Kötü Günlere Son

Kötü Günlere Son

Herkese merhaba. 36 yaşında 3 çocuk sahibi bir anneyim ve herkesin istediği gibi bende hayatımda mutlu süren, sorunsuz bir evlilik hayali kuruyordum. Zorlu bir evlilik süreci geçirdik ve birlikte olmamızı istemeyen büyük bir kesim ile karşı karşıyaydık. Engelleri aşıp evlendik ve başlarda her şey güzel gidiyordu fakat sonra geri dönülemez, sıkıntılı ve bunaltıcı süreçler ardı ardına geldi. Sanki çocuklarım dünyaya geldikçe benim uzaklaşmamı, evliliğimi bitirmemi isteyenler daha da çok baskı yapıyorlardı gibi hissediyordum. Eşim benden uzaklaşmış, evimin içinde huzura dair hiçbir şey kalmamıştı ve ben çaresiz çocuklarım ile bir başıma tüm olanlara katlanmak zorundaydım.

Evimdeki Gizli Tehlike

Bayram arifesi temizlik yaptığım sırada evimde tesadüfen güzelce ve sağlam bir şekilde muhafaza edilmiş bir kâğıt parçası buldum. Yazılanlara ve anlam veremedim ancak bir dua olduğunu tahmin edebiliyordum. Bir an yaşadıklarımı düşündüm ve aniden tepetaklak olan evliliğimi gözden geçirince tüm parçaları birleştirmek zor olmadı benim için. Bu konuda bazı arkadaşlarımdan yardım istedim ve bana bunu medyum Dolunay hocanın çözebileceğini, bana bir çıkış yolu gösterebileceğini söylediler. İnternette araştırmalar yaptım ve sitesindeki içerikleri okudum. Elimdeki bu fırsatı değerlendirmek benim için çok önemliydi ve medyum Dolunay hoca hakkında yorumlar fazlasıyla olumluydu.

Kurtuluş

Kendisine ait 0555 171 85 40 numarasını aradım ve randevu alıp bütün sıkıntılarımdan kurtulmak için ilk adımı attım. Şu an bana bunu yapanları mutluluğum ile en iyi şekilde mahcup etmenin keyfini yaşıyorum.

İlgili Başlıklar

Kötü Günlere Son

Kötü günler her insanın hayatında karşılaştığı, yaşamın kaçınılmaz bir parçasıdır. Fakat her ne kadar zorlu ve sıkıntılı süreçler olsa da, kötü günlerin üzerinden gelmek mümkündür. Zor günler yaşadığınızda, umutsuzluğa kapılmadan gücünüzü toplamalı ve yaşamınıza devam etmelisiniz. Başarıya ulaşmanın yolu, zorluklarla başa çıkabilme becerisini geliştirmekten geçer. Kötü günlerin sona ermesi için ise olumlu düşünce ve mücadele etme iradesine sahip olmanız gerekmektedir.

Kötü günlerin sona ermesi için atılacak ilk adım, olumsuz düşüncelerden kaçınmaktır. Kendi kendimizi engelleyen düşüncelerden kurtulmak, kötü günlerin sona ermesine yardımcı olacaktır. Olumlu düşünmek, hayatta daha iyi bir gelecek için motivasyon sağlayacaktır. İçinde bulunduğumuz zorlu süreçlerde bile, geleceğe umutla bakmak ve kendimize güvenmek önemlidir. Kendimize olan inancımızı kaybetmeden, zorlukların üstesinden gelebiliriz.

Bir diğer önemli adım ise, kötü günlerde mücadele etme iradesine sahip olmaktır. Zorluklar karşısında pes etmek yerine, mücadele etmek hayatımızı şekillendirecektir. Kötü günlerde pes etmemek, güçlü bir karakterin göstergesidir. Mücadele etme iradesi sayesinde, zorlu süreçlerin üstesinden gelmek ve hayatta ilerlemek mümkündür. Kendimize olan güvenimizi kaybetmeden, mücadeleden vazgeçmemeliyiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1445 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
27 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir