İletişim

Telefon: 0555 171 85 40

Mail: [email protected]

Hocamıza danışmak isteyenler aşağıdaki forma mesaj yazarak bakım yaptırmak istediklerini söyleyebilir.

  KATEGORİ HARİTAMIZ

  Büyü Kategorileri

  • Aşk Büyüsü
  • Ayırma Büyüsü
  • Bağlama Büyüsü
  • Büyü
  • Büyü Hikayeleri
  • Büyüler
  • Domuz Büyüsü
  • Dua
  • Evlilik Büyüsü
  • Kara Büyü
  • Medyum Dolunay
  • Medyumlar
  • Muska Çeşitleri
  • Papaz Büyüsü
  • Tılsım Çeşitleri
  • Vefk
   Hizmet verilen bölgeler: Medyum Ankara, Medyum İstanbul, Medyum Almanya, Medyum Hollanda, Medyum İzmir, Medyum Bursa, Medyum Antalya, Medyum Adana, Medyum İsveç, Medyum Danimarka, Medyum İsviçre, Medyum Avusturya, Medyum Norveç, Medyum Amerika Tüm bu ülke ve şehirlere hizmetimi ulaştırıyorum.Değerli ziyaretçiler; Medyum Dolunay Hoca Kimdir? diyorsanız medyum dolunay hakkında yazımızı okuyup yukardaki iletişim adreslerinden hocamıza ulaşabilirsiniz.MEDYUM DOLUNAY KİMDİR?

   Ülkemizde, resmi ruhsat sahibi olan yani gerçekten medyumluk yetenekleri olan ve bundan dürüstçe fayda sağlayan, emek sunan medyumlarında sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Aslında değerli danışanların bu noktaya son derece dikkat etmesi gerekiyor. Yardım alacakları medyumun resmi ruhsat sahibi olup olmadığına çok dikkat etmeleri ve bu özelliği olmayanları tercih etmemeleri gerekmektedir. Gerçekten yetenekleri ve bilgileri ile bir adım önce olan Medyum Dolunay, ülkemizin sayılı resmi ruhsata sahip medyumlarından biridir. Resmi ruhsatı ile vergi levhalı olarak çalışmalarını sürdüren, uzun yıllardır medyumluk yeteneklerini danışanları ile paylaşan bir isimdir. Tüm ülke çapında, ülkemizin her yerinden bu özel zat ile iletişime geçerek danışmanlık desteği alabilirsiniz.

   Medyum Dolunay Hoca, inançları ve dini bilgileri ile de bir adım öne çıkmaktadır. Dini bütün bir kişiliktir. Medyum olmak, kesinlikle öğrenilecek bir durum değildir. Medyumlar, doğuştan gelen sezgisel yeteneklerini, yüksek zekaları ve sağduyuları ile birleştirebilen, inançları ile pekiştiren kişiler olmalıdır. Medyum Dolunay gibi bu alanda gerçek yetenekleri olan zatlar, aynı zamanda İslam dini açısından rehberlik edecek hocalar olarak da öne çıkmaktadır. Hizmetlerinden ve temiz kalbi ile sunacağı rehberliğinden siz de yararlanabilirsiniz. Gizli ilimler konusunda son derece yardımcı olan Dolunay Hoca, aşk büyüsü ve aşk duası gibi tılsımları da mükemmel şekilde yapmaktadır. Büyü çeşitleri ile çok özel tılsımları hocanın rehberliğinde alabilir ve etkilerini de öngördüğü sürede görebilirsiniz.

   Dolunay Hoca, iletişim kurma noktasında da kesinlikle zor biri değildir. Sıcakkanlı, aynı zamanda mesafeli ve nerede nasıl davranması gerektiğini bilen asil bir zattır. Danışanları ile iletişim kurmakta zorlanmaz ve ne zaman isterlerse onların kendisine ulaşmasını sağlar ve ister. Bir sorun olursa, aklınızda soru işareti olursa, çekinmeden kendisi ile iletişim kurabilirsiniz. Uzaktan telefon ya da benzer iletişim şekillerinde danışanlar da internet üzerinden, telefon ile her zaman kendisiden bilgi alabilirler.

   Hoca, havas ilmi konusunda tam bir uzmandır. Ayrıca, ilm-i ledun, parapsikoloji başta olmak üzere, spiritüel alanların hepsinde gerçek bir uzmandır. Dolunay Hoca tam anlamıyla donanımlı bir kişiliktir. Sezgisel yeteneklerini, inançları ile birleştirmekle kalmaz, aynı zamanda eğitim alarak ve kendini bir adım daha geliştirerek kişisel gelişim uzmanın da olmuş bir kişidir. Birçok danışanına, kuantum, hipnoz eğitimleri, nlp eğitimlerini en üst seviyede alarak yardımcı olmaktadır. Hoca bu eğitimleri, advanced master trainer derecesinde almış, gerçekten dolu bir isimdir.

   Çok önemli ve ülkemizde tek bir özellik olarak, Medyum Dolunay Hoca, hem spritualist hem de kişisel gelişim uzmanı sıfatlarında, eğitimli ve diploması olan ilk ve tek medyumdur. Danışanlar için bu özellikleri ile hoca kesinlikle bulunmaz bir nimettir. Hem sezgisel gücü ve mükemmel kişiliği ve medyumluk yeteneklerinden, hem de psikolojinizin yerine gelmesi noktasında size harika deste verecek kişisel gelişim uzmanlığı eğitimlerinden yararlanabilirsiniz.

   Medyum Dolunay Hoca, en çekingen ya da sıkıntılarını anlatma noktasında zorlanan kişilere yardımcı olan önemli bir isimdir. Derdinizi anlatma noktasında çekinceleriniz olmasın, çünkü onu sizinle mükemmel bir iletişim kuracak, sizden alması gerekenleri sağlıklı şekilde sizi asla zorlamadan aksine rahatlatarak alacaktır. Aynı zamanda psikolojik yönden sizin eksik olan yönlerinizi de yerine getirecektir. Bu nedenle, ona yüzde yüz güvenebilirsiniz. Tüm bu hizmetleri karşılığında ise sizden son derece uygun bir danışmanlık rakamı alacaktır. Bu önemli zat için para her zaman ikinci planda gelmektedir. Aynı anda hem medyumluk özellikleri ile tılsımlarından yararlanacak, hem de kişisel gelişim uzmanlığı ile sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz.