Canbar Büyüsü

Uzun yıllardan beri Asyalı medyumlar veya büyücüler tarafından uygulanan ve dünyanın bilinen en kuvetli ve etkili büyü türü olan Canbar büyüsü ile sevdiğiniz bir kişi kendinize aşık etmek,etkilemek veya birinin sizi arzulmasını sağlayabilirsiniz.Canbar büyüsü bu kadar etkili olmasının bir çok sebebi vardır Mısırda firevunlar zamandan beri yapılan bu uygulama ile En kuvvetli büyücülerin bile bu büyü ile eli kolu bağlanabilmektedir.Canbar büyüsü için ilk olarak bir ceyla derisinden yapılmış ince bir deri ile tabak büyüklüğünde oval bir şekilde kesilir.

Canbar Büyüsü

 Ters döndürülen bir tabağı, deri tabakası üzerine yerleştirilerek bir çember çizilir.Bu çemberin içine ise su bardağı yardımıyla kesişen iki çember daha çizilir. Bu iki çemberin kesiştikleri yerin içine büyüyü yapanın ve büyü yapılanın isimlerinin büyük harfleri birbirine değecek, diğer harfler ise dokunacak kadar yakın bir şekilde çini yazı mürekkebi kullanılarak çember çizgilerine değmeden el yazısı ile yazılır. Pis olmayan bir ortamda saklayacağınız bu büyüyü, güneş doğmadan hemen önce dingin bir yerde düz bir zemine koyarak üzerindeki yazıya konsantre olunur. 160 kez yazıya bakarak canbar dedikten sonra 40 defa ……(büyülenen kişinin annesinin adı) kızının/oğlunun ….. (büyülel kişinin adı) bana bağlansın ayrılamasın canbar olsun” denir. Bu işlem yirmi gün tekrarlanılır. 7. günden sonra etkisi açığa çıkan büyü, 20. günün bitimiyle amacına ulaşacaktır.

Canbar büyüsü şuanda kadar etkisi en hızlı alınan büyü türüdür.Bu sebeple canbar büyüsünün doğru bir hoca tarafından yapılması çok önemlidir.

Canbar Aşk Büyüsü Malzemeleri

Canbar büyüsü yapılması için ilk önce bir ceylan deri gereklidir.Bu deri ceylanın vücut bölgelerinden belli parçalarının birleşmesi ile oval bir şekilde yapılmaktadır.derinin üzerine çizilen bazı şekil ve yazılan bazı yazılar Canbar Büyüsü nün temelini oluşturur.

 

“Canbar Büyüsü” için 5 yorum var.

  1. Kocami eve bağlamak istiyorum bana sırılsıklam aşık olsun gozu benden başkasının görmesin benim lafını dinlesin başkasının lafina bakmasını istiyorum

    1. Bu konularla ilgili dolunay hoca bir çok çalışma yapmaktadır telefon numaralarından arayarak detalı bilgi öğrenebilirsiniz yada whatsup’da ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir