daha güzel şeylerde olacaktır. Sağolun Dolunay hocam.

66. işlem yaptırıp sonuç alanlar varmı diye site site gezdiğim günleri biliyorum. O duyguyu iyi biliyorum beni inandıracak bir yorum varmı diye. Ben o yorum olabilirmiyim bilmiyorum ama buraya medyum dolunayın sitesine yazıyorum ben Dolunay hocaya yaptırdım ve sevgilim geri geldi. Size süre veremem ama 1 ay içinde oldu bu. Umarum yardımcı olurum ama nolursunuz helaliniz olacaklar için yapın ne yapıyorsanız.

67. eşimden boşanmak için Dolunay hocadan yardım aldım. Sevmiyodum insan evliykende bakasına aşık olabilir bunu abartılacak bir duruma getirmeyin artık ben bunun hakkında yorumlardan çok sıkıldım. Sevmedim ne yapabilirim sevemedim adamı bir türlü her gün işkence ve birde o insanla uyuyorsunuz evlisiniz bir şeylere mecbur kalıyorsunuz. Ayrılırsak çok farklı şekildede aile gibi sıkıntılar olucaktı. O yüzden birkaç işlem yapıldı ve hepside güzel sonuçlandı. Demekki hayırlısı buymuş. Dolunay hocama kimse laf söyleyemez ben her şeyine ilmine becerisine dürüstlüğüne kefilim.

1. Benim ilişkimin olma ihtimali kesinlikle yoktu çünkü başka birisi hayatında varken benimle görüşmüştü ve o kızla evlenicekti ve ben sadece vaktini geçirdiğim birisiydim ve bunu öğrendiğimde ondan ayrıldım çok kızdım çok sinirlendim ama seviyodumda çok kötü bir his bu. Uzun bir süre bir şey yapmadım daha doğrusu vefk büyü bu tür bir yol olduğunu bilmiyodum. Sonra şans eseri kısmet diyorum ben buna Dolunay beyin sitesini gördüm inceledim pek inanasım gelmemişti nasıl olucak yani bu şekilde geri dönermi diye düşündüm ama zaten dönmüyodu bana kaybedecek bişeyim de yoktu. İlk aradığım medyumdur çok bir araştırmam olmadı ve şimdi şimdi anlıyorumki ben şanslıymışım. Dolunay beyle konuştuk anlaştık ve sonuç o hayalini kurduğum adam artık benim sevgilimdi. Bunu anlatmayı çok seviyorum ama yazıyı uzun tutmakda istemiyorum yinede anlatıcam. İşleme başladığım günden itibaren gözüm hep telefondaydı msj gelicek ha geldi ha gelicek bitmek bilmez bir bekleyiş felan. Alıştım mesaj beklemeye gelen msjlar hiç ondan değildi. Dışarı çıktık arkadaşlarımla msj geldi ama bir muhabbet vardı msjı okumadm hemen. Yaklaşık 20 dk sonra açtım msjı ve ondandı. Adımı soyadımı yazmış nasılsın gülücük koymuş. Tir tir titreme aldı içimi çok mutluydum ama üşüdüm heycanlandım o msjı görmeyeli çok uzun zaman olmuş ya ne kadar yazsamda o hissi tarif edemem ama inşallah bunu bekleyen herkes yaşar bunu. Mutluyum bunun için Dolunay beye borçluyum. Ödenemeyecek bir borç olarak bilirim bunu.

2. Sonsuz teşekkürümü bildirmek istiyorum. Şuan bu kadar mutluysam bu Dolunay bey sayesindedir. Şüpheler duymanız çok normal ben duymadımmı ama inanın kaybedeceğiniz bir şey yok. Zaten kaybetmiştik ama bir umut var cidden var ve bence bu günah değil sonuçta anlık heves için bir şey yapmıyoruz seviyoruz değer veriyoruz ama kırılıyoruz inciniyoruz sevilmiyoruz. Duygularımızla oynanıyor ama biz onlara mutluluk verme çabasındayız. Ben bu olayı kendi açımdan böyle düşünüyorum ve zerre kadar da pişman değilim yine olsa yine yaparım çünkü benim kalbim kolayca kullanılıp kırılıp atılacak bir paçavra değil. Bunu bana yaparsa bana ümit verirse öyle yada böyle sözlerinin arkasında durmak zorunda kalır. O yüzden ben içimden gelerek burada bunları yazıyorum inanıp inanmamak sizlere kalmış.

3. Ben Dolunay hocaya durumumu ilk anlattığımda o kişiden sana hayır gelmez gel soğutalım seni ondan dedi. Ya ne kadar kötüde olsa seviyodum ben onu ve ondan soğumak istemiyodum. Dolunay hocam ısrarla aşk vefki yapmak istemiyodu bende ısrarla soğutma yapmak istemiyodum ama davranışları ve karakterini düşününcede mantıklıda geliyodu. O sırada başka medyumlara yöneldim ama kimseyede tam güvenemedim adam karaktersiz ama hemen yaparız ederiz diyolar hiçbiri demediki kızım bundan sana hayır gelmez. Vazgeçtim bir şey yaptırmaktan ama ne kadar acı çektiğimi ben bilirim. Dayanamıyodum günler geçmiyodu benim için en hayırlısı soğumamdı zaten böyle hissetmeidğimde üzülmezdimde. Aradan zaman geçmişti aradım hocamı ve soğutalım dedim ve bir his nasıl bir anda böyle değişir anlamıyorum şuan görüyorum hiçbirşey hissetmiyorum ben bunun nesini sevmişim diyorum gülüyoruz. Aklımdan çıkmayan adam aklıma dahi gelmez oldu bu çok büyük bir olay o yüzden tavsiyeniz ve yaptıklarınız için çok teşekkür ederim.

4. Dolunay hocayla tanışmam hayatımın dönüm noktası diyorum. Tamam hayatın daha başka bir ton sorunu vardır ama aşkta ciddi bir sorundur. Olmadığını düşünenler bu acıyı ayrılığı yaşamamış şanslı insanlardır öylede kalsınlar zaten. Şuan benimle görüşmek istemeyen kişi benim için deli divane bir dakika ayrı kalmak istemiyo ve bu günümüzün mucizesidir. Bu çok büyük bir ilimdir başarıdır. Ama inat yada kızgınlık gibi sebepler için yapmayı gerçekten seviyorsanız bırakmayacaksanız yapın kimsenin günahına girmeyin peşinden koşturmak süründürmek bunlar çocukça şeyler. Ben sevdiğimi asla bırakmıcam o bana döndü ya sonuna kadar onun her şey onunla olucak. Dolunay hocam Allah sizden razı olsun.

5. Ya ne desem az kalır şu yaşadıklarımın yanında. Bu derdi yaşayan bilir diyorum. Hani o sevgilinizi başkasıyla görürsünüz her gün her gün görürsünüz önceden sizin elinizi tutardı şimdi başkasının ve size davrandığı gibi ona davrandığını düşünürsünüz bu insanı deli eder aklımı kaçırmak üzereydim ama kime danışsam unutursun diyodu unutmuyosun işte belki unutursun ama şimdi değil zaman geçmiyoki. Onla karşılaşmamak için evimden çıkmadım çok medyumla konuştum ve ilki belli dolandırıcıydı bir şey olmadı ama vazgeçmedim verdiğim parayada acımadım Dolunay hocaylada olmasaydı başkasına yaptırıcaktm ama asla vazgemicektim. Neyseki Dolunay hocada bu olmadı bir gün çıktı geldi kapıma kadar keşke ne vakit geliceinide bilebilseydik çünkü ben arar diye tahmin ediyodum ama kapıma geldi ve o çirkin halimi gördü. Konuşalım mı dedi bende şimdi müsait değilim dedim tmm beklerim dedi kapıdamı beklicekti gel içeri dedim oturdu bende saçımı başımı düzelttim yanına geldim konuştuk beni hep sevdiğini ayrılmak istemediğini ama yokluğumda değerimi anladığını söyledi bende dinledim. O an aklımdan geçenlerse çok başkaydı kızıp git o kızın yanına diyesim geldi ama bunu Dolunay hocaya söylediğimde böyle yapıcam diye yapma dedi bende yapmadım. O gün barıştık zaten şimdi hala birlikteyiz ve eskisi gibi mutluyuz. Herkes çok sevindi çok teşekkür ederim.

6. Ben yıllardır çekiyorum bu derdi birisini sevmeyince sevemiyorsun. Evliliği isteyerek yapmadım bazı sebepler yüzünden evlenmek zorunda bırakıldım ve yaşadığın her saniye işkence gibiydi benim için kurtulamıyodum ne ailem nede eski kocam diyeyim beni rahat bırakmıyodu. Bende Dolunay hocamı aradım anlattım yapılan işlemle hem ayrılabilecektik hemde ailem sesini çıkarmıcaktı ve oldu hayat gerçekten güzelmiş nefes aldığımı hissediyorum bu benim ikinci hayatım yalnızlık gibi güzel bir şey yok. Şu saatten hayatımda birini istemiyorum bu güzel hayatı bana layık gördüğü için önce Allahıma sonrada Dolunay hocama teşekkür ederim.

7. Dolunay hocan size sonsuz teşekkür ederim benim için yaptıklarınıza. Benim derdim kimsenin ki gibi değil kimse anlayamaz çektiklerimi. Kocamla yaşadığım sorunlar maddi manevi çektirdikleri çocuklarıma yaptıkları katlanılır gibi değildi. Hergün huzursuzluk kavga dövüş şiddet hayat yaşanmazdı. Ayrılmak istesem ayrılamam ayrılsam ne yapacam çocuklarımla bana kim bakar. Bşka bir kadına çoluğumun çocuğumun rızkını yedirmesi bize gelince yok demesi ve benim çaresiz kalışım yapacak hiç bir şeyim yok gibiydi. Dolunay hocaya derdimi anlatana kadar. Aile içi huzur istedim eşimle aramdaki sorunlar için ve şükürler olsun rabbime düzeldi rahatladık huzurlandık. Bunun için ben ne kadar teşekkür etsem az ama hergün dualarımdasınız Allah sizden bir kat razı olsun siz beni güldürdünüz Allahta sizi güldürsün.

8. İsmimi vermeyin Dolunay Bey. Size çok teşekkür etmek istiyorum. Okadar ay ağladım sızladım ama sizle telefonda konuşurken hiç ağlamadm daha konuşurken bile sanki olmuş gibi içime huzur doğdu. Sanki olacağını biliyomuş gibiydim temiz kalpliyim sanırım. Ben şuan bu mutluluğu yaşıyorum ya Allah herkese nasip etsin. Güvensizliğe düşmeyin arkadaşlar inanırsanız olur tabi bu işi bilen birisi olmasından endişe duyuyorsunuz ama yalanım yok ben razıyım hakkım sonuna kadar helaldir asık Dolunay Bey bana hakkını helal etsin hem başını ağrıttım kaç defa sordum en ufak ayrıntıyı hakkınızı helal edin benden yana helal olsun.

9. Kocam beni aldatıyodu sevmiyodu çok kötü davranıyodu boşanmak istiyodu ama ben boşanmak istemedim çok zorladı beni bende çok dil döktüm her şey düzelir diye ama yok sevmeyince sevmiyor ne yaparım ne ederim derken Dolunay hocayla tanıştım ona anlattı derdimi dinledi sıkıntımı çözebileceğini söyledi ama maddi olarakda ayırabilecek çok bir şeyim yok bana güven vermesini istedim seni yarı yolda bırakmam kardeşim dedi güvendim ve iyiki güvendim. Eşimle boşanmadık ve git gide iyiye giden bir evliliğimiz var bunun için çok sağolun hocam Allah size gönlünüzden ne geçiyosa versin. Dolunay hocama güvenebilirsiniz içiniz rahat olsun.

10. Bundan 1 yıl önce ayrıldığım 4 yıllık sevgilim evlilik planları kurduğumuz her günü birlikte geçirdiğimiz sonsuz güvendiğim kız bir başkası için beni terk etti ama çok acı çektim bu 1 yılda beni sevdiğini söyleyip bir gün sonra nasıl terk eder ayrılık değilde bir başkası için bunu yapması hiç mi sevmemişti beni okadar söz yalanmıydı. Bunları düşünmekten başka hiçbir şey yapmadım ama bir şey yapmalıydım kendimi yedim bitirdim psikolojim bozuldu sonra Dolunay abimle bir şeyler vesile oldu tanıştım dedi içini ferah tut ben bu işi çözerim ve sözünün arkasında durdu çözdüde. Şimdi nişanlıyız haziranda düğünümüz olacak inşallah bu mutluluk çok başka. Çektiğim o 1 yıl beni mahvetti ama şimdi yeniden doğdum sanki. Allah razı olsun abim.

11. Benim çektiğimi kimse çekmemiştir Dolunay hocam biliyor burada yazmak istemiyorum tekrardan geçmiş gitmiş kötü günler ama şunu söylemek istiyorum pes edip vazgeçmek üzüntülere boğulmak bunları hemen kabullenmeyin. Allah her dert için bir çözüm yolu vermiş biraz çabalayın mutlaka sonuç alırsınız. Hala o kötü günlerin etkisinde olsamda yavaş yavaş düzelicek biliyorum artık her şey güzel olucak en sevdiğim yanımda ve hak ettiğim değeri aldım sonunda bunun için hakkını asla ödeyemiceğim Dolunay hocamı asla ama asla unutmicam. Benim ve ailem için yaptıkları bir arkadaş bir kardeş gibi dinleyip teselli etmesini asla unutmicam çünkü bu zamanda güvenilir vicdan taşyan insan bulmak zor. En önemlisi vicdan zaten Allah hepimizi vicdansız insanlardan korusun.

12. Dolunay hocamı ilk aradığımda araştırma yapmıştım daha arayacağım çok medyum vardı hepsiyle konuşup ona gire karar vericektim ama Dolunay hocamın konuyu en ince ayrıntısına kadar dinlemesi öğüt vermesi konuşması ses tonu bile yetti. Hiç pişman olmadım daha doğrusu onu aradığıma beni pişman etmedi dileğime kavuştum sonuçtan okadar memnunum ki bundan sonra en ufak bir işim düşse Dolunay hocamdan başkasını aramam. Bu işin çakalı çok mutlaka iyiside vardır ama kim bilinmez ben biliyorum bir tanesini ve içim rahat vicdanım rahat bunu söylüyorum. Her şey için sonsuz teşekkür ederim Allahta size hayal kırıklığı yaşatmasın.

13. Ya söze nasıl başlasam bilmiyorum diğer yorumları okudum herkes baya yazmış derdini çözümünü ama ben anlatamam burada. Sadece şunu söylemeliyim mükemmel bir insanla tanıştım Dolunay hocam bir tane bana vaat ettiği şeyi yerine getirdi hiç ama hiç umudum yoktu çok yalnızdım kimsem yok derdimi bile anlatacağım bir kişiye güvendim sevdim kendimi açtım ama kandırıldım ama sahipsiz değilmişim ben hiçbir kan bağım olmayan bir insan bana bu yardımı yaptı bi abi gibi baba gibi. Bundan sonrada her duamda hatırlarım en azından bunu yaparım elimden gelse çok şey yaparımda imkanlarım çok kısıtlı. Size sözüm Allah size dert yüzü göstermesin.

14. Kurtuluş bu olsa gerek bundan kimsenin haberi yok herkes nişanlım beni terk etti diye teselli ediyo ama ben çok mutluyum zorla evlenicektim neredeyse Dolunay hocam imdadıma yetişti bi okudu üfledi adam benden soğudu ne arıyo ne soruyo artık hayatım mı kurtuldu desem ne desem bilmiyorum okadar korkuyodum ki bu evlilik olucak diye bir gününü bile hayal edemedim korkumdan ama artık kurtuldum. Benim sevdiğim birisi var zaten ama ailem istemiyo işte şimdide onun çaresine bakıcaz bende söz verdim Dolunay hocama çok mutluyum bunu kelimelere dökemem ama istemediğiniz biriyle evlenmek zorunda kalırsanız aklınızda bulunsun Dolunay hocam var.

15. bunu itiraf etmek çok zor ama bir insan hiç sevilmezmi bir insana kimse gerçekten dürüst olmazmı. Ben hiç sevilmedim her defasında terk edildim incitildim kırıldım sanki benim kalbim duygularım yokmuş gibi. Ama içlerinden bir tanesi çok farklıydı onunlada ayrıldık ama hala sevdiğini söylüyo geri dönmüyo garip davranıyodu ve bu davranışları onu çok sevmeme neden oldu kimsenin bana vermediği değeri verdi kimsenin davranmadığı gibi davrandı sevgiyi aşkı hissettirdi bana ama çok başka sebepler yüzünden ayrıldık beklide sevmiyodu bilmiyorum ama seviyorum diyodu. Bende ilk defa birisi için bu tür işlere kalkıştım pişman değilim onun için her şeyi yaparım yine olsa yine yaparım onsuz yaşayacağım bir ömürdense onunla olan çok kısa bir ömüre razıyım çünkü hayatımda ilk defa mutlu oldum ve bu devam etmeliydi. Dolunay hocamla ilk konuşmamızda yapılacak şeyden bahsetti. Ben ilk hemen yaptırmadm çok kişi aradım konuştum hepside hemen hemen aynı şeyleri söyledi bana ama internette en çok gördüğüm Dolunay hocamdı ona güvendim aslında nasıl güveneceğimide bilmiyodm ama iyiki güvenmişim ellerim boş kalmadı sevdiğime kavuştum mutluyum huzurluyum sevdiğim kız yanımda daha neolsun. İstanbuldan sevgiler.

16. daha öncede yazdım bu Dolunay abime ikinci işimin düşmesi ama bu sefer çok zor bir ihtimal vardı pek umut yok gibiydi ama Dolunay abim hallederiz dedi içime su sertpti yine. Bu sefer aile sorunlarıydı şuydu buydu derken vazgeçicektim ama seviyorum vazgeçmekte olmaz insan sevdiğinden vazgeçermi. Valla tanışmadan evliliğe yuvamı Dolunay abim kurucak zaten düğünümede çağırıcam çağırmazsam olmaz bizde emeği çok. Valla ne desem az ne yapsam yeterli değil iyiki varsın Dolunay abim sen olmasaydım heralde intihar etmiş olurdum şimdi ise dünyanın en mutlu insanı benim. Allah seni başımızdan eksik etmesin sağlığına duacıyım.

17. ben Dolunay hocamla bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım konuştum derdimi anlattım. Arkadaşıma yaptığı işlemden yapılacaktı ve çok korkuyodum neden korktuğumuda bilmiyorum ama kargoyu almaya giderken içimde bir korku vardı galiba ilk defa yaptırdığım için. Ama kargoyu aldıktan sonra çok rahatladım evime geldi açtım kargoyu Dolunay hocamla konuştuk tarif etti o andan itibaren sanki olmuş gibi hissetmeye başladı kesin olacağını biliyomuşm gibi ve işlem süresince hiç sıkıntıya düşmedim olmuş kadar mutluydum ve oldu bir gün telefonun titreşim ayarındaydı o şekilde şarja takıncada titremiyo seside çıkmıyo iki kez aramış bide mesaj atmış tabi ben sabah gördüm ona cvp yazmadan önce Dolunay hocamı aradım söyledim napiyim diye oda ne yapıcaksın konuş işte dedi konuştuk buluştuk barıştık ve birlikteyiz şimdi çok güzel bir şey bu çok mutluyum.

18. Dolunay beyin yönlendirmesi ve tavsiyeleriyle çareme derman buldum. Esimle olan sıkıntılarımı anlattım biraz bekleyelim dedi. Bekledik ama düzelmedi sonra işleme başladık. İşlem süresince her şey daha kötü oldu daha çekilmez bi hal aldı. İşlemin bitmesi için beklenen sürede geçti ama bu şefer boşanmak istiyorum dedi. Aradım Dolunay beyi anlattım bakım yaptı işlem tutmamış olmayacak değilmiş ama bir şeyi yanlış yapmışım tekrarladık ve bu sefer oldu yine olmaz diye çok korktum ama bu sefer harfiyen uydum her şeye titizlik çok önemli bu konularda çok dikkat lazım iş medyumdan çok birazda bizde bitiyor. Ben şuan hala dualarıma devam ediyorum aksatmam asla çok teşekkür ederim size ve sizi yetiştiren aileye.

19. Birisini çok seversin ama sevilmezsin ya biriside çok sever ama sen sevmezsin ya bu işler böyleymiş gerçektende sevdim ama sevilmedim sevenide sevemedim çok acı çektim çok üzüldüm erkekler ağlamaz derlerde bir erkek ağlıyorsa gerçekten sevmiştir. Onu kaybettim ama Dolunay hocam sayesinde geri kazandım artık oda beni seviyo bu mutluluğun tarifi yok Dolunay hocama teşekkür etsem buda yeterli gelmez ne yapsam yeterli değil sadece dualarım ve teşekkürlerim var hocam siz beni ve benim gibi nicelerini mutlu ediyorsunuz paha bçilemez bir iyilik bu Allah sizden razı olsun sizden.

20. bir ilişkim vardı nişanlılığa kadar gidicekti ailelerimize haber verdik herkes öğrendi ama bir anda ayrılmak istedi ben aileme ne derdim çocuk oyuncağımı bu bari ayrılığa sebep göster diyorum oda yok sebepsiz yere ayrıldık ama hala arıyodum sabah akşam msj atıyodum benden yapmam gerekeni yaptım birkaç medyumla konuştum ve iyiki Dolunay hocaya inanmışım anlattım sorunu ben ona büyü yapıldı diye düşünmüştüm ama yapılmamış onu bana ısındırmak ve bağlamak için bir işlem yaptı bu süre içinde ona bişey yazma arama dedi çok zordu benim için merak ediyorum ne yapıyo ne ediyo diye ama atmadım işlem bitti oda atmıyo aramıyo sormuyo Dolunay hocada bir ara bakalım dedi aradım benden umudu kestin sanmıştım aramaya çekindim ama ben çok pişmanım konuşalım sorunları dedi. Bende tamam dedim ve şimdi nişanımız oldu evlilik tarihimiz belli değil ama oda olur inşallah sorunsuz bir şekilde. Burdan Dolunay hocaya sonsuz teşekkür ediyorum.

21. Şu dünyada tanıdığım güvendiğim biri oldu Dolunay hoca. Bana seni hayal kırıklığına uğratmam dedi uğratmadıda gerçekten dinledi sorguladı yardımcı oldu ve sonucundada yaparım dediği şeyi yaptı boşa atıp tutmuyo bu kadar tanınması bundan olsa gerek. Ben sonuna kadar razıyım hakkım helal olsun beni mutsuzluğa umutsuzluğa düşürmediniz aksine bana umut oldunuz mutluluğumu geri verdiniz size ne desem azdır kalır Allah sizden razı olsun. Bu güne kadar hep aldatıldık kandırıldık ama hala umut var burada yazacağım yorum diğer arkadaşlara örnek olsun.

22. Dolunay hocayla internet aracılığı ile tanışlım önce mail attım sonra aradım anlattım sorunlarımı ve çok candan bir abi gibi dinledi konuştu yardımcı oldu şuan her şey istediğim gibi bunun için Dolunay hocaya teşekkür etmek istiyorum. O bu konuda çok mütevazi davranıyo görevimizi yaptık diyo ama yinede bu minnet borcu ödenmez ben hayattan kopmuştum ölmek istiyordum ama şimdi yaşamak çok güzel geliyor siz ne kadar görevim desenizde ben sizi asla unutmicam her sizi anıcam ve sizin adınızı söylicem.

23. Dolunay hocamdan Allah razı olsun. Sevgilimi geri kazanmak için çok uğraştım çok dolandırıldım ama Dolunay hocam gerçek bir medyummuş bana sevdiğimi döndürdü şimdi çok iyi gidiyo her şey tam istediğim gibi. Herkese inanıp güvenmeyin iyice araştırın vergi lehası varmı yokmu diye. Dolunay hocam aralarında en tanınmışı keşke daha önce arasaydım onu ama kısmet böyleymiş. Ne kadar söz söylesem hakkında az kalır. Dediği sürede döndü sevgilim Allah bin kat razı olsun ne derdiniz sıkıntınız varsa hallolsun kalbimden geçenler bunlar.

24. Benim 5 yıllık bir ilişkim vardı evliliği düşünüyoduk ama arada çok sorun vardı benim ailem onun ailesi iş ciddiye bindikçe dahada sorunlar arttı ve ayrılmak zorunda kaldık oda sevdiğini söylüyo ama olmaz diyo olmayacak olan ne biz sevdikten sonra ama dönmedi ne yaptıysam ailesini seçti. Belki doğru olan buydu aile her şeydir ama bizde bi aile kuracaktık. Dolunay abiyle konuştum bi işlem yapalım olmazsa ikincisini yapalım dedi. İlki sevgilim içindi ikinciside aileler arasındaki sorun için. İlkinde başarıya ulaştık ikinciside hemen hemen oldu gibi hala sorunlar olsada eskisi kadar sorun çıkartmıyolar. Allahın izniyle yuvamızı kuracağız. Teşekkürler Dolunay abi.

25. Dolunay abim birtane bu alemde sözünün eri yaparım dedi yaptı. Benim sevgilimle aramda geçenleri yazmiyim ama çok zordu imkansız aşktı 2 yıl acısını çektim ama unutamadım yeni biri eskiyi unutturur dediler ama yapamadım okadar çok seviyodum ki ondan başkasına bakmak bile haramdı onu aldatmaydı. Sonunda bu acım dindi mucize gibi bir şey bu yıllarca hayalini kurduğum bana bir kelimesi olsun gülüşünü özlediğim kişiyle yeniden birleştik tekrar bir aradayız ve mutluyuz. Dolunay abim Allah senden razı olsun sen beni mutlu ettin güldürdün allahta seni mutlu etsin ne dileğin varsa yerine gelsin.

26. içimden gelenleri olduğu gibi yazıcam gerçekten herkesin herkesi kandırdığı bu zamanda Dolunay hocama rastlamış olmak benim için büyük bir şans. Sevgilimle olan her şeyi anlattım baştan sonra dinledi arkadaş gibi cevapladı yardımcı oldu sabah akşam aradım bi rahat vermedim belki çok sıktım bunalttım ama bir kere olsun bundan şikayet etmedi hep içini ferah tut dedi hep bunu söyledi bana ve şimdi dünya ayaklarımın altında gibi. Söz verdiği gibi sevdiğim geri geldi ve çok mutluyum kandırılmadım bu zamanda dürüst medyum bulmak zor ama bana inanın gerçekten Dolunay hocam bu işin üstadı neyapacağını iyi biliyor ben güvendim sizde güvenebilirsiniz. İçiniz rahat olsun üzülmeyin her şeyin bir çaresi var.

27. canım çok yandı aşk yüzünden çok sevdim severek evlendik ama daha evliliğimizin üçüncü yılında sorunlar başladı hatta boşanma lafı bile geçti aramızda daha 3 yıl olmuş ne boşanması bir anda aşk sevgi bitermi ama bitmiş gibiydi. Eşim ailesine çok düşkün sürekli onlarla olmak istiyo onlardan ayrılmıyo zaten kimseyi ailesinden ayırmk gibi bir amacım yok ama benimde bir ailem vardı şimdi bir aile kurdum artık ailem kendi yuvam ama oğullarını hep kıskandılar benden kendi yanlarına çekmeye çalıştılar yalanla dolanla soğuttular. Bende Dolunay hocama inandım onunla anlaştım güvendim ve güvenimde boşa çıkmadı eşimin sorun çıkaran bütün ailenin isimlerini istedi verdim şimdi her şey çok normal olması gerektiği gibi doğanın kanunu neyse o olsun istedim bu günah değil o yüzden ğişmanda değilim. Allah sizden razı olsun hocam yuvamı kurtardınız.

28. insan ailesi için her şeyi yapar bende ailem içim yaptım ne yaptımsa. Annemle babamın araları çok kötüydü babam eve gelmiyodu ve aklınıza gelecek her kötülüğü yapıyodu bizi terk etti dedemlerin yanına yerleşti. Annem ve biz yalnız başımıza çok çile çektik. Ben küçüktüm hatılıyorum babannemle halam evimize geldiğinde banyoya bişeler saklamışlardı ben içeri girince gördüm paniklediler ama beni ciddiye almadılar sonra anneme gösterdim ne yapıcağını bilemedi annem bilmez öyle şeyler saf temiz kadındır. Babannemlerin babamı evin ortasında bi suyla yıkadıklarını bile hatırlıyorum. Keşke aklım daha önce başıma gelseymiş annem gencecik yaşında rahmetli oldu çileyle geçti ömrü bir gün gülmedi annemde gidince kaldık yalnız babam bizimle hiç ilgilenmedi varlığımızı bile unutmuştu. Bu işin aslı ne diye öğrenmek istedim gerçekten büyü felan duydum bunları vardı bişey ama nasıl çözülürdü bilmiyodm. Tesadüfler sonunda Dolunay bey ile konuştum anlattım. Baktı büyü babama yapılmış. Bunlar nasıl insan evladına nasıl büyü yapar bu nasıl iştir. Babannemde öldü ama kalbim hala doğrulmaz ona. Büyüyü çözdürdük ve ilginç olan babam hiçbirşey hatırlamıyor annenizi çok seviyodum diyo nasıl böyle oldu diyo sanki hayatını silmişler. Pişmanlığım keşke daha önce bu işin peşine düşseydim.

29. büyü işlerini yani varlığını bilirdim ailem çok ilgilenir bu konuyla. Ailemizden uzaktan da olsa teyze dediğimiz birisi vardı işi düşen ona koşardı. Benimde bir sorunum vardı ama ona söyleyemezdim aile sonuçta ama bu işi sadece o yapmıyo ararsam bulurum diye araştırdım konuştum Dolunay hoca bana daha mantıklı geldi ve yaptırdım işlemi ama nasıl korkuyorum birinin haberi olucak diye. Konu varlıklar felan olunca yaptığım her şeyden ailemin haberi olucak sanıyorum çok safım galiba. Neyse işlem bitti sonucuda aldık sağolsun Dolunay beyin sayesinde. Şuan mutluyum hatta bende bu işlerle uğraşmak istiyorum çünkü insanlara yardım etmek güzel bişe. Yaşayan bilir aşk acısını bende yapmak isterdim Dolunay beye söyledim herkes yapamaz dedi uğraşma dedi ama ben yinede araştırıp bu işle uğraşmayı çok istiyorum. Dolunay bey kızmayın bana ama dediklerinizide dinliyorum size çok teşekkür ediyorum.

30. kızkardeşim başında büyük bir bela vardı sevgilisi onu bir türlü rahat bırakmadı sadece onu değil benide rahatsız ediyodu. Ailemizi arayıp sürekli olarak onları bize karşı kışkırtıyodu takıntı yapmıştı kardeşimi ve kardeşimde onu istemiyodu. Kardeşim bu işlere karşı olduğu için ona sezdirmeden yapmam lazımdı. Birkaç hocayla görüştüm içlerinden Dolunay hoca ya yaptırmaya karar verdim anlattım sorunu çocuğun kardeşimden soğuması lazımdı yani şunu sordu kardeşin gerçekten istemiyosa bunu yaparım dedi yemin ettim istemiyodu çünkü her gün ağlıyodu bıkmıştı. Sonucunda çocuk artık aramıyo sormuyo kardeşimde şaşkın nasıl bir anda bitti kurtuldum diyo ama ben bişe demiyorum erkek milleti işte bulmuştur birini dedim kardeşimden aman benden uzak olsunda naparsa yapsın dedi. Şuan mutluyuz en azında huzurumuz var Dolunay hocam size çok teşekkür ederim.

31. ben sevdiğimle çok kısa bir süre birlikte oldum ama çok şey yaşadık. Herkeste bukadar sürede aşk olmaz biz yıllarımızı verdik ama unuttuk dedi ama unutulurmu insan ilk sevdiğini unuturmu ben unutamadım unutamazdımda bişeler yapmalıydım bana geri dönmesi için ve uzun uğraşlar sonucu ince eledim sık dokudum Dolunay hocada karar kıldım. Anlattım derdimi dinleyince ayrıntılarıda yardımcı olurum dedi bilgileri istedi bunların hepsini bir günde yaptım çok kararlıydım sonrasında bekleme süresi ve umduğum gibi oldu sevgilimle barıştık ondan bir adım gelmedi çünkü son kavgamızda bir daha asla karşıma çıkma demiştim ben msj attım görüşelim konuşalım diye tmm dedi oda konuştuk ve barıştık her şey güzel oldu daha da güzel olucak inanıyorum ve Dolunay hocaya teşekkür ediyorum.

32. çok sevdiğim ama terk edildiğim eski sevgilimi unutamamıştım bana dönmesini her şeyden çok istiyodum çok uğraştım olmadı beni dinlemedi bile. Çok medyumla konuştum ama hep dolandırıldım okadar çok para döktüm ki bu işe olsun gözümde değil deneye deneye doğruyu buldum öğrenmiş oldum en azından netice istediğim gibi oldu. Dolunay hocayla ilk konuştuğumda başka hocalarlada konuşuyodum keşke ilk ona yaptırsaymışım ama denenmeden bilinmiyo tabi. Bundan bir yıl önce birine yaptırdım tutmadı sonra başka birine daha yaptırdım telefonlara bile çıkmadı sonrasında üçüncüyü Dolunay hocama yaptırdım ve sevdiğim kız bana geldi. Zorda olsa doğruyu deneye deneye bulmuşum ama gözümde değil sonuçta mutluyum teşekkür ederim Dolunay hocam.

33. ben birine delicesine aşıktım çok kısa bir süre görüştük ama ayrıldı benden sevmedi beni bana sen şimdiye kadar bana bukadar değer verip beni bukadar mutlu eden tek kişisin ama ben eski sevgilimi unutamıyorum o aklımdaykende başka biriyle olamam dedi. Ama benimle olsa ben ona unuttururdum sadece denemesi yeterdi. Ara sıra konuşuyoduk düşman değildik umut vardı yada hep öyle sandım her konuşmadada söyledim kabul etmedi hiç. İşte bu noktada Dolunay abim sağolsun imdadıma yetişti bana yardım etti onu bana geri verdi. Şuan birlikteyiz ve eski sevgilisini unutmuş benimle çok mutlu keşke daha önce kabul etseydim dedi, bende keşke daha önce Dolunay abimi arasaydım diye düşündüm ama olsun geç olsun güç olmasın. Çok teşekkür ederim Dolunay abim ağabeylerin bitanesi.

34. birisini hem çok sevip hemde onunla asla olmayacağını bilmek çok kötü. Çok seviyorum ama sürekli ayrılıyodum okadar çok problem vardı ki çok dengesiz biriydi oda benden ayrılıyodu sonra barışmak istiyodu o barışmak istediğinde ben barışmıyodum sonra ben barışmak istiyodum o istemiyodu ama barışıyodukta iki gün iyi sonra yine kavga döğüş ayrılıyoduk sorun bende değildi çok dengesiz birisiydi ama seviyorum neyapayım. Ondan ayrılmak istemiyorum ama onlada olmuyo bir türlü Dolunay hocayla konuştum bana vefk yapacağını söyledi tmm dedim. Şimdi iyiyiz okadar ciddi kavgalarımız olmuyo kavgalarımız şuan hep beni sevmesinden kaynaklı buda güzel yani.

35. kocamla aramdaki sorun başka bir kadından kaynaklıydı. Kadınlık gururum ayrıl birdaha yüzüne bakma desede sevdiğim için bunu yapamadım ona daha güzel görünmeye sevgimi tekrar kazanmaya çalıştım hep iyi davrandım belki vicdana gelir diye ama olmadın ne yaptıysam o kadından vazgeçiremedim. Bende daha önce duymuştum Dolunay hocamın numarasını buldum aradım anlattım derdimi halledilir dedi kadını tanıyım tanımadığımı sordu tanımıyorum yani hiç konuşmadım dedim. Eşimi ondan ayırıp bana bağlamasını istedim. İşleme başladık içimde hiç huzursuzluk yoktu çok inanmak önemli ben inandım şimdi eşimle mutluyuz o kadın artık yok hayatımızda ve dahada mutlu olucağmıza inanıyorum. Çok teşekkür ederim yaptıklarınız için.

36. hocam işlem olduğundan beri okadar mutluyum ki sanki telefonda size ağlayan ben değilmişim o günleri hiç yaşamamışım gibi hissediyorum. Bana çok iyi davranıyo sürekli beni sevdiğini söylüyo hep görüşüyoruz önceden onu görmek için neler yapardım şimdi yanımdan bir dakika ayrılmıyo sıkılıcam diye korkuyorum. Sıkılmam tabi o benim biricik sevgilim beni ona kavuşturduğunuz için size sonsuz teşekkür ederim siz olmasaydınız şuanki halim ne olurdu ama bunu düşünmek istemiyorum bana hakkınızı helal edin benden yana helal olsun Allah razı olsun.

37. değerli hocam öncelikler ellerinizden öperim. Mübarek insansınız imkansız olanı yaptınız bana sevdiğimi geri verdiniz. Kaderimde sevdiğimden ayrılıp acı çekmekte varmış ve sizinle tanışmakta. Şimdi her şey çok güzel gidiyo verdiğiniz dualarada devam ediyorum. İnşallah evliliğe kadar gider bu şekilde. Tek bir sorun çok değişik davranıyo bazen asabi oluyo bende korkuyorum ayrılmakmı istiyosun diyorum onada kızıyo bana ayrılık deme her şeyde ayrılmicaz diyo sonra geliyo özür diliyo yine iyi oluyoruz. Benden vazgeçmiyo ama bazen çok sinirli oluyo bu büyünün etkisimi acaba. Normaldede asabi bi yapısı vardı ama daha önce bu kadar sık görmemiştim. Bunun dışında şimdilik her şey çok iyi. Size sonsuz teşekkür ederim.

38. ne yapsam ne etsem diye düşünürken çıktınız karşıma. Hayattan kopmuş, sevdiğim kızı sevgilisiyle el ele görmemek için dışarı bile çıkmaz olmuştum. Hayat ne kadar acı şeyler yaşatıyo insana buda onlardan biri hafife alınmasın aşk acısı gerçekten insana ölümü bile düşündürebiliyo. Sizi aradığımdada pek bi umudum yoktu çünkü büyük bir mucize olması gerekiyodu onun artık bana dönmesi için çünkü beni terk ettiği kişi unutamadığı büyük aşkı eski sevgilisiydi. Kabullenememiştim bu durumu şimdi olsa yine kabullenemem ama Allah yaşatmasın birdaha o günleri çok şükür kurtuldum yine benimle ve çok daha mutluyuz eskisinden daha iyi her şey. Size borcumu asla ödeyemem bu borç ödenmez bana hayatımı geri verdiniz.

39. size bu teşekkür yazısını yazdığım bu oda bana okadar şey anlatıyo ki daha iki ay öncesine kadar bu odadaki ağlamalarım günlerce bu odadan çıkmayışım intiharı bile düşündüm ben bu odada ve üç ay öncesine kadar bu odada sevdiğimle birlikteydim. Ve şimdi bu odada geçen okadar anıya bir yenisi ekleniyo ve size teşekkürümü yazıyorum. Zaman nasıl geçiyo yıllarımızı bir insana veriyoruz ama kıymet bilinmiyo küçük hevesler uğruna sizi kırarlar umudunuzu kırarlar hayallerinizi yıkarlar ama çare dedikleri gibi hep varmış. Şimdi o gözümde büyüttüğüm sevdiğimi geri kazandım ama bilmiyorum eskisi gibi değilim ona bana yaşattıklarını bir anda silmek çok zor. Hala onu çok seviyorum ama yüzüne baktığım her an bana yaptıkları geliyo susuyorum moralim bozuluyo. Zamanla unuturum diyorum inşallah unuturum. Dil yarası dedikleri gerçekten çok acı bişeymiş silinmiyo.

40. hocam yazmaya anca fırsat bulabildim sanmayın unuttum unuturmuyum hiç onu kazandıktan sonraki bütün mutluluğum sizin sayenizde olucak yanımda olduğu her saniye sizin sayenizde sizi nasıl unuturum ama o hep yanımda ve fırsat bulamadım yazmaya arayamadımda. Her şey çok güzel eskisinden daha mutluyuz benden sürekli özür diliyo sürekli beni mutlu etmeye çalışıyo bir saniye bırakmıyo beni görebilceği 1 saatin bile hesabını yapıyo böyle giderse biz evleniriz inşallah evleniriz onu dünyadaki her şeyden çok seviyorum çünkü. Size okadar teşekkür ederimki herkese tavsiye edicem adınızı hep anıcam her duamda olucaksınız. Siz olmasaydınız şuan o başkasıyla olurdu bende kötü olurdum. Allah razı olsun sizden.

41. sizinle yollarımız kesiştiği için dünyanın en şanslı insanı olmalıyım öyle düşünüyorum Allah kalbinizden ne geçiyosa versin siz bana ömrümü geri verdiniz belki benim duamın bir önemi yoktur ama sizin için içimden geçerler bunlar hep iyi olun hep mutlu olun bunu kalpten istiyorum çünkü bu yaptığınız benim için çok önemliydi ne çektiğimi ben biliyorum sizede anlattım hak verdiniz o yüzden sizin için ne yapsam az kalır ne desem az kalır. Şimdi her şey hiç tahmin edemeyeceğim kadar güzel hayal etmediğim kadar güzel hep böyle olsun.

42. görüştüğüm birisi vardı ben ona sevgili aşk gözüyle bakarken o sadece zamanı geçirmek için bakıyodu bana faceden sildim fark etmedi bile o günden sonra hiç konuşmadım 1 ay sonra aklına geldim aradı görüşmek istedi ama kendimi kullandırmaktan başka bişey yapmıyodum ben düzgün bir ilişki istiyorum dedim o istemediğini söyledi bunu direk söyledi yani bnde kestirip attım tam 2 ay 4 gün bekledim bu süre içerisinde Dolunay hocamla irtibat halindeydim bana ben senin sorununu çözücem dedi ve o günden sonra değişti bekledim ve bana geldi şimdi sevgili gibiyiz elimden bile tutuyo arkadaşlarıyla tanıştırıyo arkadaşlarımla tanışıyo ciddi bir ilişki gibi umarım devamı gelir. Size çok teşekkür ederim.

43. bir telefonla bir kararla insanın hayatı ne kadar değişiyor. Hiçbir şey çözümsüz değildir her sıkıntının bir çözümü vardır bunu anladım ben ne kötü şeyler yaşadım sanki hiç kurtulamıycaktım o durumdan ama Allah yardım etti karşıma Dolunay hocamı çıkardı ailemi geri kazandım. Yuvamız yıkılsın diye yapılan onlarca büyü bir bir çözüldü Allahım sen koru yarabbim kötülük yapmak isteyen insanlardan uzak tut onları bizden. Yuvam yıkılmak üzereydi ne huzur vardı ne umut ama Dolunay hocam çözdü bunu tek tek söyledi Allah sizden bir kat razı olsun beni ailemi kurtardınız.

44. benim bi sorunum vardı büyük ihtimalle herkeste olduğu gibi aşk konusuydu ama çok farklıydı. Ben birine aşık oldum ama aşık olduğumda onun arkadaşıyla sevgiliydim. Aşık olduğum kişinin sevgiliside benim arkadaşımdı. Biz gizli saklı görüştük kimseye sezdirmedik ve sevgilimde beni çok seviyodu onada üzülüyodum. Sevgilimin benden soğuması lazımdı anca bu şekilde olurdu çünkü kimseyi kırmak istemedik hep bunu sorun ederdi. Dolunay hocayla konuştum durumu anlattım. Biraz şaşırdı tabi karışık bir durum ama çözülemicek gibi değil dedi. Sevgilim benden soğudu ayrıldı durum öyleolunca bizde başlama kararı aldık kimsenin umrunda olmadı bile. Nasıl bir aşksa 3 yıllık sevgilimi 2 ay tanıdığım birisi için kendimden soğuttum ama bu gerçek aşk hiç pişman değilim.

45. hocam ben ***** hocam dün aradı konuştuk barışacak gibiyiz. Arkadaşıylada konuştum seni soruyodu dedi galiba olacak bu iş sizi çok yordum kimseyle benimle uğraştığınız kadar uğraşmamışsınızdır hakkınızı helal edin ama ne yapayım halimi siz gördünüz şimdi olmazsa bu iş ne hale düşerim bu ısrarım o yüzden. Hocam ilk konuşmamızda biraz soğuktu isteksiz gibiydi bende üstelemedim barışma yanlısı değil gibi davrandım ikinci yani dünkü aramasında yüzyüze konuşmak istediğini söyledi bende ona onu sevdiğimi ama sonucunda yine birbirimize düşman olucaksak konuşmanın anlamı ne hiçbişeyi çözemiyoruz dedim oda çözüme kavuşturucaz işte dedi bende barışıcakmıyız dedim oda orası bilinmez görüşelim dedi hocam galiba bu iş olucak kaç aylık emek var Allah razı olsun beni okadar çektiniz dinlediniz arkadaşlarım bile dinlemez olmuştu. Yine yazıcam size kendinize iyi bakın.

46. hocam öncelikle yaptıklarınız için Allah sizden razı olsun. Az önceye kadar birlikteydik ve her şey çok güzeldi sanki hiç ayrılmamışız hiç araya mesafe girmemiş gibi kaldığımız yerden devam ettik. Sorunları ayrılığı hiç konuşmadık ve yine el ele tutuşup gezdik zaten ilk yüzyüze gelişimizde gülümsedik birbirimize tıpkı özlediğim gibi eskide olduğu gibiydi her şey tek bir fark var şuan eskisinden daha iyi ve daha kıskanç. Daha çok seviyo beni ben daha ne isterim Allahtan. Yolda bi cocuk gördük sevdik bizde yapalım mı dedi bende nasıl dedim ne biliyim evlenelim olsun dedi okul bitiyo bu yıl benimde onunda beklide evleniriz hayali bile güzel. Neyse vaktinizi çok almak istemiyorum yazdıkça yazasım geliyo. Sonsuz teşekkür ederim olurda evlenirsek sizin adınızı çocuğuma vericem buda benim sözüm hocam size haber vericem.

47. değerli vaktinizi almak istemiyorum ama hocam teşekkür etmeliyim size. 1 aydır her şey çok güzel sizin sayenizde. Hatırlarmısınız bilmem onca insan arasından ama ben izmirden ****** hani nişanlım beni terk etmişti başka biriyle nişanlanıcaktı. Onlar nişanlanmadılar ve biz nişan tazeledik yaklaşık 1 aya yaklaşıcak ama fırsat bulamadım yazmaya. Ailem bu sefer sorun etti seni bırakıp gideni nasıl kabul edersin sen etsende biz edermiyiz diye ama sorun kalmadı çözdük her şeyi bütün problemleri ailede sıkıntı etmeyi bıraktı beklide yıldılar benden bilmiyorum ama neyse ne ben sevdiğimle mutluyum şuan. Yaza düğün yapmayı planlıyoruz inşallah her şey yolunda gider. Çok çok teşekkür ederim her şey için.

48. merhaba hocam haber vereyim dedim düğünü yaptık sorunsuz bir şekilde her şey okadar yolunda gidiyo ki korkuyorum bişe olucak aniden bozulucak diye. Verdiğiniz duaya devam ediyorum aksatmıyorum çok titiz davranıyorum bu konuda hocam. Hocam bir anda her şeyin düzene girmesi normalmi ailelerden tutunda eşime kadar herkes cennetten düşmüş melek gibi. Yani pişman değilim bu durumlarına alışık değilim sadece herkeste bi mutluluk bir gülümseme buna alışırımda sonradan bozulur diye korkuyorum. Allah korusun her şey okadar güzelki rüya gibi bitecek diye korkuyorum nolur duanızı benden eksik etmeyin siz biliyosunuz geçtiğim yolları siz olmasanız ne halde olacağımı. Dualarınızda banada yer verin bitmesin bu huzurum mutluluğum ben sizi her duamda hatırlıyorum iyiki varsınız iyiki sizinle tanışmışım her şey için teşekkür az kalır ama teşekkür ederim.

49. iyi geceler hocam. Size bu teşekkürümü sevgilimin yanından geldim öyle yazıyorum yani imkansız oldu bir aradaydık. Onu birdaha görebilecekmiyim diye düşünürken bu gün onunlaydık sabahtan beri gezdik yeni açılan bi alışveriş merkezi vardı oraya gittik birbirimize hediyeler aldık çok güzel bir gündü dünyanın en güzel günüydü. Ama bu günü yaşarken aklıma geldiniz sürekli. Siz olmasaydınız sevgilimde yanımda olmayacaktı ve o an acaba o nerede ben nerede olacaktım. Düşüncesi bile çok korkunç. Bensiz geçirdiği her an ne yaptığını merak etmek onsuz geçirdiğim her anın ızdırabı geldi aklıma ama siz vardınız buna engel oldunuz bu çile daha fazla uzamadı inşallah dilerim Allahtan size dert yüzü göstermez dilerim her gün mutluluğunuza mutluluk eklenir. Diyecek söz bulamıyorum şu geçirdiğim güzel günün tarifi olmadığı gibi sizin bu yaptığınızıda kelimelere sığdıramam hocam. Kendinize iyi bakın.

50. iyi günler hocam hatırlarsanız ben Elazığdan ******. Hocam dediğiniz gibi oldu her şey. Babamı bile yumuşatabildiyseniz siz her şeyi yaparsınız inanıyorum ben. Babam babam değil gibi sanki okadar yumuşak başlı biri olduki küplere bindiği konuya şimdi ses çıkarmıyor kimse bişey demiyor. Yuvamı Allahın izniyle ve sizin yardımızla kurucam ve bu yaptıklarınızı ömrümün sonuna kadar unutmicam. Yuvamda geçirdiğim her gün o yuvada sizin emeğinizin olduğunu düşünücem ve her duamda sizi hatırlicam en azından bunu yapıcam çünkü sevdiğimden ayrılmak zorunda kalmadım ne ailemi kaybettim ne sevdiğimi. Kader yüzümüze güldü ve çok mutluyuz. Allah herkese nasip etsin Allah sevenleri ayırmasın. Allah size dert yüzü göstermesin.

“Referanslar” için 6 yorum var.

  1. Arkadaşlar bende çok medyumla çalıştım ama internetten bulduğum medyumlardan hiçbir sonuç alamadım. Bundan bir kaç ay önce tavsiye üzerine yüz yüze görüştüğüm bir hoca var Medyum Dolunay . Onunla işlemlere başladık ve çok kısa sürede çok güzel sonuçlar aldım, işlemler bittikten sonra kendisi ziyaret etti. Hala da görüşme sağlıyoruz.Bütün hesapları ve numarası kendisine ait. Kesinlikle tavsiye ederim. Tamamen güvenilir biri.

    1. kesinlikle inanın ve güvenenin çok dürüst ve başarılı bir medyum ben memnun kaldım

  2. Dua büyü bunların hepsi yalan,gece gündüz dualar bilmem kac defa büyü yaptim hic biri fayda etmedi.

  3. Benim ve ailemin sorunu dışarıdaki insanlara batiyoruz adeta işlerimiz yolunda gitmiyor evlenmek istiyoruz evlenemiyoruzz ne işimiz var ne gücümüz bir işe giremiyoruz

  4. Kız arkadaşım vardı ayrılalı 5-6 ay oldu ya her Allahın günü gecesi gündüzü aklınızdan çıkmaz mı daralıyorum artık tahammül edemiyorum NE yapsam çıkmıyor aklımdan yardım edin üstümde büyü varmı diye düşünmüyor değilim adını dövme falan yaptırdım hala yaptırmayı düşünüyorum yeter biri yardım etsin

  5. Dolunay bey’i aradım. Durumu anlattım. Odaiişlem yapilmasi gerekir dedi. Ve bunun için bir miktar para istedi. Iyi niyetli olsaydı iş olduktan sonra para isterdi. Bu yüzden kuskulandim ve bu tavrı bana güven vermedi. Bende işlem yaptirmaktan vazgectim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir