Saç büyüsü nasıl yapılmaktadır?

Saç büyüsü nasıl yapılmaktadır? bu konuda bilinmeyen bir çok detay vardır sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz; Saç büyüsü birçok farklı türü bulunan etkili bir aşk büyüsüdür. Bozulması çok güç büyülerden biri olup zararlı sonuçlar da doğurduğu için “kara büyüler” kategorisinde değerlendirilir.

Saç büyüleri kendi içinde “düğümlü saç büyüleri” ve “taraklı saç büyüleri” olarak iki kategoriye ayrılmaktadır. Birinci türü daha çok Araplar ve Türkler arasında yaygın iken ikinci türünü Yahudiler icra etmektedir.

Düğümlü saç büyüleri risksiz büyülerdir. Fakat çok tesirli değillerdir. Taraklı saç büyüsü ise muazzam etkili büyülerdendir, fakat yaptıran kişilere veya üçüncü taraflara ciddi zararlar verebilmektedir.

Bu yazımızda sizlere taraklı saç büyüsünün nasıl yapıldığı ve olası riskleri hakkında bilgi vereceğiz.

Saç büyüsü nasıl yapılmaktadır?

Saç büyüsünde ilk yapılacak şey kendisine  büyü yapılacak kişinin saç tellerini temin etmektir. Saç büyüsünde saçı alınan kişinin saçlarının alındığından kesinlikle haberdar olmaması gerekir.  Aksi durumda büyü daha ilk aşamasında iken bozulur. Eski dönemlerde kadın saçına ulaşmak epey güçtü. Hatta büyünün en zor aşaması olarak saç temini kabul edilirdi.

Saç büyüsünün sadece kadınları etkilemek için yapıldığı iddia edilse de erkeklere de saç büyüsü yapılabilmektedir. Fakat saç büyüsünün kadın ve erkekte uygulanma tarzı farklılık göstermektedir. Burada anlattığımız versiyon kadınları aşık ettirmek üzere yapılan saç büyüsüdür.

Saç alındıktan sonraki aşama saçı bir yumak siyah ipliğin içine yerleştirmektir. Küçük bir yumak oluşturacak kadar siyah ipliğin içine saç teli öylesine itina ile yerleştirilmelidir ki saç teli hiçbir zaman yumaktan ayrılıp kaybolmamalıdır.

İçine saç teli geçirilmiş siyah iplik yumağı bir  tarağın dişlilerine iyice geçirilir. Tarak ve ipler temiz bir kabın içine konularak üzerine yeterli miktarda su dökülür.

 

Saç büyüsünde tuzlama aşaması

Saç ve siyah iplik yumağının takılı olduğu tarağın bulunduğu su doldurulmuş kaba üç gece boyunca az miktarda tuz dökülür.

Burada tuz miktarı önemli değildir. Parmak uçları ile alınacak çok az tuz da yeterlidir. Çünkü buradaki tuz, sembolik bir maddedir. Anlamı aşık ettirilecek kişiyi bağlamaktır.

Her tuz atımı sırasında tılsımlı sözcükler söylenmektedir. Tılsımlı sözcükler anlamlı kelimeler olmayıp hırıltılı heceler biçimindedir ve telaffuzu epeyce zordur. Bu sözlerin her biri 11 defa tekrar edilmektedir.

Dördüncü gece yine suya bir miktar tuz atıldıktan sonra yumaklı tarak çıkartılarak bir poşetin ya da torbanın içine konur.

Poşetin ya da torbanın alt tarafına bırakılan tarağın üzerine taş doldurulur. Poşetin ağzı sıkıca bağlanır ve poşet göl, deniz, ırmak gibi derin bir yere atılır. Anadolu’da bazı bölgelerde saçların toprağa gömüldüğü uygulamalar da vardır. Fakat bu yanlış bir metottur.

Saç büyüsü nasıl bozulur?

Saç büyüsünün iki farklı metotla bozulması mümkündür.

Birinci metotta suya atılan poşet bulunur. Poşetteki tarak taşların arasından ayıklanarak çıkarılır. Taraktaki siyak iplikler alınarak içinden saç teli çıkarılıp toprağa gömülür. Büyü sırasında söylenen sözcükler 11 defa tersten okunur.

Eğer bu başarılırsa büyü bozulabilir. Tabi ki bahsedilen durumun gerçekleşmesi neredeyse imkansızdır.

İkinci büyü bozma yolu ise Kur’an’dan ayet ve surelerin okunması ile büyünün bozulması şeklindedir.

İslam dünyasında büyü bozmak üzere okunan en etkili dua hükmünde sure Felak suresidir. Felak suresinin büyüyü tesirsiz hale getirdiği ta asrı saadet döneminden beri bilinmektedir. Yani denenmiş ve etkileri görülmüş bir suredir.

Bu surenin büyüye maruz kalmış kişi  ya da bir yakını tarafından okunması halinde büyü hükümsüz kalmaktadır. Ayrıca Felak suresini belli bir zamanda veya belli bir sayıda okumaya da gerek yoktur. Allah’ın izni ile tek okumada büyünün hiçbir kıymeti kalmayacaktır. Zira destek alınan metin Allah kelamı olan Kuran’dır.

Saç büyüsü niçin riskli bir büyü kabul edilir?

Saç büyüsü, kara büyülerden biridir. Yani kötü sonuçlar doğurabilecek bir uygulamadır. Büyü yaptıran kişiyi bizzat etkilemese dahi bir yakınına mutlak surette zarar verir. Bu zarar basireti bağlayıp kazaya sebep olma, asabiyet yaratma veya hastalığa duçar etme gibi çok farklı biçimlerde görülebilir. Bu nedenle medyumların büyük bir kısmı bu büyüyü yaptırmamaktadır.

 

Saç büyüsü yerine dua etmenin gücünü keşfetme

Sevgili okurlarımıza büyü yapmanın 7 büyük günahtan biri olduğunu hatırlatmak isteriz. Mümin bir kişinin kesinlikle bu tarz uygulamalardan uzak durması gerekmektedir. Ancak maalesef son zamanlarda özellikle aşk konusunda büyüye başvuranların sayısında ciddi artışlar gözlemlenmektedir.

Sevgili okurlarımıza büyünün karanlık tarafından yüz çevirip duanın nurani ışığına yönelmelerini rica ediyoruz. Çünkü gerçekten de  dua etmek apaydınlık bir yoldur. Günaha bulaşmadan arzu ve isteklerin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Bu nedenle zeki bir Müslümanın büyüye asla tevessül etmemesi ve tercihini duadan yana kullanması gerekmektedir.

Saç büyüsü nasıl yapılmaktadır?

Saç büyüsü yaparken dikkate almanız gereken ilk adım, doğru bir niyetle bu işlemi gerçekleştirmektir. Büyü yapmak, bir insanın üzerinde etkiler yaratmak demektir ve bu nedenle yapacağınız işlemde olumlu bir şekilde kullanmak önemlidir. Başkalarına zarar vermek ya da kötü amaçlarla saç büyüsü yapmak kara büyü olarak adlandırılır ve etik dışıdır.

İkinci adım olarak, saç büyüsü için doğru malzemelerin seçilmesi önemlidir. Büyü yapmak için kullanacağınız malzemeler, sağlam bir niyetle seçilmelidir. Özellikle doğal ve organik malzemeler tercih edilmelidir. Örneğin, lavanta yağı, tarçın yağı veya hint yağı gibi doğal yağlar saç büyüsü için kullanılabilir.

 • Saç büyüsü yapılırken ayrıca doğru yöntemleri uygulamak ve ritüelleri takip etmek önemlidir. Büyüyü yaparken odaklanma ve meditasyon gibi teknikleri kullanabilirsiniz. Bu sayede enerjiyi odaklayarak büyünün etkisini artırabilirsiniz.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Kara Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 7454 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

37 Evet
59 Hayır

“Saç büyüsü nasıl yapılmaktadır?” için 11 yorum var.

 1. Sevgilimi kaybetmekten korktuğum için saç büyüsü ile aşık etme işlemi için medyum Dolunay’dan yardım istedim. Kendisi o kadar deneyimli ve başarılı ki çok kısa zaman içinde beni istediğim sonuca ulaştırmayı bildi.

 2. Eşimin bana olan ilgisi azalınca medyum Dolunay’a saç büyüsü ile bağlama işlemi yaptırdım. Gerçekten de eşimin bana karşı olan tüm davranışları kısa zaman içinde değişti. Şimdi çok mutlu bir evliliğim var.

 3. Saç büyüsü ile birçok konuda amacıma ulaşacağımı biliyordum ama bu işlemi kimin yaptığından emin değildim. Medyum Dolunay ismini sıkça duyduğum için kendisine ulaştım ve kısa zaman içinde bu işlemlerin gücüne tanıklık ettim.

 4. Bana sevdiğim kişiyi aşık edebilmek için saç büyüsü ile yardımcı olan medyum Dolunay kesinlikle bu mesleğin en iyisi. Kısa zaman içinde beni hayallerime kavuşturduğu için kendisine teşekkür ediyorum ve herkese öneriyorum.

 5. Beni terk eden sevgilimin yeniden geri dönmesi için onu saç büyüsü ile etki altına almak istedim. Bu işlemlerin en iyisi olan medyum Dolunay’a 05551718045 nolu telefondan ulaştım ve eski mutlu günlerime geri döndüm

  1. çok iyi beğendim ve bilgileri harika hocam doğru bilgin birisi

 6. Birçok medyumun yapamadığı saç büyüsü hakkında medyum Dolunay’ın en doğru seçim olduğunu duydum ve hemen kapısını çaldım. Bu konuda bana gerekli tüm bilgileri verdi ve yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 7. Güçlü ve zor bir işlem olduğu için saç büyüsünü işinin en iyisi olan medyuma yaptırmak istiyordum. Araştırmalarım beni zaman içinde medyum Dolunay’a götürdü. Gerçekten de doğru seçim yaptığımı kısa zaman içinde sonuç alınca anladım.

 8. Sevdiğim kişinin bana aynı şekilde karşılık vermesi için saç büyüsü yaptırmaya karar verdim. Bu konuda en doğru seçimin medyum Dolunay olduğunu öğrenince hemen kapısını çaldım. Kendisi gerçekten doğru seçim olduğunu bana hemen kanıtladı.

 9. Sevmediğim bir kişinin sıkıntı çekmesini istediğim bir dönem medyum Dolunay’a saç büyüsü yaptırdım. Kendisi bu işlemler de gerçekten de çok iyi. Kısa zaman içinde beni amacıma ulaştırdı ve bekletilerimi tam olarak karşıladı.

 10. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir