Büyü Nasıl Yapılır

Büyü, çeşitli yollarla ve bazı usulleri kötüye kullanarak yapılan eylemlerin bir bütünüdür. Büyünün var olduğu kutsal kitaplarla kanıtlanmıştır. Özellikle Kuran-ı Kerim’de Bakara süresinin içerisinde haruk ve maruk adlı iki meleğin büyüyü yeryüzüne indirdiği ve insanlara öğrettiği açık bir şekilde yazar ancak Allah bu meleklerle büyünün yeryüzüne indirirken büyünün sadece iyi tarafta, hayırlı işlerde kullanılmasını emretmiştir. Fakat günümüzde kötü amaçlı kullanılması çeşitli büyücüler tarafından yaygın bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu kötü büyülerden bazıları; elde edemediğin kişiyi elde etmek, seven insanları kıskançlıktan dolayı ayırmak, işlerinin batmasını, iflas etmesini istemektir.
İyi büyüler dinler ve mezhepler tarafından kabul edilirken kötü büyülerin tek taraflı olması, insanın iradesinin elinden almasından dolayı yasaklanmış ve haram kılınmıştır. Çünkü büyü ile insanın kaderi değiştirilmeye çalışıldığı için şirk koşmaya eşdeğer bir günahtır. Günümüzde kötü büyüleri kullanmak isteyen insanların kişisel olarak psikolojik problemlere sahip olduğu, aciz bir insan olduğu araştırmacılar tarafından belirtilmiştir.
Kötü büyü insanın enerji dolu bedenine zarar vererek hem fiziksel hem de ruhsal problemlerin oluşmasına neden olan ruhsal bir hastalıktır. Kötü büyü zarar verirken insanın enerji sistemini bozduğu için tedavisi biraz zordur. Tedavi sadece enerjetik tedavi yöntemleri kullanılarak tedavi edilir ve zaman ve gayret isteyen bir tedavidir. Bu tedaviyi uygulayacak kişinin mutlaka işinde uzman biri olması gerekmektedir.
Böyle kötü büyü durumlarıyla karşılaşmamak için insanlar çeşitli tedbirler almalıdırlar. Bu büyülerden korunmak için hem maddi hem de manevi yöntemler vardır. Manevi yöntemlerde insanlar kendi dinlerine ait olan önemli sözleri, duaları yapmalıdırlar. Örneğin İslam dininde, belli zaman aralıklarında besmele çekmek, fatiha suresini okumak gibi uygulamalar vardır. Maddi olarak ise fakirlere, dilencilere para vermek, kurban kesmek gibi uygulamalar vardır.
İnsanlar ne zaman büyü yapılır? Yapılan büyünün etkisi ne zaman başlar diye düşünceler içerisindedirler. Büyünün, duaların ve muskaların kendine özel ve ayrıca büyülenen insana aitbelirli zamanları, günleri, geceleri, haftaları ve mevsimleri vardır. Bu durum ayrıca büyünün iyi ya da kötü olmasına göre değişkenlik göstermektedir.

“Büyü Nasıl Yapılır” için 10 yorum var.

  1. Medyum Dolunay hocama 0555 171 85 40 numaralı telefondan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Öncelikle ne tarz bir büyü istediğinizi belirlemeniz de gerekir. Büyü nasıl yapılır diye kendisi zaten sizlere bilgi de veriyor. Gerekli adımları uygun ve doğru bir şekilde izlemeniz çok önemli. Böylece büyünün tutması daha kolay olur.

  2. Çok zor bir durumdayken Medyum Dolunay hocam sayesinde refaha kavuştum. Öyle büyük bir çıkmazdaydım ki canıma kıymayı bile düşündüm. Borçlarım kapıya dayandı. İcralar başladı. Büyü nasıl yapılır diye internette dolanırken denk geldim hocama. Benim hem para kazanmama yardımcı oldu hem de eski hayatıma dönmeme. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  3. Beni terk eden kocam için çok etkili bir büyü yaptırmak istiyordum. Çocuklarımı ve beni öylece bırakıp başka bir kadınla kaçtı. Onların da mutsuz olması için ayırma büyüsü yaptırmak istedim. Medyum Dolunay hocam büyü nasıl yapılır bana anlattı. Ben de hemen işlemlere başlamak istedim. O adam bana ve çocuklarıma çektirdiklerinin daha fazlasını hak etti.

  4. Sevdiğim kişiye önce aşk büyüsü yaptırıp kendime âşık ettirdim. Sonra da ailesini bizden uzaklaştırmak için Medyum Dolunay hocama uzaklaştırma büyüsü yaptırdım. Böyle bir rahatlama daha önce yaşamadım. Büyü nasıl yapılır diye dert etmenize gerek yok. Hocam sizler için bu işi oldukça kolaylaştırıyor. Hem de en etkili yöntemle. Hiç tereddüt etmeden kendisi ile irtibata geçebilirsiniz.

  5. Sevdiğim kişiyi kendime âşık etmem şarttı. Çünkü artık onsuz yapamadığımı anladım. Bana bakmıyordu bile. Beni görsün diye nereye giderse kendimi orada buluyordum. Medyum Dolunay hocam bu sorunu çözdü. Allah kendisinden razı olsun. Sevdiğim kişi artık beni seviyor. Çok mutluyuz. Büyü nasıl yapılır öğrenmek çok önemli ve en önemlisi kime yaptırılır iyi karar vermek lazım. Hocam bu konuda çok güvenilir.

  6. Benim çocuğum olmuyor diye eşime başka bir kadınla evlenmesini söyleyip duruyorlardı. Ben bunu hak etmemiştim. Daha tıbbi tedaviyi bile tam olarak denememiştik. İnsanların bencilliğinden çok yorulmuştum. Büyü nasıl yapılır araştırdım. Medyum Dolunay hocamdan da yardım istedim. Ben eşimi çok seviyorum ve benden başka biriyle yaşamasına katlanamam. Bir süre bekledim ve büyü tuttu. Eşim benden başka kimseyi görmez oldu.

  7. Nişanlımın annesi çok problem çıkardı bize. 27 yaşındayım Sevil ile nişanlandık ama sanki bizi birlikte mezara soktular. Annesi o kadar kötü bir kadındı ki anlatamam. Mahvetti bizim günlerimizi. Medyum Dolunay hocama da bu vesile ile ulaştım. Büyü nasıl yapılır öğrendikten sonra uzaklaştırma büyüsü yaptırdım. O bizi rahat bırakınca çok mutlu olduk.

  8. Medyum Dolunay hocam işinin ehli bir insan. Ben bekâr bir kadınım. Bazı korkularım oluyordu. Yalnız yaşadığım için çeşitli şeylerle ilgilenmeye başladım. Büyü nasıl yapılır ya da kimlerde tutar hepsini öğrenmek istedim. Bana da büyü yapıldığını düşünüyordum. Hocam bu sorunumu kolaylıkla çözdü. Başım sıkışsa ilk danışacağım kişi kendisi.

  9. Büyü nasıl yapılır kime yaptırılır iyice öğrenmek gerek. Çünkü piyasada çok yalancı insan var. Hem duygularınızla oynuyorlar hem de sizlere maddi açıdan zarar veriyorlar. Bu yüzden kimden yardım istediğinize dikkat etmelisiniz. Medyum Dolunay hocam bu konuda çok ama çok iyi. Mail yolu ile [email protected] adresinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir