Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; Biberiye, hatırlamayı ve anılmayı temsil eder. Bu bitki, güneşin hakimiyeti altındadır. Çingenelere göre, biberiye bitkisi Zodiac etkisindeki, koç burçlu olan insanları sembolize eder. O yüzden bu aşk büyüsü, koç burcu insanları etkiler.

Biberiye mevsimini nisan ve mayısta bükülen fidan gibi saplar seçin ve kalp şeklinde olanları birleştirin. O kalbi sıkı bağlamak için sarı kurdele kullanın. Kafanızda, sevdiğiniz kişiyi hayal edin. Bağın daha kuvvetli titreşimli olması için sevdiğiniz kişinin saç veya kıyafetinden bir parça ipi de bu kalple birleştirin. Sevdiğiniz kişi, oğlak burcundansa kalbin üzerine yün ipler de ilave edin.

Biberiye kalbi, bir zarfa koyun ve yastığınızın altına yerleştirin. Uyumadan önce niyetinizi dile getirin. Zamanla biberiye, yavaş yavaş sararıp solarak kurur. Biberiye kalbi iyice kuruyunca, kalbi ateşte yakın ve onu yaparken aşk ve sevda alevlerini düşünün. Psikolojik etkisi büyük bir büyüdür.

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Terkeden sevgiliyi geri getirme büyüsü, bir ilişkide yaşanan ayrılıktan sonra sevgilinin tekrar geri dönmesi için yapılan bir tür metafizik işlemdir. Bu büyü, ayrılan çiftler arasındaki ilişkiyi düzeltmek ve sevgiliyi geri getirmek için kullanılan eski bir gelenektir.

Bir ilişkide yaşanan ayrılık her zaman kolay değildir. İnsanlar hislerini kaybedebilir, tartışmalar olabilir ve sonunda ayrılık kaçınılmaz olabilir. Ancak bazen ayrılık sonrasında insanlar bir hata yaptıklarını fark edebilir ve sevgiliyi geri getirmek isteyebilirler. İşte bu noktada terkeden sevgiliyi geri getirme büyüsü devreye girer.

Bu büyünün çeşitli yöntemleri vardır. Bazı insanlar tılsımlar kullanırken, bazıları dua eder veya ritüel yapar. Ancak ne yöntem olursa olsun, temel amaç sevgiliyi geri getirmektir. Terkeden sevgiliyi geri getirme büyüsü ile ilişkiyi yeniden canlandırmak, eski problemleri çözmek ve birlikte daha mutlu bir gelecek inşa etmek mümkün olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1715 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
29 Hayır

“Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü” için 3 yorum var.

  1. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  2. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  3. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir