kızı kendine aşık etmek için büyü

Kızı kendine aşık etmek için büyü nasıl yapılır kızı kendine aşık etme büyüsü hakkında bilinmeyenler aktaracağız ; Kadın ve erkeğe yapılan aşk ve bağlama büyüleri farklı teknik ve dua gerektirir. Eğer sevdiğiniz kız kıza aynı duyguları beslemiyor ise yapılabilecek çok etkili aşk ve bağlama büyüleri mevcuttur.

Sizlerle daha çok dua yoluyla yapılanları paylaşmakta fayda görüyorum. Tılsım gerektiren ve Hamas ilmi ve tekniği içeren çok daha etkili tılsım ve büyüler de mevcut olup, Aşağıdaki duayı bir şişe gül suyu üzerine …… kere okuyarak, içine gül yaprakları atarak hazırlayacağınız banyo suyuna karıştırıp gusül abdesti almalı ve aşık olmasını istediiniz kızın size aşık olması için niyet etmelisiniz. Ancak banyodan hemen kısa süre içinde kızın sizi görmesini sağlamalısınız.

Allâhümme’ğfir lî hatîetî ve cehlî ve israfî fî emrî ve mâ ente a’lemu bihi minnî. Allâhümme’ğfir lî ceddî ve hezlî ve hataî ve amdî ve küllü zâlike indî. Allâhümme’ğfir lî ma kaddemtü ve mâ ahhartü ve mâ esrartü ve mâ a’lentü ve mâ ente a’lemu bihî minnî. Ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru ve ente alâ külli şey’in kadîr.

İlgili Başlıklar

kızı kendine aşık etmek için büyü

Kızı kendine aşık etmek için büyü, bazen başvurulan farklı yöntemlerden biridir. Ancak, önemli bir konu olduğunu ve dikkatlice ve sorumlulukla ele alınması gerektiğini belirtmek önemlidir. Öncelikle, birine aşık olmasını sağlamak için başka bir kişi üzerinde herhangi bir büyü yapmak etik olmayabilir. Aşk doğal bir duygudur ve zorla şekillendirilmemesi gereken bir şeydir.

Yine de, bazı insanlar bu tür tekniklere ilgi duyabilir ve kullanmayı düşünebilir. Bu durumda, böyle bir büyü yapmadan önce dikkate almanız gereken bazı faktörler vardır. Öncelikle, büyü yapma amacınızın dürüst ve sevgi dolu olduğundan emin olmalısınız. Başka bir kişinin duygularıyla oynamak veya kontrol etmek istemek etik değildir ve büyü yapmak bu tür bir niyetle yapılıyorsa, sonuçlar karmaşık ve olumsuz olabilir.

Eğer hala kızı kendine aşık etmeyi istiyorsanız, diğer seçeneklere odaklanmak daha sağlıklı bir yaklaşım olabilir. İletişim becerilerinizi geliştirmek, kendinize olan güveninizi artırmak ve karşınızdaki kişiyle anlamlı bir bağ kurmak için çaba sarf etmek önemlidir. Kulaktan kulağa olumlu tavsiyeler ve samimi bir ilişki inşa etmek, daha kalıcı ve sağlıklı bir aşk ilişkisi oluşturmanın anahtarlarıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1513 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
34 Hayır

“kızı kendine aşık etmek için büyü” için 4 yorum var.

  1. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  2. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

  3. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  4. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir