eşinizin ailesine şirin gözükme, değerli olma büyüsü

Eşinizin ailesine şirin gözükmek için neler yapabilirsiniz, değerli olma büyüsü hakkında merak edilenleri aktaracağız ; Eşinizin ailesine şirin görünmek, eşinizin ailesinin size değer vermesini ve el tutmasını sağlamayı istiyorsanız etkili bir büyü çeşitleri mevcuttur. Ne yazık ki bazen ne kadar iyi niyetli olursanız olun yada ne olursa olsun eşinizin ailesi ile yıldızlarınız uyuşmayabilir. Bu durumda eşinizin ailesi sizden hiç bir zaman hazetmeyecek ve ne yapsanız onların izzeti nazarında bir kıymeti olmayacaktır.

Maalesef ki eşinizin ailesinden  gördüğünüz bu negatif etki eşinizi de zamanla olumsuz etkileyecek ve evlilikte sıkıntılara sebep olabilecektir. Bu nedenle eşinizin ailesince sevilmek, değerli bulunmak ve övgüler almak, size iyi davranmaları ve eşinize sizi met etmeleri için aşağıda yazdığımız duanın bir büyük tencere aşure yapılarak üzerine  77 kere okunması ve eşinizin tüm ailesine hayır olarak dağıtılarak yenmesinin sağlanması gerekmektedir. Denenmiş etkili ve rahman bir büyüdür.

Üd’u rabbeküm tedarruan ve hufyeten innehû lâ yuhıbbül mu’tedîn*
Ve lâ tüfsidû fil ardi ba’de ıslâhihâ ved’ûhü havfen ve temaen inne rahmetellâhi karîbün minel muhsinîn*
Kulid’ullâhe evid’ur rahmane eyyen mâ ted’u fe lehül esmaül husnâ ve lâ techer bi salâtike ve lâ tühâfit bihâ vebteği beyne zâlike sebîlâ*
Ve kulil hamdü lillâhillezî lem yettehiz veleden ve lem yekün lehû şerîkün fil mülki ve lem yekün lehû veliyyün minez zülli ve kebbirhü tekbîrâ*

eşinizin ailesine şirin gözükme, değerli olma büyüsü

Eşinizin ailesiyle kurduğunuz ilişki, evlilik hayatınızda büyük bir etkendir. Eşinizin ailesine karşı şirin gözükmek ve değerli hissettirmek, hem sizinle aralarındaki ilişkiyi güçlendirecek hem de aile içinde saygınlığınızı artıracaktır.

Eşinizin ailesiyle olumlu bir ilişki kurabilmek için bazı önemli adımlar atmanız gerekmektedir. İlk olarak, onları tanımak ve ilgilendiğinizi göstermek önemlidir. Aile üyeleriyle samimi sohbetler edin, onların ilgi alanlarına yönelik sorular sorun ve paylaşımlarda bulunun.

Bir diğer önemli nokta ise, aileye saygı göstermektir. Her ailenin kendi kültürü, inançları ve değerleri vardır. Bu değerleri anlamaya çalışın ve onlara saygı duyduğunuzu gösterin. Ayrıca, aile büyüklerine karşı saygılı olmak ve onların önerilerini dikkate almak da önemlidir.

  • Eşinizin ailesiyle iletişim kurabilmek için zaman ayırın.
  • Samimi ve içten davranışlarınızla onlara olan sevginizi ve ilginizi gösterin.
  • Aile üyeleriyle ortak ilgi alanları bulun ve birlikte vakit geçirmekten keyif aldığınızı gösterin.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1930 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
28 Hayır

“eşinizin ailesine şirin gözükme, değerli olma büyüsü” için 1 yorum var.

  1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir