Domuz yağı büyüsünden korkmuştum

Geçtiğimiz sene kayınvalidemin bana büyü yaptırdığını düşünmeye başlamıştım çünkü ev temizlerken kapının üstünde garip bir yağ buldum önceleri anlamadım ama sonradan bir arkadaşım bu konudan bahsettiğim zaman bana domuz yağı büyüsü olabilir demişti ve bu da beni çok korkuttu. Hemen bu konunun doğru olup olmadığını öğrenebilmek için internetten domuz yağı büyüsü nasıl yapılır diye araştırma yaptım ve bulduğum her şeyi okuyup gördüğün videolarını izledim. Tabii ki okuduklarımdan sonra iyice korkmuştum.
Hiç bu kadar korkmamıştım
Okuduğum pek çok domuz yağı büyüsü nasıl yapılır isimli yazı bana büyük endişeler vermeye başladığında ben de soluğu medyum Dolunay beyin yanında aldım. Onunla görüşerek bu konudan endişe ettiğini evde bir yapı olduğunu ve bunun domuz yağı olabileceğini söyledim. Kesinlikle kayınvalidemler şüpheleniyordum ama kimsenin günahını almak da istemiyorum belki de yanlıştı fakat Medyum Dolunay bana gerçekten domuz yağı büyüsü yapıldığını söylediğinde neredeyse kalbim duracaktı. Kesinlikle kayınvalidemler şüpheleniyorum Ama kimsenin günahını Almak da istemiyorum belki de yanlıştı fakat medyum Dolunay bana gerçekten domuz yağı büyüsü yapıldığını söylediğinde neredeyse kalbim duracaktı.
Kurtulduğuma memnunum
Allah’tan verilmiş sadakan varmış çünkü iyi Medyum Dolunay Bey’in telefon numarasını bir arkadaşın bana vermişti ben de hemen vakit geçirmeden resmi ne oldu hattını arayarak onunla konuşma şansını bulmuştum. Bu sayede domuz yağı büyüsü nasıl yapılır konusundaki araştırma neticesinde Ben de bu sıkıntıdan kurtulmuş oldum. 0555 171 85 40 nolu numaradan kendisine ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 960 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
25 Hayır

“Domuz yağı büyüsünden korkmuştum” için 3 yorum var.

  1. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  2. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  3. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir