Büyünün Kökeni Cinlere Dayanır

Büyünün kökeni kimlere dayanır sizlere bu konu hakkında bilgiler sunacağız ; Büyü`nün özü, kökü, CİN`lere dayanmaktadır.Bütün mukaddes kitapların, önceki “sahife”ler de dahil olmak üzere Tevrat, Zebur, İncil ve Kur`ân her bir âyetinin, her bir kelimesinin 8 hizmetlisi yâni “hadimi” vardır.Yâni, her devirde nâzil olmuş bulunan mukaddes kitapların orijinalini meydana getiren kelimelerin her birine 8 hadim-hizmetli-vazifeli kılınmıştır… Bunların 4`ü ulvî yâni “melek” cinsinden; 4`ü de suflî yâni “CİN” cinsindendir.

Bu kelimelerin “ebced ilmi” denilen bir ilmin verdiği hesaplara göre çeşitli rakamlarla tekrarlanışı; ya da o âyetlerin tersinden okunuşu, o kelimelerin vazifeli CİNini harekete geçirerek, sevkedildiği kişiler üzerinde tesirlerini icra ederler.
İşte, “BÜYÜ” denilen olay, bir kelime veya cümlenin belirli sayıda ve bazı yan çalışmalarla da desteklenerek okunmasıyla meydana gelen tesirlerdir.

İlgili Başlıklar

Büyünün Kökeni Cinlere Dayanır

Büyü, insanlık tarihi boyunca var olan ve birçok farklı kültürde yer alan bir inanış ve uygulama biçimidir. Pek çok insan, büyünün kökeninin cinlere dayandığına inanır. Cinler, insanların göremediği varlıklardır ve dünyamızı yaşadıkları dünya ile geçişler yapabilirler. Bu nedenle, cinlerin büyüyle ilişkilendirilmesi yaygın bir inanıştır.

Büyü, insanların isteklerini gerçekleştirmek, başarı elde etmek veya başkalarının üzerinde etkiye sahip olmak amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Büyücüler, bu güçleri cinlerden alır ve onları kontrollü bir şekilde kullanır. Cinlerin büyüyle ilişkilendirilmesinin kökeni, eski çağlara dayanır ve hatta bazı mitolojilerde cinlerin insanlardan daha önce var olduklarına inanılır.

Büyü pratikleri, genellikle bir ritüel veya bir dizi adımı içerir. Büyücü, cinlerle iletişim kurmak ve onların yardımını almak için özel sözler, semboller veya nesneler kullanır. Bu ritüeller, cinlerin gücünü aktarmak için bir araç olarak işlev görür ve büyünün etkili olmasını sağlar.

Büyünün Kökeni Cinlere Dayanır
Cinlerin büyüyle ilişkilendirilmesi yaygın bir inanıştır.
Büyücüler, cinlerden güç alır ve kontrollü bir şekilde kullanır.
Büyü pratikleri, cinlerle iletişim kurmak için ritüeller içerir.

Genel olarak, büyünün kökeninin cinlere dayanması, hala birçok insanın inandığı bir fikirdir. Cinlerin varlığıyla ilgili birçok hikaye ve efsane, bu inancın güçlenmesine katkıda bulunmuştur. Ancak, büyü ya da cinlere inanmak tamamen kişisel bir tercihtir ve herkesin kendi inançlarına saygı duyulmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Kara Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1762 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
31 Hayır

“Büyünün Kökeni Cinlere Dayanır” için 4 yorum var.

  1. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  2. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

  3. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  4. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir