Bir Erkeği Bağlamak için büyü

Erkeği bağlamak için çakının ya da usturanın, önce kapalı olan ağzı açılır. Yukarda söylenen arapça sözler okunup üflenir. Aracın ağzı açık bırakılarak saklanırsa, büyü gene gerçekleşirmiş. Ancak bu işte kullanılan çakının, usturamn daha önce başka bir işte kullanılmamış olması, silinmiş, yıkanmış olması gerekir. Başka işte kullanılan aracın büyü yapılmadan önce silinmesi gereklidir. Büyü yapmak düşüncesiyle silinirse, etkisi olmazmış. Özellikle, et kesilmişse, o araçla yapılan büyünün yararı olmaz.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bir Erkeği Bağlamak için büyü

Birçok insan ilişkilerinde sorun yaşadığında, çözüm arayışına yönelir. Özellikle aşk hayatında yaşanan sıkıntılar, insanları bazen farklı arayışlara itebilir. Bu durumda, bazı insanlar “büyü” gibi gizemli ve eski bir yönteme başvurmayı düşünebilirler. “Bir Erkeği Bağlamak için Büyü” konusu da tam olarak bu noktada gündeme gelir.

Bir erkeği bağlamak için büyü yapmak, kişinin iradesini etkileyip onu kendine bağımlı hale getirmeyi amaçlayan bir yöntemdir. Ancak unutulmamalıdır ki, büyü yapmak insanların özgür iradesine müdahale etmek anlamına gelir ve bu etik bir davranış değildir. Kişiye zorla sevgi ve bağlılık hissettirmek, sağlıklı bir ilişki kurmak yerine manipülatif bir yol izlemektir.

Öncelikle, ilişkilerde sağlıklı iletişim ve karşılıklı anlayışın önemli olduğunu vurgulamak gerekir. İnsanların duygusal bağlantı kurabilmesi için zorlama yerine, saygı, sevgi ve anlayış temel alınmalıdır. Eğer bir ilişkide sorunlar varsa, çiftlerin birlikte çözüm bulması ve iletişim kurması önemlidir. Büyü gibi manipülatif yöntemlere başvurmak, uzun vadede daha büyük sorunlara yol açabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1441 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

37 Evet
25 Hayır

“Bir Erkeği Bağlamak için büyü” için 5 yorum var.

  1. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  2. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  3. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  4. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  5. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir