Karı Koca Arasındaki kıskançlığı Gidermek İçin Dua

Bazı eşler vardır ki; sebepli sebepsiz eşini aşırı kıskanmaktadır. Bu kıskanma olayı bazen yuvayı yıkacak dereceye kadar ilerlemektedir. Böyle bir durumda, kıskanma problemini ortadan kaldırmak ve yuvanın daha çok huzur ortamında devam etmesini temin amacıyla aşağıda gelen tılsım Cumartesi günü safran mürekkebi ile yazılarak kıskanç olan eşe içirilirse, kıskançlık ortadan kalkmış olur.

Karı Koca Arasındaki kıskançlığı Gidermek İçin Dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Karı Koca Arasındaki kıskançlığı Gidermek İçin Dua

Karı koca arasında kıskançlık sorunu yaşayan bir çift için giderici etkisi olabilecek bir dua örneği aşağıda verilmiştir:

“Allah’ım, sana sığındık. Senden yardım talep ediyoruz. İçinde bulunduğumuz kıskançlık sorununu çözmek için bize güç ve sabır ver. Kalplerimizi sevgi ve anlayışla doldur. Bizi birbirimizin mutluluğuna destek olmaya teşvik et. Kıskançlık duygusunu uzaklaştır ve yerine güven ve huzur getir. Bizi affet ve yardımcımız ol. Amin.”

Bu dua, çiftin kıskançlık sorununu çözmek, ilişkilerindeki güveni artırmak ve birbirlerine destek olmak için yapılabilecek bir duadır. Dua yaparken samimi olmak önemlidir ve dileklerinizi içtenlikle ifade etmek gerekmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 4977 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

33 Evet
33 Hayır

“Karı Koca Arasındaki kıskançlığı Gidermek İçin Dua” için 4 yorum var.

  1. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

  2. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  3. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  4. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir